Skocz do zawartości

"Kucyk od historii" peros81


Wizio

Recommended Posts

Lecisz nad miastem. Jesteś tak zafascynowany widokiem miasta, że nie zauważyłeś lecącego na przeciwko pegaza. Zderzyliście się, lecz nie mocno. Miałeś trochę obolałe skrzydło, więc musiałeś lądować. Na ziemi stała już prawdo podobnie pegaz, a raczej pegazica z którą się zderzyłeś. - Jak latasz?! Ej ja ciebie znam. Jesteś tym kuzynem Applejack. Ja jestem Rainbow Dash. - Przedstawiła się pegazica z tęczową grzywą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Miło mi Rainbow Dash, jestem Lightapple, ale znajomi mówią na mnie LA. Wybacz że tak na ciebię wpadłem, ale byłem zafascynowany panoramom Ponyville, o wiele lepsze od Apoleoosy - powiedziałem, rozmowa rozmową ale jak coś obiecam to musze dotrzymac, troche porozmawiam, a jak będzie czas to pędem do Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Do biblioteki, mam tam wpaść po Twilight bo zaprosiła mnie na spacer. I chyba zaraz się spóźnię, skoro jesteś przyjaciółką AJ to się jeszcze nie raz spotkamy.To ja lecę, bo się jeszcze spóźnie, narka - powiedziałem po czym przyszykowałem się do lotu w kierunku biblioteki.

~ Poprawiam błędy

Wizio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiesz, nie sądziłem że kiedyś będę w takiej sytuacji. Te co mnie zawsze interesowały zazwyczaj robiły ze mnie kurę, i to dosłownie, ale widzę że nie wszystkie NAJPIĘKNIEJSZE klacze są takie wredne - Powiedziałem, mam nadzieje że znajdzie ukrytą wiadomość która mówi "Jesteś najpiękniejsza", a jeśli nie to to co wywnioskowałem m z listów AJ to czeka mnie nie lada "bolesny" występ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było miło, nawet nawet ja zacząłem coś czuć. Już przestałem się bać powrotu Shoba, który poprzysiągł że mnie rozszarpie, i to ma się rzekomo stać za pięć dni, teraz to widzę że całe życie bałem się smoków na daremno, przecież to nie możliwe żeby mnie znalazł tutaj, a nawet jeśli to przyjaciele mi pomogą. Kiedy tylko mnie puści, odwzajemnię jej tym samym, czyli pocałunkiem prosto w usta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight czuła się jak w niebie. Chciała aby to trwało wiecznie, lecz wiedziała, że ma obowiązki, które musi wypełniać. Przerwała twój pocałunek i bez słowa się przytuliła. - Niedługo będę musiała iść. Mam swoje obowiązki. Mam nadzieję, że kiedyś to powtórzymy. - wyszeptała ci do ucha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...