Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

< tak nagle?? A skąd wiesz, że ona tam jest?? :> > Twilight była zszokowana nagłym wejście. - Cz... Cześć. Są takie książki, ale lepiej opowie ci to Grany Smith. Ona żyła w tych czasach, ale mogę ci coś wypożyczyć. - Uspokoiła się i podesłała ci zalotny uśmiech po czym udała się w stronę biblioteczki. Po pewnym czasie na stole leżała już szukana książka. - Proszę. Na jak długo ci będzie potrzebna? - Zapytała z uśmiechem, który nie chciał zniknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cześć! - krzyknęła Twilight z radości i pośpiesznie weszła do domu. *** Dotarłeś na farmę. Pośpiesznie udałeś się do twojego pokoju by zdjąć garnitur. Poczułeś wielką ulgę gdy wrzuciłeś go do szafy. Zgłodniałeś więc miałeś wyjść z pokoju na dół, lecz zatrzymała cie AJ. - Nie obrazisz się jeśli wyjdę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Napisała do mnie list abym do niej przyszła. Nie wiedziałam o co chodzi, lecz już chyba wiem. - Applejack zachichotała. - Dobra to ja idę, a ty przygotuj się. - Klacz uśmiechnęła się i zeszła po schodach by następnie wyjść z domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< KROPKI na końcu zdań! :D >

< Za ortografię winić cię nie będę, lecz wole poprawiać, ale KROPKI muszą być :> >

Będąc w pokoju przygotowywałeś się na spacer. Szczotkowałeś grzywę i wykąpałeś się.

Byłeś odświeżony i gotowy, lecz zostało jeszcze pół godziny. Zszedłeś na dół aby coś zjeść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tylko na spacer z Twilight, właśnie wychodziłem by trochę pooglądać miasto z góry. Nie wiem kiedy wrócę, pa - powiedziałem po czym wyszłem na zewnątrz by rozprostować skrzydła by wzlecieć i pooglądać miasto z lotu ptaka, aż do czasu kiedy będę musiał wpaść po Twilight. Słowo Apple Bloom mnie zainteresowało, "randka". Możliwe ze kiedy się zgadzałem, ona mogła pomyśleć że zgadzam się iść na randkę. Musze uważać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...