Skocz do zawartości

"Przyjaźń na zawsze" imka2000


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 763
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Teraz? - zaśmiała się. - Czas złożyć wizytę Celestii oraz Twilight. Wątpię, aby się mnie spodziewały, więc pójdzie łatwo. Ty będziesz musiała iść tam teraz i zobaczyć czy nadal są w drzewie. Noc już nie długo, a za dnia zwrócę za dużo uwagi. Wieżę, iż ci się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie ruszaj się moje dziecko - powiedziała Nightmare Moon widząc ranę na twoich plecach. Po chwili jej róg zabłysł, a ona przyłożyła go do twojego grzbietu. Czułaś, jak rana powoli się goi, a ból znika. - Tak będzie lepiej - dodała. - A teraz idź... nie ma czasu do stracenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< :wat: >

Strumień wody powoli i leniwie podnosił cię do okna. Gdy już tam byłaś to mogłaś zauważyć Twilight, która... nic właściwie nie robiła. Siedziała na podłodze i gapiła się w ścianę, która znajdowała się przed nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili wyszłaś z Ponyville, a na niebie słońce powoli zachodziło, dając miejsce księżycowi. Weszłaś ponownie do lasu Everfree, lecz nawet nie musiałaś iść do świątyni, gdyż Nightmare Moon już czekała na ciebie.

- I jak Auroro? Są tam? - zapytała spokojnym głosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szłyście w milczeniu przez resztkę lasu Everfree, a potem przez przedmieścia Ponyville, jak i samo centrum. Było ono puste, a na ulicach nie było ani jednego kucyka, co ułatwiło sprawę. Po chwili dotarłyście do biblioteki Twilight. Nightmare Moon popatrzyła na ciebie.

- Zostań tu, a ja zrobię to co zrobić muszę... - rzuciła, a następnie nie czekając na odpowiedź weszła do środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...