Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

Zadałbym sobie i światu pytanie. Jak to jest, do jasnej i niespodziewanej zarazy możliwe?! Nie mam dziewczyny nawet, a co dopiero konia!

Potem albo oddał, albo starałbym się wychować. Niech tylko nie myślą, że przestanę jeść mięso lub będę zasuwał po siano na wieś. Nie ma tak dobrze.

Co byś zrobił, gdyby przymusowo skucykowali kogoś z twojej rodziny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Hmm... Hmm... To zależy, czy byłoby to to, o czym myślę, a myślę o Rainbow Dash. Zależy gdzie i kiedy by się to stało i czy nie byłby to jakiś... Powiedzmy omam czy fatamorgana, ale raczej "zaciągnąłbym" to coś do domu :ming:

Co byś zrobił, gdyby w Twoim kraju była następna operacja pokojowa?:ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim kraju, czyli tam gdzie mieszkam? proszę bardzo! sam im pomogę! niech się pobawią tutaj w niemczech. a jeżeli zrobi się niebezpiecznie to wreszcie przeprowadzam się do polski.

czy w MOIM kraju, czyli polsce? wtedy biorę AK-47 i walczę do końca z amerykanami. i namawiam rosję by nam pomogła. a wtedy...

co byś zrobił gdyby pojawił się komunikat że w twoim mieście jest bomba atomowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Humph! Szczerze, nie spodziewałbym się takiego czegoś. I bym się tym nie przejął.

Wiecie, że w bazach bombowców atomowych w USA są bomby atomowe, a oni je zostawiają, idioci amerykańce?:ming:

Co byś zrobił, gdyby istniał jakiś inny świat, za Firewallem? Świat rodem z mitów, ptaszki, pory roku itp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Pewnie ogladałbym Epic fight 60lvl Elite Knight vs Demon! Epic Tibia Gameplays. na YT, albo został(Broń mnie przed tym, Boże) ... Otaku:obrzydzenie:

Co byś zrobił, gdyby nie było IV sezonu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byśmy zginęli wszyscy po paru dniach. prawdopodobnie bym zrobił wszystko czego nie zdążyłem zrobić.

co byś zrobił gdybyś obudził się w equestrii jako kuc ziemny bez niebezpiecznych narzędzi i możliwości powrotu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem właśnie EPS. Equestriańską Partię Socjalistyczną. dołączysz? jak dojdę do władzy to się coś wykombinuje i wrócisz do świata ludzi :-P

(chyba że masz na myśli że spotkam wiszącego trupa. wtedy bym cię pochował i koniec.)

co byś zrobił gdyby powstał znowu PRL?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabarykadował bym się w piwnicy i walił z karabinku (aż bym sobaczył zombie Fluttershy lub RD, wtedy bym się w rozpaczy zastrzelił)

co byś zrobił gdyby znikąd wyleciała Fluttershy i cię przytuliła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...