Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Przykro mi, ale niestety nie wiem. - Powiedział rozwijając bandaże twojego skrzydła i nakładając na niego różne specyfiki i magie. Już po kilku minutach skrzydło było jak nowe. - Cóż tylko tyle mogłem zrobić. Jest zdrowe ale osłabione. Kości leczone magią są osłabione przez jakiś czas więc ogranicz latanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem więc ze swojego śledztwa. Nie wierzyłem że Somada dała się zabić. Wiedziałem że czasami kiedy widziała że dana walka była skazana na porażkę to używała iluzji różnego rodzaju. Sądziłem że ciało które znaleźli jest jednego z napastników ale Somada użyła na nim iluzji by upozorować własną śmierć. Poleciałem lekkim lotem w stronę Ponyville. Co jakiś czas przestawałem lecieć i zaczynałem iść po czym znowu leciałem lekkim i oszczędnym lotem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili czekania drzwi otworzyła ci dobrze znajoma, pomarańczowa klacz. - Jesteś! - Wykrzyczała. - Cóż myślałam, że już nie wrócisz. Miło, że jednak się zdecydowałeś. Proszę wejdź. - Powiedziała odsuwając się od wejścia i odsłaniając ci je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...