Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Spoiler Cat

Odcinek 7: Wonderbolts Academy

Recommended Posts

Bardzo dobry odcinek! Pinkie Pie przez cały odcinek rozwala system. Pomysł dobry oraz dobrze zrealizowany. Dobrze, że Spitfire wystąpiła w jakiejś głównej roli oraz dostała swoją osobowość. Fajnie także, że pojawiła się nowa postać czyli Lighting Dust. Mam małą nadzieję, że zobaczymy ją w IV sezonie.

OCENA 8/10

Kolejny odcinek z Dashie <3 

Naprawdę, świetna fabuła. Dash wreszcie rusza się by spełnić marzenia w Akademii Wonderbolts. Oczywiście nie obeszło się bez trolla :D

Biedna Pinkie :< Tak smutno wyglądała jak czekała na list od przyjaciółki. 

- Nowe postacie (min. Lightning Dust, Zuo i kilka fajnych w Akademii)

- Hah, ten Hardkorowy Kuc xD

- Świetny trening i konkurencje

- Hug Rarci ^^

- Pokazanie osobowości Spitfire 

- Yeaaa! RD!

- Mina Flutter, kiedy trzymała ją Cloudchaser xD

- Pinkie kiedy zobaczyła, że Dash o niej nie zapomniała ^^

- Ogólnie Dashie, Yay! <333

Hm, tylko teraz tak dziwnie, chyba nadal się po prostu szkoli na Wonderbolta. Mam nadzieję, że przez to nie będzie jej mniej :P Ale i tak było cool.

Odcinek bardzo mi się podobał ze względu na dobrą postawę Rainbow która była gotowa zrezygnować z akademii dla przyjaciółek i innych. I ta mina Flutterki kiedy złapała ją Cloudchaser, no i oczywiście Pinkie!! :pinkie4:  Z drugiej strony było mi jej szkoda jak tyle dni czekała na list od RD ale później gdy już spotkała Rainbow było już tylko się rozpłakać. :OTE2F: Ogólnie jestem zaskoczony 3 sezonem. Na razie te 7 odcinków bardzo mi się podoba  :pinkie2:  

Najlepszy odcinek :HLihR: Mój ulubiony z sezonu trzeciego :x

I nareszcie pokazali Spitfire. Jej nowa ''osobowość'', no cóż...to jest Akademia Wonderbolts-najlepszych pegazów Equestrii :spitfire2:

Jej wygląd jest super-ten mundur i okulary  :rd9:

No i nowy ship-Rarity x Thunderlane :sjf1O:

Pinkie- Ta scena z nią na początku xD  :pinkie4:

Hardcorowy kucu-on rozwala system :crazytwi:

Mina Fluttershy, była bezcenna :fluttershy3:

Minusem był ten huragan...no jakby już nie wiedzieli co wstawić :YhZzy:

Cały odcinek oceniam : 9/10

Świetny odcinek! Dobrze ,że wreszcie dali Spitfire osobowość i rolę pierwszoplanową. Lightning Dust jest tym dla Rainbow czym do niedawna była Trixie dla Twilight. Ogólnie odcinek jest ciekawy i godny polecenia. Nie spodobało mi się tylko to brak Soarina. Moja ocena to : 9,5/10

Guest Nie sądzę

Mój ulu odcinek z 3 sezonu <3. Duuuużo Rainbow Dash, jej lojalność do przyjaciółek i możliwość posiadania przez nią własnego wroga :rd2:. Powróciły niektóre postacie, Spitfire zyskała osobowość, Pinkie Pie rozwaliła system  :pinkiehappy: .

Jeden z lepszych odcinków trzeciego sezonu, 9/10 - jak przystało na odcinek z RD w roli głównej.