Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Ale nie bądź zły. To jest śmieszne. - Powiedziała Applejack cały czas mając uśmiech na twarzy. - Uwierz mi, że był to najlepszy dzień mojego życia. Pierwszy raz się tak śmiałam od kilku dobrych lat. Dziękuje. - Klacz przytuliła cię. Rarity tylko na was patrzyła z uśmiechem na ustach i głęboko westchnęła jakby mówiła to dzięki mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Applejack już tam czekała i jej mina nie wyglądała tak jak jeszcze przed rozmową z nią. - Ja cię przepraszam. Ale wtedy pierwszy raz od tak dawna poczułam radość. Radość, której nie dało się ukryć. - Mówiąc to patrzyła się w ziemię ze wstydem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dzisiejszy dzień był chyba udany, zauroczyłem bibliotekarkę, omal nie dostałem zawału w cukierni i przymusowa zmiana stylu - powiedziałem patrząc się na moją nową kreacje od przyjaciółki mojej kuzynki - Właśnie Bibliotekarka, Twilight tak? Na serio ona odrzucała innych ogierów czy nikt jej nie chciał w co wątpię? i czy na serio można się zauroczyć w kimś takim jak ja? Niektórych rzeczy ci nie mówiłem - zapytałem się z nutką ciekawości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeśli chodzi o Twi. Już od źrebięcia siedziała wyłącznie z nosem w książkach. Dostała się do szkoły dla utalentowanych jednorożców jako sama uczennica Celesti. Dopiero jest wysłanie jej tutaj sprawiło, że ma przyjaciół. Teraz bada magię przyjaźni. No cóż, a ty jesteś pierwszym ogierem, który będzie wypożyczać książki. A to dla niej musi wiele znaczyć. Jeśli chcesz mogę cie tam zostawić. - Zaśmiała się Applejack.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No nie wiem, Twilight jest ładną klaczą a z takimi mam złe wspomnienia, głównie za czasów szkolnych, ale ona wydaje się w porządku. Przypomina mi pewną klacz w szkole w której się podkochiwałem ale po tym co zrobiła to do wybranek mam inne podejście. Będę tutaj ze dwa lata, zobaczymy co się stanie w tym okresie, może się ułoży albo nie - powiedziałem kontynuując drogę do Fluttershy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twilight jest inna. Znam ją i wiem. Sama była kujonem i osobą, która siedziała cały czas z nosem w książkach. Czasem jej odbija ale to dobra przyjaciółka. I nie zapomnij, że to ona się w tobie podkochuje. - Powiedziała Applejack szczęśliwym głosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiem, ja się tylko boje powtórki incydentu z 3 klasy, jak jedna z tył ładnych wylała mi wiadro kleju na głowę a później smołę, przez miesiąc chodziłem bez futra do szkoły. Ale wieże ci że można jej ufać, przecież i tak tam będę spędzać chwile na czytaniu książek głównie Historycznych. Dobrze że tutaj smoków niema, dobrze wiesz że ich się boje - odpowiedziałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...