Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

) -A więc wolisz żyć z tymi wspomnieniami? Wolisz by cie prześladowały do końca twoich dni? U mnie takie coś na pewno nie jest możliwe. Usunięto by wtedy z 85% mojego życia ale dla ciebie nie jest za późno. Możesz jeszcze usunąć te parę minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Może tak będzie lepiej... spójrz kim jestem. Może wyglądam jak pegaz bez oka i skrzydła, może wyglądam jak żołnierz lub sługa z nie jednej walki ale te wszystkie opisy można nazwać jednym słowem: Morderca. Morderca który zabił ok 1000 różnych kucyków nieważne czy to był ogier, klacz czy małe źrebie. Morderca który zabił nawet bez litości klacz która obejmowała swoją 3 letnią córeczkę i błagała o litość ale on i tak ją zabił. A 1000 było tylko kucyków, czy warto wspominać o gryfach, zebrach, osłach i bizonach? Nie warto... nie jestem godny by o mnie pamiętano. Powinienem być zapomniany... w kartach histori

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie przekonam cię prawda? Cóż... wybacz ale muszę coś zrobić. Odszedłem do AJ i zniknąłem wśród jabłoni, kiedy miałem pewność że AJ mnie nie widzi udałem się w stronę biblioteki Twi. Jeśli ja nie mogłem odciąć jej od tej decyzji miałem nadzieję że zrobią to jej przyjacółki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dworze było jeszcze jasno, lecz powoli robiło się ciemno. Ty szedłeś przez miasto skupiając na sobie uwagę każdego mijanego kuca. Mieli oni strach w oczach z powodu twojego marnego wyglądu. Dojście do biblioteki nie zajęło ci dużo czasu i już po chwili stanąłeś przed drzwiami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...