Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

Kiedy powiedziała "głodny" mój żołądek odpowiedział za mnie. Wydobyło się z niego głośne burczenie. Gdyby nie to że wydobywało się z mojego żołądka można byłoby pomyśleć że gdzieś niedaleko jest mantykora która wydobyła z siebie ryk. -Hehe... Chętnie coś zjem. Nic dzisiaj nie jadłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Dziękuje...-chciałem powiedzieć jeszcze "za wszystko" ale odezwał się ponownie mój żołądek- Może lepiej zacznę jeść zanim mój żołądek zacznie się naprawdę denerwować.- powiedziałem z lekkim śmiechem po czym zacząłem jeść jedno w owoców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rozumiem. - Applejack trochę posmutniała. - Przykro mi ale nie widziałam jej więcej. Znikła tak szybko jak się pojawiła. Z tego co wiem ma domek w Canterlot. Może tam poszukasz? < Śledzisz mnie? Piszesz akurat o godzinie gdy przychodzę ze szkoły. :P >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Niestety... już tam byłem. Jej dom był spalony. Niektórzy mówią że jutro jest jej pogrzeb. Ale ja w to nie wierze. Nie wierze że mogła tak po prostu zginąć. Zawsze miała jakiś plan awaryjny. -powiedziałem z powagą po czym wróciłem do jedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...