Skocz do zawartości

"Nowe Życie" posealor


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wędrując sadem szybko zaczął mi się nudzić widok samych jabłoni. Niemal w tym samym momencie, gdy postanowiłam już wracać, dostrzegłam jezioro oraz Rainbow na jego brzegu. Wyglądało na to, że mnie nie zauważyła... Jeszcze. Schowałam się za drzewem i zaczęłam obserwować ją z ukrycia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< a czy Applejack wcześniej tego nie mówiła?? Gdy twoja postać ją poznała poznałaś? :> > - Dobra, więc słuchaj i postaraj się mi nie przerywać. Wszelkie pytania na koniec. - Rainbow Dash wzięła głęboki oddech. - Wonderbolst ponowie robią akademię. Dostałam się znowu, lecz jest ona na miesiąc. Nie mogę zostawić tak wszystkich moich przyjaciółek, ale nie mogę też rezygnować z marzenia. Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzięki. - Rainbow Dash przytuliła się i pośpiesznie odleciała. - Odwdzięczę ci się później. - Krzyknęła po czym zniknęła w chmurach. Postanowiłaś wrócić do domu. Swojego nowego domu. *** Po chwili wróciłaś do domu. Otwierając drzwi zauważyłaś Applejack, która na ciebie czekała. - To jak cukiereczku idziemy? - Zapytała stojąc w drzwiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyruszyliście z farmy i kierowaliście się w stronę twojego starego domu. *** Gdy widziałaś twoje stare mieszkanie chciałaś zawrócić, ale wiedziałaś, że nie ma odwrotu. Applejack odsunęła się pod okno aby nie było jej widać a ty miałaś zapukać i wejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili drzwi otworzyły się. Stała tam Lora z szybko znikającym uśmiechem. Nie powiedziała nic tylko momentalnie zamknęła drzwi gdy zorientowała się, że to ty. Applejack widziała całe zdarzenie i była zszokowana tym co się stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...