Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Nekro-dziewczynka? O nie... Dostalbym biegunki na wiesc ze mam sie opiekowac nekromantka i nie wychodzilbym z klozetu (przeznaczenia xD) przez caly dzien.

Jako ze na moje pytanie nie pojawila sie odpowiedz to ponawiam pytanie poprzednie.

(dla niekumatych/zapominalskich: "Co bys zrobil/-a gdyby w Gothicu zamiast Sniacego bylaby Kotolke?"

jednak prosilbym, ze jak ktos ma odpowiedziec "Nie wiem" to albo sprobowal improwizacji albo w najgorszym wypadku nie pisal posta)

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neko oznacza kot xD

Nie nekro, neko xD
Zapytałabym Beziego co to znaczy

Co byś zrobił gdybym ja przyprowadziłabym Fluttershy do twojego domu z prośbą.

- Posłuchaj mam w domu Edwarda Erlica ( NIE WAMPIRA >.<), Leviego, Roya, Naruto, Hidana, Deidare, Kida, Lizz i Pat, Black Stara, Soula pod opieką i nie mam już siły się nią zaopiekować, pomożesz?

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flippyn: Skończyło by się to katastrofą na całe Niemcy (bo tam mieszkam) - narysowanie brył złota, broni, Lenina i miliona innych niebezpiecznych rzeczy musi się skończyć źle.

emili: Dla Fluttershy wszystko. tylko żebym nie musiał robić tego sam... (a jak by akurat nie patrzyła wprowadziłbym nowy, mój (!) porządek, żeby nie denerwowali ani mnie, ani Flutterki.)

Co byś zrobił gdyby zamknięto forum?

 

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałbym i zobaczył czy coś z tego będzie. jak tak to ku chwale PRLu! jak nie, to bym robił anonimowo propagandę w netcie (trochę jak dotychczas).

edit: Nic. 1. mam mieszkanie i nie moje - wynajmowane. 2. nie jestem tu sam.

edit 2: Nic. walczyliby gdzieś w Afganistanie czy coś... kasy nie mam by ich kupić

Co byś zrobił gdyby 4 sezon MLP był od 18 lat, bo by tam były... sceny clopopodobne?

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja wam k***a dam 4 sezon MLP zostal anulowany, dawac mi k***a 4 sezon mlp bo inaczej przyjade do was moim czarnym Leman Russem a chyba byscie tego nie chcieli".

 

Co bys zrobil/-a jakbym zrobil zamachy na tych dowodcow POZ, ktorzy chca negocjowac z FOL warunki rozejmu a potem powiedzial:

"Ja wam k***a dam negocjacje z ludzkimi potworami, walczymy dopoki ludzkosc nie zostanie zniszczona albo oni nas nie zniszcza".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... tak na wszelki wypadek wezwałbym policję. Z taką ksywą...

Co byś zrobił, jakby do twych drzwi zapukał Józef Piłsudski i spytał, czy chcesz mu pomóc w zamachu majowym?

(Coraz głupsze te pytania...)

Edytowano przez Gandzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...