Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

(co... bronilbys kotolke i zaszczul mnie gestapo?

a poza tym taka ksywe bym mial po zmasakrowaniu Kotolke i wybiciu calej wsi)

"Dobra, a kogo mam zmasakrowac".

Co bys zrobil/-a gdyby okazalo sie ze Kotolke byla moja dziewczyna (co mogloby sie wydarzyc w alternatywnej rzeczywistosci lub alternatywnej linii czasowej bo tu nie ma szans xD), ona mnie kochala ale ja ja nie i zdradzilbym ja z Derpy i Fluttershy?

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? eee Panie Piłsudski, ja lewakiem jestem... pan też kiedyś był! Ale pomóc mogę...

edit: kto to jest Kotolke? dobra. powiedziałbym Fluttershy że ją zdradzasz z Derpy i na odwrót.
 

co byś zrobił gdybyś obudził się w niemieckim okręcie podwodnym w 1943 na środku Atlantyku?

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Sprawdzić, w jakim jestem mundurze.

a)zwykłego marynarza - iść spać i obudzić się u siebie.

b)oficera - patrz punkt 2)

2) Jako wzorowy oficer Kriegsmarine wyciągam mapę, sprawdzam region następnego patrolu i płynę zapolować na jakiś konwój.

 

Nie mam pomysłu. Dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Humanlandzie: :yay: zaraz bede w Equestrii.

Jak w Equestrii: Ze co? Ja wam dam tacticala na Equestrie i niszcze ja magia (gdyz jestem moim oc Alicornem muahahahahahaha)

 

Co bys zrobil/-a jakby kazda chwila nieuwagi mojej mamy konczylaby sie wyzwoleniem jakiegos miasta na swiecie spod wladzy FOL i nawrocenie lokalnej ludnosci na kucykizm? :D

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, bo każdą twoją chwilę nieuwagi wykorzystam ja i towarzysz Izy, by pomóc lokalnej populacji uwolnić się od wyzysku i brutalności kapitalistów. Tak po drodze wyżynając współpracowników POZ i zbyt ekstremalnych z FOL.

 

Co byś zrobił, gdyby cały adenozynotrójfosforan świata bezpowrotnie zniknął?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na nonsensopedii był artykuł, w którym udowodniono, że anarchia prędzej czy później przerodzi się w jakiś inny system (udowodnili na przykładzie... meneli i rolników), więc wystarczy, że poczekam chwilę i w odpowiednim momencie sięgnę po władzę.

 

Dalej. Co byś zrobił, gdybyś wyszedł z więzienia?

 

 

 

 

 

Przypominam, że zabawa polega na tym, aby odpowiedzieć poprzedniemu użytkownikowi, co by zrobiło się w danej sytuacji i napisaniu własnej propozycji.

Zapomniałeś zadać pytania. Uzupełnij i pilnuj się następnym razem ~Decaded

Edytowano przez Gandzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(widać inkwizycja drugiej generacji nie wie że "Dalej" to znaczy kontynuowanie poprzedniego pytania)

Wolność i róbta co chceta. (jako że odpowiedź pasuje też na pytanie Gandzi, które zostało zadane pod presją hiszpańskiej (i antyequestriańskiej) inkwizycji to nie wymyślam nowej odpowiedzi).

Co byś zrobił/-a jakbym zniszczył nazizm i komunizm cofając się do czasów przed II wojną światową i dzięki temu nie mógłby powstać FOL a Polska by się rozciągała od granicy dzielącej NRD i RFN aż po góry Ural?

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarłbym szczęśliwy w kraju mlekiem, miodem, szklanymi domami i nacjonalistycznie nastawionymi mniejszościami narodowymi płynącym. Tak BTW - co ma ucho do wiatraka, znaczy nazizm i komunizm do FOL?

 

Co byś zrobił, jakbyś opracował lekarstwo na raka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzyłbym że alkohol "własnej" roboty może zaszkodzić...

 

Co byś zrobił gdybyś dostał za darmo bilet na koncert twojego ulubionego zespołu ALE ten miałby się odbyć ponad 10k kilometrów od miejsca twojego zamieszkania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie radowałbym się z nowego zwierzątka. Ale że mam uczulenie na futro oddałbym go komuś innemu po pierwszej reakcji alergicznej.

 

Co byś zrobił, gdybyś obudził się za 100 lat, z innym ciałem, lecz tym samym umysłem i doświadczeniami, a potem dowiedział się, że "przeszły ty" przeszedł do historii jako czarny charakter, np. gwałciciel i morderca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...