Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

. - Stacja Ponyville! - Rozległo się wołanie kucyka konduktora. Była to twoja stacja, a ekscytacja związana z dostaniem nowej pracy "tryskała" z ciebie. Przez okno swojego wagonu widzisz już czekającą na ciebie rodzinę Apple. Czujesz lekkie zakłopotanie gdy ich zauważasz. Twojej rodziny z Ponyville nie widziałeś dobry kawał czasu. Nie wiedziałeś jak zareagują na twój przyjazd. Nie zostawało ci jednak nic innego niż wysiąść i się z nimi przywitać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

>

Cała rodzina pędem do ciebie podbiega aby się z tobą przywitać. Wszyscy po kolei cię ściskają.

- Mamy dla ciebie drobną niespodziankę. - Powiedziała do ciebie Applejack puszczając przy tym oczko.

. Prowadzą ciebie na farmę. Dawno tu nie byłeś i oglądasz jak wiele się tu zmieniło od twojego ostatniego przyjazdu. Apple Bloom była wtedy jeszcze malutkim źrebakiem i wygląda na trochę zakłopotaną widząc członka rodziny o którym nigdy nie słyszała.

. Doszliście w końcu do ich domu. Był to spory dwupiętrowy budynek na środku sadu pełnego drzew.

- A więc możesz zamieszkać z nami. Po co będziesz mieszkał sam w motelu gdy masz okazję zamieszać z rodziną. - Powiedziała Applejack prowadząc cię do swojego nowego pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiecie nie chce się narzucać, i tak wystarczy że o moim przyjeździe was poinformowałem kilka sekund przed wejściem do wagonu" Powiedziałem. Lecz AJ miała racje, w motelu będzie ciasno, a tutaj będę miał kogoś z kim będę rozmawiać. "Ale po namyśle, dobra zamieszkam tutaj" powiedziałem po czym poszedłem położyć juki na łóżko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pewnie jesteś głody po podróży. Jak się rozpakujesz to zejdź na dół. Coś dla ciebie przygotujemy - Pomarańczowy kucyk wyszedł z pokoju i skierował się do wyjścia. Pokój był mały i przytulny. Łóżko, fotel, kanapa oraz kilka stolików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zjedliście wszystko aż do okruszka. - Ale się najadłam. - Powiedziała zadowolona Applejack. - No to cóż, nie zostaje nam nic innego niż przygotować się do zwiedzania. Idę się trochę ogarnąć i spotykamy się na dole za 30 minut. - Po skończonym monologu udała się w stronę schodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oczywiście. Zapoznam cię z miastem i przyjaciółkami. - Mówiąc to wychodziła z pokoju i skierowała się ku dole.

***

Idziecie w milczeniu przez miasto. Najwyraźniej Applejack ma do pokazanie jakieś ważniejsze budynki niż domy i restauracje.

- To kiedy zaczynasz pracę?? - Zapytała niespodziewanie odwracając głowę w twoją stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...