Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

-Wściekły? Nie... bardziej byłem na dnie depresji. Pozwoliłem wtedy że moje emocje stłumiły moje zmysły i moje reakcje. Teraz czuje tylko zemstę. Lecz tym razem trzymam swoje emocje tak jakby "na krótkiej smyczy i w kagańcu". Gdybym chciał strzeliłbym teraz w kuszy z tego miejsca a ta wyleciałaby przez okno w salonie i trafiła na beczkę która znajduje się na zewnątrz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Spojrzałem w lekkim zdenerwowaniem na AJ. Podrzuciłem jabłko które jadłem po czym szybko wziąłem nóż leżący na stole i bez patrzenia rzuciłem w jabłko. Skończyło one przebite na nożu zaś nóż trafił w owada który był na suficie. -Skupiony jestem bardziej niż sądzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No widzisz? Coś nowego czego ten Vertis się spodziewać nie będzie. Mam nawet coś w sam raz poczekaj tu. - Applejack pobiegła na piętro. *** Wróciła po jakiś 3 minutach z małą, zdobioną skrzyneczką. - Proszę to dla ciebie. - Powiedziała kładąc trzymaną rzecz przed tobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrzyneczce były dwa średniej wielkości sztylety. Były zdobione różnymi kamieniami oraz mający interesujący kształt. Były one ząbkowane i odchylone do tyłu (jak scimitar [sejmitar]). - Należały do mojego dziadka, lecz nigdy nie miałam potrzeby z nich korzystania. Jestem pewna, że użyjesz ich lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dziękuje. Te sztylety są w doskonałym stanie i na dodatek naostrzone jak brzytwa. Chwyciłem jeden z nich. Początkowo czułem się jakbym miał w kopytach nóż do rzucania ale po chwili instynkt strzelca przestał mi to mówić i zacząłem się oswajać ze sztyletem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A tak już. - Applejack cię puściła. *** Minęło już kilka dni od napadu na ciebie. Rana prawie się zagoiła, a ty możesz już normalnie chodzić. Applejack dbała o ciebie przez ten cały czas. Zacząłeś nawet myśleć na zrobieniu jej niespodzianki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...