Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Z nerwów podrapałem się po głowie, jak jej tutaj wytłumaczyć bym jednocześnie nie spotkała mnie kara za takie propozycje. Nerwowo odwróciłem się w stronę sypialni, jak tego nie załapie to sam nie wiem bo słów raczej nie użyje - Oczywiście jak nie masz nic przeciwko - dodałem zdenerwowany że chyba zacznę się pocić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Że co? - powiedzialem cicho - Mi chodziło o bliższe poznanie siebie, na przykład poznanie swoich talentów. Bo kiedy wstałem uświadomiłem sobie że prawie nie wiem o tobie nic. A to co ty zrozumiałaś, ja bym tego nigdy przed dwudziestką nie zrobił- powiedziałem, na tamte drzwi popaczałem się bo chyba był tam pająk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No cóż, pierwsze było dość straszne. Przybyła nazywając się Nightmare moon i powiedziała że wszyscy będą jej sługami, ja się jedyny jej przeciwstawiłem mówiąc jej za co poszła na księżyc. W konsekwencji na całą noc byłem posągiem, kiedy mnie uwolniła była już sobą. Druga wizyta była zaledwie trzy tygodnie temu, od razu mnie spotkała i przeprosiła za zmienienie w kamień, ja powiedziałem "Nie ma sprawy, nie byłaś sobą" potem już jakoś z górki szło, poznałem ją i sprawdziłem swoje przypuszczenia że nie jest "Okrutnym demonem szukającym krwi i śmierci". Całą wizytę pomagałem jej w różnych sprawach. Jest moją ulubioną księżniczką - powiedziałem starając się nie obrazić prywatnej uczennicy która jest Mą gwiazdką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...