Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Po chwili wyruszyliście z miasta. Czekała was długa, długa droga. *** Po około 6 godzinach marszu dotarliście na miejsce. Były to Kryształowe Góry. - Dobra Arrow. W tych okolicach znajduje się jego kryjówka. Możesz użyć swojego talentu i ją odnaleźć? - powiedziała Applejack podchodząc do ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zawsze można próbować mój dawny mistrzu. Przyznam że marzy mi się twoja głowa nabita na pal a ciało poszatkowane na kawałki które zostało rzucone drzewnym wilkom jako obiad. Ale cóż... nie można mieć wszystkiego. Tak jak ty nie możesz mieć ładnego pyska tylko masz mordę od której oczy szczypią- miałem gdzieś co powie Veritas, jedyne co chciałem to go zabić lub zginać próbując go zabić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twoje obelgi są żałosne. Tylko na tyle cię stać? - powiedział odwracając się do swoich wojsk. - Tych dwóch chce mieć żywych. - wskazał na ciebie i Applejack. - a resztę rozbroić i zamknąć w lochach. - po tych słowach kilka kuców podeszło do was i sparaliżowało. Paraliż był na tyle mocny aby upaść na ziemię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bo nie mam zamiaru brudzić kopyt śmieciami. Zabrać ich do lochu! - tak jak rozkazał tak zrobili jego podwładni. Tym razem sparaliżowali cię dużo mocniej aż straciłeś przytomność. *** Po jakimś czasie obudziłeś się w celi. Obok ciebie siedziała Applejack czekająca aż się obudzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrali ci wszystko. Płaszcz, kusze, łuki, bełty oraz strzały. Sztyletów też nie było. - Słuchaj sprzeciwiłam się Nightmare Moon, walczyłam z hydrami i stadem bizonów. Ma mnie powstrzymać jakiś Alicorn? Czy wyglądam ci na zamożną klacz bojącą się ubrudzić kopyta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...