Skocz do zawartości

[Dyskusja] Za co lubicie Applejack?


lurasidone

Recommended Posts

Okej, czas nadszedł na próbę #2 Za co lubicie pomarańczową klacz? Ja...hmm...za to, że nie jest aż tak skomplikowana. Trochę prostoty zawsze się przydaje. Jest jeszcze poświęcenie dla rodziny, oddanie przyjaciółkom, ciężka praca i szczerość. Właśnie, szczerość. AJ nigdy nie kręci, zawsze mówi to, co myśli, ale w sposób, który nie rani. Ma fajny kapelusz :P Jest poza tym bardzo ładna, co nie każdy dostrzega. Ja jeszcze cenię Applejack za wstręt do falbanek...

Link do komentarza

Bo to słodziara. A dokładniej mówiąc, jej słodkość wydaje mi się najbardziej autentyczna z mane6... Pinkie jest przesłodzona, co mnie osobiście odrzuca. Poza tym zielone oczy świetnie jej pasują do koloru sierści. Jej angielski głos jest fantastyczny, uwielbiam go słuchać, zwłaszcza jak przeciąga niektóre sylaby.

Link do komentarza

Za co? Za fajny kapelusz, za to jaką troską otacza innych, za to jaka jest zaradna i pomocna. Wspominałem o kapeluszu? Za to że wygląda wspaniale, szczególnie z tymi czerwonymi gumkami do włosów. Za jak już wcześniej wspomniano- prostotę. I za to, że jej wiara w przyjaciół przewyższa wiarę innych

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Praktycznie wszystko już zostało wymienione, ale od siebie też coś dorzucę. Lubię Applejack ponieważ, jest szczerza co już zostało wspomniane. Podoba mi się jej wygląd, oczy ma bardzo ładne to fakt, jest także szczera, pomocna itp.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Lubię AJ a właściwie uwielbiam ją za jej szczerość, pracowitość, gotowość do pomocy, zaradność, przywiązanie do rodziny i pracy. Za tą jej taką prostotę, zwyczajność, normalność. Zawsze uważałem ją jedną z bardziej ogarniętych postaci : )

No i... jest prześliczna! Po prostu cudowna! <3 i ten akcent... oczywiście w angielskiej wersji : )

Aha... i kocham jej paruwke XD

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Eee-haw! Witajcie. Również postanowiłam podzielić się z wami moją teorią. Ta wspaniała i szczera klacz jest moją ulubioną. Lubię ją za odwagę, za to że kocha jabłka, za jej prostotę, szacunek, za to że jest taka pomocna i zaradna. Ma śliczne oczy, a szczególnie ładnie wygląda w włosach związanych czerwoną gumką. Uwielbiam ją za poświęcenie, pracowitość i jej zdrowy rozsądek. To najlepszy, najszczerszy, najprostszy, najładniejszy kucyk w całej Equestrii!

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...