Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Po pewnym czasie dotarliście do domku Fluttershy. Był on zbudowany w drzewie. Applejack podeszła i zapukała. Dało się usłyszeć delikatny stukot kopytek i dźwięk otwierających się drzwi. Stała w nich żółta pegazica z długą różową grzywą. Po chwili Applejack weszła do środka. - Chodź kuzynku. - Powiedziała Applejack wchodząc do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- M ... Mi też cię miło poznać. - Fluttershy odwróciła się do Applejack. - A t ... ty chcesz coś?? - Nie dziękuje. Właściwie przyszłam tu aby zapoznać cię z moim kuzynkiem. Zostanie tu 2 lata jako nauczyciel historii. - Powiedziała Applejack uśmiechając się do swojej przyjaciółki. - No kuzynku opowiedz coś o sobie. - Powiedziała z powrotem przenosząc wzrok na ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No cóż, pochodzę z Appoleosy, i jestem tam jednym z dwóch pegazów. Początkowo byłem kurierem ale rzuciłem to by zacząć studiować Historie, znalazłem praktyki tutaj, w Ponyville. Poinformowałem AJ i już tutaj jestem - Powiedziałem, strasznie swędzi ale żeby zrobić dobre wrażenie wytrzymam. - A ty? Opowiesz coś o sobie? - spytałem się zaciekawiony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Praktycznie przy jedynym smoku nie trzęsę się jak cziłała, nazywał się Rex i byliśmy przyjaciółmi aż do czasu kiedy poleciał szukać partnerki, miałem wtedy ze 7 lat, od tamtej pory go nie widziałem. A boje się smoków przez to co stało się trzy miesiące później. Smok zaatakował miasteczko, wszyscy panikowali i uciekali, ja zastygłem w miejscu, kiedy mnie zauważył podszedł do mnie i powiedział że "Jak jeszcze raz mnie zobaczy to zrobi mi gorsze rzeczy nisz Celestia z swoją siostrą". Od tamtej pory praktycznie umieram ze strachu, nawet jak poczuje siarkę - powiedziałem ciągle się trzęsąc -Heh, ale jak dacie mi gwarancje że nic się takiego nie stanie to mogę spróbować "nie wiać" na jego widok - dodałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...