Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

>

(ja to ten samochód rozwaliłbym z RPG7 a Fluttershy to bym zabrał do siebie i zaczął uzdrawiać a kierowce by nie ocaliły ZPL ani ZS na początku rejestracji)

Wymieniłbym antenę a potem zacząłbym jakoś reanimować Dashie i podałbym jej dekokt Rafarda Białego :)

Co byś zrobił gdyby cie Policja shaltowała za oglądanie mlp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak on tam się jakoś dostał to i ja mogę! [przeładowuję karabin] jak się nazywał ten kuc co chciał sprzedać fluttershy wiśnię za dziesięć.... czegoś tam? no i ktoś musi pilnować wiedźmina!

co byś zrobił gdyby widziano kucyki w czarnobylu (w szczególności w czerwonym lesie i koło reaktora :-D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko zabrałbym Mane 6 i Derpy na Szczecin a pozostałych kazałbym ewakuować antyterrorystom. Zabrałbym się leczeniem Mane 6 i Derpy.

Co byś zrobił gdyby Loża Czarodziejek dostała się do Ponyville, porwałaby Fluttershy i zaczęła na niej robić swoje... ekhem... magiczne eksperymenty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezwałabym Geralta, Ciri, Coena, Transformersy, V i pluton lam. Odzieliłabym Yennefer i triss Merigold od Loży, bo je lubię. Dostałyby te z Loży w rzyć, to od razu by się jędzom odechciało eksperymentów na kucach.

Co byś zrobił gdyby pod Twoim domem Tenacious D powstawało niczym feniks z popiołów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam gadu. ale gdybym miał to bym starał się przeczytać wszystko. a następnie wypiłbym butlę coli i kilo cukru i nawijał jeszcze szybciej niż ona.

co byś zrobił gdyby w twoim ogródku albo na podwórku spadł samolot prezydenta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...