Skocz do zawartości

"Przyjaźń na zawsze" imka2000


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 763
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Nie nazywaj mnie tak - zrobiła złą minę. - A właściwie to co ty sobie wyobrażasz? - zapytała ze złością podchodząc do ciebie. - Sama lepsza nie jesteś. Powiedzmy sobie szczerze... jesteś tylko rozwydrzonym bachorem, który polega na innych. Nie dasz sobie sama rady. Beze mnie jesteś nikim - z każdym jej słowem skierowanym do ciebie, dawała upust swojej złości, która bardziej się nasilała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Raczej zgięcie przedniej nogi będzie lepszym określeniem bo szczerze sam nie wiem. >

Twilight momentalnie się odsunęła po czym otarła krew, która leciała jej z rany na policzku, a następnie z kopnęła cię tylnimi kopytkami. Uderzenie było tak mocne, iż posłało cię na ścianę, a następnie na podłogę. Czułaś piekący ból z rozciętej rany w plecach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight już miała na ciebie skoczyć, lecz Celestii w porę udało się umieścić ją w magicznej bańce.

- Co wy robicie? - zapytała niedowierzającym głosem. - Czy wy widzicie w ogóle co zrobiłyście? Zmieniacie się i to bardzo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam szklanki w oczach patrzyłam prosto w oczy Twilight - Nie którzy już tak mają. Zmieniają się. Skaczą do gardeł swoim dawnym przyjaciołom...a potem dziwią się że większość znajomych i przyjaciół tego kogoś... nie chce nawet już go znać...- Po policzku spłynęła mi jedna łza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight usilnie próbowała zniszczyć bańkę uderzając w nią kopytkami, lecz nie przyniosło to żadnego rezultatu i tylko z obrażoną miną usiadła na podłodze i zaczęła w nią patrzeć. Celestia natomiast podeszła do ciebie i objęła cię skrzydłem (:molestia:).

- Auroro... To nie Twilight wina, a wiem, że strata przyjaciela to wielki cios oraz smutek. Musisz jednak zrozumieć, że każdy z kucyków ma trudny okres. Ja miałam, ty pewnie będziesz też miała, a Twilight przechodzi go aktualnie. Nikt nie powiedział, że będzie to coś dobrego. Musimy po prostu czekać, aż ta złość wyparuje z niej i mieć na nią oko, jednakże ty musisz odpocząć, więc daje ci wybór. Możesz odpocząć lub mi pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Sorki... powstrzymać się nie mogłem ^ ^ >

- Auroro... nie jest stosownie tak mówić. Na prawdę chcesz tego, aby ona... - wskazała na Twilight. ... się zabiła? Byłyście najlepszymi przyjaciółkami, a chyba nie warto tego zaprzepaszczać. Przyjaźń powinna być wieczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...