Skocz do zawartości

"Przyjaźń na zawsze" imka2000


Wizio

Recommended Posts

Twilight od razu cię zauważyła, a następnie próbowała coś wykrzyczeć lub powiedzieć, lecz było to na nic. Gdy Nightmare Moon skończyła ją wiązać to odrzuciła ją niedbale w kąt, a następnie odwróciła się w twoją stronę.

- Została jeszcze tylko Luna... - powiedziała, a następnie wyszła z Biblioteki. - Pilnuj naszej "kochanej" bibliotekarki, a ja idę się rozprawić z ostatnią przeszkodą, która stoi mi na drodze. Jeśli dzień nie nastanie to wiedz, iż mi się udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 763
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

< Gratulacje pierwszego tysiąca postów. >

Twilight przez chwilę się kręciła i wierciła, aż nie zdarła sobie z twarzy knebla, który uniemożliwiał jej mówienie.

- Co Ty robisz!? - zapytała spanikowana. - Dlaczego jej pomagasz!? Uwolnij mnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hmm.. powiem po kolei, Nie, tak wiem, nie, bardziej chce zemsty moja droga. Poza tym jak miałabym cie wypuścić? jestem tylko bachorem! - Tupnęłam stanowczo kopytem - Poza tym to właśnie Nightmare Moon pomogła mi w potrzebie! i To ona mnie doceniła!! -dyszałam ze złości po czym szybko się uspokoiłam - Ale bez obawy, jeśli noc trwała będzie wiecznie to ty będziesz mogła upijać się wieczne! cóż... o ile będziesz miała w ogóle kiedy i nie będziesz za kratami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ty jesteś chyba chora! Co ty sobie w ogóle myślisz?! Twoja zemsta na mnie doprowadzi do końca Equestrii! Ty jesteś skończoną kretynką! - wykrzykiwała w złości i przerażeniu. - Nightmare Moon mnie tam zabije albo będzie torturować!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ty Cholerna, bezuczuciowa pindo! - ryknęła Twilight, a następnie z jej oczu poleciało kilka łez. - Twoje złe uczynki kiedyś się odpiją na twojej nędznej przyszłości. Jesteś zwykłą zdradziecką świnią, której kiedyś ufałam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwróciłam się na chwile by ukryć że to mnie zabolało - Chciałam ci tylko pomóc... chciałam jak najlepiej... ale ty... nawet gdy już widziałaś że padam... dobiłabyś mnie gdyby nie Celestia... - Odwróciłam się do niej i wydarłam się jej w twarz- CHCIAŁAM TYLKO CI POMÓC!!! - Po policzku spłynęła mi łza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight jednakże już nic nie odpowiedziała tylko po prostu odwróciła się i strzeliła klasycznego focha. Co jakiś czas coś sobie mruczała pod nosem, lecz nie przypominało to pochwał ani komplementów. Raz po raz również na ciebie zerkała, a jej wzrok był przepełniony nienawiścią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight wykrzykiwała, a przynajmniej próbowała wykrzyczeć jakieś słowa, lecz opaska nie pozwalała jej wydusić z siebie ani jednego sensownego słowa, więc postanowiła się zacząć kręcić i próbować się wyplątać ze swoich więzów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięłaś pierwszą lepszą książkę, która okazała się poradnikiem o Elementach Harmonii. Już miałaś się zabierać za czytanie, lecz przerwało ci to pukanie do drzwi. Twilight słysząc to, niemal od razu zaczęła się mocniej wiercić, próbowała krzyczeć, a nawet pełznąć w stronę drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko wychyliłaś głowę to ujrzałaś Applejack, która wyglądała na lekko zmartwioną.

- Witaj Auroro... - powiedziała, a następnie odetchnęła z ulgą. - ... widzę, iż pogodziłaś już się z Twilight - dodała, a lekki uśmiech pojawiał się powoli na jej twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To wspaniale ale... chciałam porozmawiać chwilę z Twilight, więc jeśli nie masz nic przeciwko to wejdę - nie czekając na odpowiedź Applejack ominęła cię i weszła. - Twilight! Jesteś tu!? - zaczęła wołać Twilight w nadziei, iż odpowie. Nic nie odpowiedziało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Niedługo wychodzi Scary Movie 5 (Straszny Film 5). Coś myślę, iż będziesz oglądać. >

Applejack siłą otworzyła drzwi swoimi tylnymi kopytkami. Jej mina nie wyglądała na zbyt zadowoloną.

- Auroro... gdzie jest Twilight? Nie kłam, gdyż to widać... - powiedziała poważnym tonem, który nie tolerował sprzeciwu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< 19 kwietnia. Aż korci aby iść do kina. >

Applejack nie zdążyła zareagować, a patelnia, którą lewitowałaś uderzyła ją prosto w głowę przez co zachwiała się i padła nieprzytomna na ziemie. Uderzeniu klaczy o ziemie towarzyszył dość głośny huk, który słychać było w całym domu. Teraz chyba nie zostało nic innego jak schować kolejną z twoich przyjaciółek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...