Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

To bym powiedzial ze jesli chce nawiazac ze mna znajomosc to moze powiedziec

jestes sam w domu twoi rodzice pojechali na imprezke i wroca pojutrze (dzisiaj impra jutro trzezwienie :ming:). Jest noc wykapales sie, ubrales pizame i idziesz do pokoju a tam na twoim lozku lezy ulubiona klacz. Patrzy na ciebie, usmiecha sie i patrzy cieplym wzrokiem (ciekawe co chce :megusta:. Nie wiem moze chce z toba zagrac w szachy? :ming:(tak wiem zboczony jestem-_-)). Co z nia robisz przez ta cala noc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to fus ro dah tylko z lepszym efektem to ide "sprzatac" sejm

jesli to avada kedavra to ide na koncert jb

Jesli to jakis czar co rozkazuje sie jednemu lub wiecej osob to bym zrobil ze xbox gold to tylko granie w dema przedpremiera a granie z innymi nie jest wtedy platne :3

Gdybys mogl sie zemscic studiu "treyarch" za zrobienie z coda zbugowana gre ktore miazda oczy swoimi bugami i bledami. CO BYS ZROBIL?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej by się spało.

Gdyby nagle okazało się, że zapomniałeś o kolędzie,a tuż za oknem dostrzegłbyś kierującego się do Ciebie młodego nienagannego Księdza z fajowymi obrazkami , CO BYŚ ZROBIŁ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eem... czy ktoś założył już FOL? musimy pokazać że nie warto niszczyć naszą cywilizację :crazy: *przeładowuję karabinek*

co byś zrobił gdyby ktoś chlapnął ci w twarz napojem ponifikacyjnym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...