Skocz do zawartości

"Nowe Życie" posealor


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie miałam wiele własnych rzeczy, więc spakowanie wszystkiego zajęło mi parę minut. Kiedy znalazłam zdjęcie na którym byłam razem z Lore, zrobione w dniu, w którym u niej zamieszkałam, w moich oczach pojawiły się łzy. Tak bardzo za nią tęskniłam... Wrzuciłam je do torby i ruszyłam z powrotem w kierunku wyjścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na manekinie było widać trochę zdobionego materiału. Był to dopiero początek tworzenia. Po chwili doszłaś do kuchni. Rarity magią zrobiła wam obie herbatkę i zaniosła na stolik obok. Usiadła i gestem zachęciła cię do zrobienia tego samego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Właściwie to chciałam tylko porozmawiać - powiedziała biorąc łyk herbaty. - Przejdę do konkretu. Nie znam cię, lecz pomagałaś moim przyjaciółką, uratowałaś Fluttershy, więc chyba mogę ci zaufać. Nie ma jednak zaufania bez szczerości i prawdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Och, co mogłabym o sobie opowiedzieć... Jestem w Equestrii od niedawna, ale jest tu dużo lepiej, niż na... Eee... Niż tam, skąd pochodzę. Lubię pomagać, jestem przyjacielska, czasem trochę naiwna i mało pracowita... I często robię coś, zanim pomyślę... Nie lubię mówić o sobie, wolę... odpowiadać na konkretne pytania... - umilkłam na chwilę. - Ojej... Nie pamiętam kiedy ostatnio powiedziałam na raz tak dużo... - na mojej twarzy pojawił się niemądry uśmiech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...