Skocz do zawartości

"Przyjaźń na zawsze" imka2000


Wizio

Recommended Posts

Spojrzałam z żalem i smutkiem na leżącą na ziemi AJ, wzięłam najmocniejsze liny jakie miałam, plus łańcuchy i związałam AJ z niechęcią. Westchnęłam położyłam delikatnie przy ścianie po czym otworzyłam szafę gdzie była Twilight i położyłam ją obok AJ. Czułam się źle z tym że znokautowałam patelnią AJ, ale mogła nie przychodzić i się nie wtrącać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 763
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

< Nauka, brak chęci do opisów i myślenia oraz ogólne zażenowanie. >

Twilight gdy tylko zobaczyła, gdy kładziesz obok niej Applejack momentalnie zaczęła wariować, a następnie posłała ci mordercze spojrzenie, które najchętniej by cie zabiła, lecz najwyraźniej nie miała jak. Była zakneblowana i związana, a na dodatek siedziała w szafie. Drzwi wejściowe również były otwarte, słychać można było zbliżające się w stronę biblioteki kroki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szafy ponownie można było usłyszeć stłumione dźwięki, które w końcu ustały. Po jakimś, niedługim czasie czekania obok ciebie pojawiła się Nightmare Moon. Na jej twarzy malował się szatański uśmiech.

- Więc Auroro... udało nam się. I to dzięki tobie. Teraz będzie wieczna noc, którą kucyki pokochają. Teraz jednak... musimy zdecydować co zrobić z Twilight Sparkle. Osobiście wtrąciłabym ją do lochów, a następnie okropnie torturowała lub... publicznie powiesiła. Co o tym myślisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamarł mi dech w piersiach słysząc o torturach lub publicznym powieszeniu - A może po prostu... tylko ją przymknąć, lub założyć jej jakąś obroże anty-magiczną ? ona i tak nie stanowi dla nas zagrożenia, szczególnie gdy znacznie teraz osłabła z tego co zaobserwowałam - Starałam się przekonać NMM - Kara dla niej to i tak jest jej porażka i zwycięstwo twoje królowo! - Uśmiechnęłam się lekko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightmare Moon westchnęła, a następnie popatrzyła na ciebie swoimi turkusowymi oczyma.

- Jeśli tak chcesz to dobrze, lecz mam teraz do ciebie prośbę. Wiesz gdzie Ona trzyma elementy tak? Jeśli wiesz to daj mi je, a wtedy nic mnie już nie powstrzyma. Jednakże... tak czy siak będę musiała uwięzić wszystkie powierniczki. Najlepszym sposobem na to jest zebranie ich w jednym miejscu. To już jednak również zostawiam tobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż... nie wiem gdzie dokładnie one są....ale...może w tej książce jest jakaś notatka czy coś napisana przez Twilight? - Już miałam otworzyć książkę - Poza tym... mam nie tylko Twilight...jeszcze... powierniczkę Elementu Szczerości... - Otworzyłam księgę o Elementach Harmonii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To znakomicie. Czeka nas mniej do pracy - powiedziała, a następnie na jej twarzy ukazał się mały, ledwo widoczny uśmiech. Nightmare Moon zabrała magią książkę, a następnie ją otworzyła, a jej uśmiech znacznie się powiększył. - Wspaniale Auroro... - ponownie cię pochwaliła. - Teraz jednak musimy się streszczać. Zbierz tu resztę powierniczek, a ja się przygotuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightmare Moon tylko pokiwała głową, a następnie zaczęła lewitować przed sobą elementy. Ty jednak wyszłaś już z biblioteki i udałaś się w stronę Sugarcube Corneru, który był niedaleko. Podróżni trwała zbyt długo, więc już po chwili byłaś przed wejściem do owego cukrowego budynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie minęła nawet chwila, gdy twoja różowa przyjaciółka naskoczyła na ciebie, przewracając cię przy tym.

- Witaj Auroro! - krzyknęła radośnie, a następnie momentalnie cię podniosła. - Co cię to sprowadza? Może Babeczka? A może dwie? Może całe pudełko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oki doki loki! - krzyknęła radośnie, a następnie ruszyła w stronę drzwi. Jednakże po chwili się ponownie zatrzymała i odwróciła się w twoją stronę. - A właściwie to w jakim celu? Może będziemy jeść? Albo Twilight ma jakieś nowe zaklęcie? A może to niespodzianka? Rajciu! Kocham niespodzianki! - mówiła Pinkie, prawie na jednym tchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To może... pomogę ci w sprowadzaniu reszty? Mogę? Mogę? Mogę? Mogęmogęmogęmogęmogęmogę... - powtarzała Pinkie, na jedynym tchu. - Proooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooszę - dodała po chwili, gdy przestała się pytać i opanowała swój oddech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z podskakującą Pinkie ruszyłyście do miejsca, w którym cześto przebywa Rainbow Dash. Była to chmurka, na której lubiła odpoczywać. Podróż nie zajęła wam długo, więc byłyście dtam dość szybko. Rainbow nadal tam była i drzemała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało, zanim tęczowogrzywy pegaz łaskawie wstał, otrząsnął się i doszedł do wniosku, iż ktoś go woła. Po chwili mogłaś widzieć, wystającą głowę, znad chmurki, która znajdowała się tuż nad tobą.

- O to wy... Cześć Auroro, cześć Pinkie. W czym wam mogę pomóc? - zapytała Rainbow Dash ziewając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow głośno westchnęła, a następnie zleciała z chmury i stanęła niechętnie przed wami,

- Mam nadzieję, iż to będzie ważniejsze. Wiesz, iż przerywanie mojej drzemki nie jest najlepszym pomysłem - powiedziała, a następnie ponownie ziewnęła. - To po kogo teraz idziemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...