Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

yyy...

wyślę mu taki list.

"jeden błąd... jakakolwiek różnica do poprzednika... jakaś reklama twoich piosenek z użyciem kucyków... to [tu wstaw bardzo wiele przekleństw i wyzwisk...]"

co byś zrobił gdybyś miał możliwość ponifikacji i mógł się przenieść do equestrii ALE musiał też sponifikować i zabrać ze sobą całą twoją rodzinę i znajomych (a być może tego nie chcą :-P )?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym darował sobie tą ofertę. Świat kuców jest podobny do naszego (stworzony przez ludzi, duh), a wolę mieć chwytne kończyny.

Co byś zrobił/a, gdybyś dostał 10 tysięcy zł, które możesz wydać tylko na wszystko co jest związane z My Little Pony i miał/a na to tylko 3 dni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waliłbym tak długo głową w ścianę aż bym sobie przypomniał.

a wtedy bym rozpaczliwie próbował sponifikować resztę... albo chociaż wrócić do dawnej formy.

co byś zrobił gdyby rainbow dash przybyła z equestrii i dziwiąc się co to za dwunożne stworzenia i tak walnęła w ciebie piorunem, że aż byś wylądował w szpitalu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony był bym smutny bo porzuciłem rodzinę i przyjaciół, zaś z drugiej strony who cares przecież jestem kucem. Poznał bym Trixie i Octavie, a potem zamieszkał w Ponyville niedaleko Pinkie, Dashie, Rar i AJ

Co byś zrobił gdybyś był w tzw. czarnej dupie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co masz na myśli z czarną.

maska przeciwgazowa, zapasy i w miarę... suche miejsce... mając to pójdę szukać wyjścia.

co byś zrobił fdybyś tak z dnia na dzień dostał bana z całego internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee

...kamienie filozoficzne, kamienie filozoficzne... jak z harrego pottera! tylko u mnie! 15 zł za kilo! NAJLEPSZA jakość!

co byś zrobił gdybyś znalazł na ulicy 1000 000 000 złotych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto z producentów miał ten pomysł "klick" (wyciągam pistolet)?

co byś zrobił gdyby twój ulubiony kucyk dokonał puczu wojskowego, zabił celestię i lunę i wprowadził krwawe dyktatorskie rządy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś zrobił' date=' gdyby przed twoim domem pojawił się nowy rydwan jako prezent?[/quote']

weszedłbym do equestrii i bym wziol:

trixie bo tamtych dwoch zmusila by ciagly cos co wyglada jak lozko

celestie bo pomimo ze ona ma najwieksze i najsilniejsze skrzydla to zamiast ruszyc dupe i schudnac to musza ciagnac straznicy

jestes milionowym klientem w auchanie i maja do zaoferowania: ps3 i 10 darmowych gier na ps3 ktore sobie wybierasz czy

xboxa z 5 darmowymi grami do wyboru + 5 lat xbox gold live. co bys wybral?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x-Box!!!!!

fifa 13, CoD MW3, BF3, farcry, stalker (jak jest na x-boxa, bo nie wiem)

co byś zrobił gdybyś był najlepszym graczem Call of duty na świecie?

oczywiscie ze sa bo zawsze jest xbox i ps3 a potem na pc

a jakbym byl najlepszym graczem w coda to bym moje doswiadczenie przekazal innym w postaci poradnika, treningow w prywatnym servie itp.

gdybys byl medrcem szesciu sciezek z mangi "naruto" to co bys stworzyl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...