Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- O witaj. Applejack zdążyła już co nie co opowiedzieć o tobie. Dobrze wiedzieć, że będzie nowy nauczyciel. Jestem jedyną nauczycielką w tym mieście, ale dzięki tobie będzie kolejny. - Powiedziała uradowana nauczycielka. - Ahh gdzie moje maniery jestem Cheerilee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Moment sprawdzę. - Nauczycielka podeszła do biurka i zaczęła przeglądać listy. - Tak mam tu list, który mówi, że do Ponyville przyjedzie nowy nauczyciel Historii. Naukę zaczyna razem z początkiem drugiego tygodnia i będziesz uczyć razem ze mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie musisz mówić mi pani. Jesteś w moim wieku więc to trochę nie zręczne. - Powiedziała lekko zmieszana. - A wracając do wycieczki. Najpierw idziemy zobaczyć sale lekcyjną. - Powiedziała po czym ruszyła wolnym krokiem do wcześniej wspomnianego pomieszczenia odwracając się raz po raz w twoją stronę z uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Appleblom? Moją kuzynkę, ciekawe ciekawe. Z klasami młodzieżowymi to ja mam doświadczenie bo kiedy sam chodziłem do szkoły to nauczyciel mi mówił że "Mam posłuch wśród swoich" do tej pory nie wiem czy to obelga czy komplement. Poza tym nauczyciel mówił mi często "Skoroś taki mądry to może ty pouczysz Historii, a nie ja" Jak widać poszedłem za jego radą - powiedziałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nigdy go nie lubiłem, zawsze dawał nam zadania domowe z tych tematów których jeszcze nie mieliśmy, lub jak klasa była cicho to nagle dostawaliśmy uwagę za gadanie na lekcji. Z nim się nie dało wytrzymać, zwolnili go po pięciu latach nauki za "incydent" z dyrektorką - powiedziałem z obrzydzeniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...