Skocz do zawartości

"Nowe Życie" posealor


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wzięłam list, zwinęłam go i dopiero wtedy uświadomiłam sobie, że nie mam czym go przewiązać. W końcu wyszłam z pokoju uznając, że Twilight na pewno pożyczy mi jakąś wstążkę. Idąc schodami w dół pomyślałam, że zajrzę przed wyjściem do kuchni. Nie byłam głodna, ale chciałam sprawdzić, czy Applejack tam jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Aha, w takim razie... Nie będę ci przeszkadzała. Gdybyś mnie potrzebowała, to idę do Twilight, a później do Rarity. Nie planuję odwiedzać żadnych innych miejsc. Wiedziałam, że Applejack nie byłaby na mnie zła gdybym nie powiedziała dokąd idę, ale na wszelki wypadek wolałam nie popełniać tego samego błędu dwa razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili Twilight wróciła. Nie miała już listu, lecz na twarzy malowała się dziwna mina. - A więc z tego co zrozumiałam jesteś tu dzięki Celestii? - zapytała się zainteresowana. - List już jest wysłany jeśli chcesz o to zapytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Marino

Z przyjaciółmi trzeba być zawszę szczery. Nie pomoże ci ci, że nic o tobie nie wiedzą i będziesz unikać każdego pytania na temat twojego pochodzenia. Musisz być szczera z kucykami którym ufasz. Nie możesz też rozpowiadać o tym każdemu kucykowi jakiego spotkasz. Pamiętaj, że prawda to klucz do przyjaciół.

Księżniczka Celestia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...