Skocz do zawartości

Zapisy do klasy prof. Pinkie Pie


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

MoonSun jest nieśmiała do nieznajomych, ale jeśli ktoś zagrozi jej przyjaciółkom, wyląduje na miesiąc w gipsie (ten ktoś). Lubi czarować, jest jedyną, oprócz Celestii, która potrafi ruszać słońcem i księżycem. Dla przyjaciół często zrzuca gwiazdy, które spełnią ich życzenia. Jest pół-Podmieńcem, który może się zmieniać w każdego kucyka, ale ze skrzydłami i rogiem. Jest niewiele starsza od Znaczkowej Ligi. Jak teraz, prof. Pinkie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*patrzy na obrazek* Sądzę że jest ładny :rainderp: .Ta dziewczynka ma taki ładny baloniiiikkkkk....i kurtkę...O!I te paski na ścianie są śmieszne!Mam skojarzenia...Wracając...Sądzę że obrazek pokazuje że czego byś nie zrobił i tak w końcu się uśmiechniesz i chociaż na chwilę będziesz nosić różowe okulary...fajne są ostatnio sobie kupiłam^^ O,O,O,O,!Iiiii jeszcze że zawsze jest taki jeden odmienny wesoły punkcik! :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczność!! Attention!! Achtung!! Atención!! Внимание!! Pozor!! 注意!Προσοχή!!
~ ogłoszenia od prof. Pinkie Pie ~


Dołączona grafika


Wypadałoby już ruszać z imprezą, więc trzeba też ustalić termin jej rozpoczęcia, czyli tak, czas na terminy! Ostateczny termin zamknięcia rekrutacji wynosi... yyy... 20 stycznia! Tak, do dwudziestego możecie jeszcze zdawać egzaminy, a potem? Potem to się zaczyna prawdziwa zabawa!! ^^

Jasne? REKRUTACJA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA 20.01.2013!!!

Więc Ci, którzy muszą jeszcze coś zdawać - pośpieszcie się, proszę :)

Wszystko jasne w dalszym ciągu? Uff, świetnie! ~Discors


~ koniec ogłoszenia ~


Mam takie pytanko ;d Mogę zbudować z białego "piasku" :D

Ależ oczywiście! Zresztą mówiąc "piasek", miałam na myśli cukier, więc biel nawet się bardziej teraz będzie zgadzać xD No, chyba że jednak miałam na myśli cukier innego koloru, haha xD

Nie umiem zaliczyć tego egzaminu wstępnego. : Szkoda, że się nie dostanę... Czy mogłabym prosić o łatwiejszy egzamin wstępny? Proooszę!!! :OTE2F:

Och, ależ, siostro, nie poddawaj się tak bez walki! Ten test wcale nie jest taki trudny, wykaż się kreatywnością, chociaż spróbuj napisać te trzy i trzy czwarte zdania na dowolną liczbę słów! ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie do prof. Pinkie Pie http://mlppolska.pl/images/smilies/new/jD1kY.png Chętnie dołączę do pani klasy! Imię: Cupcake Nazwisko: Roos Miejsce pochodzenia: Canterlot Płeć: klacz Gatunek: jednorożec Talent: pieczenie tortów Zainteresowania: śmiech, pieczenie Cechy szczególne: zawsze ubrana w sukienkę z kieszeniami w których trzyma różne słodkości Dodatkowe informacje:zdobyła cutie mark gdy wpadła do kuchni ze swoim pierwszym ciastem Dodatkowe umiejętności: mam dosyć dobrze rozwiniętą magię, ale zazwyczaj poprostu .... piekę CIACHA Rodzina: starsza siostra Nevada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie do klasy prof. Pinki Pay :pinkie2:

Imię:Sara

Gatunek:alicorn

płeć:żeńska

jestem tu po to by zażyć zabawy i przyjaźni z najlepszą z nauczycielek Equestrii

jeśli z byt późno to proszę o wybaczenie szanowną nauczycielkę i całe grono pedagogiczne

dziękuje . Sara odmeldowuje się! :OTE2F:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yupie! Cześć Pinkie, nazywam się Funny Mane i mam nadzieję, że zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi... znaczy się, że świetnie spędzę czas ucząc się w klasie najbardziej imprezowego kucyka w całej Equestrii!:pinkie2:

Imię:Funny Mane, lub Funny jak nazywają mnie przyjaciele

Płeć:Ogier

Pochodzenie:Manehattan

Rasa:Jednorożec

Cutie Mark:Fajerwerki

Talent:Magiczne sztuczki z wykorzystaniem prześcieradła i kilograma rzepy

Wygląd:Pomarańczowy jest spoko, i dlatego jestem najpomarańczowszym pomarańczowym kucykiem

Cechy szczególne:Zawsze noszę ze sobą torbę wypełnioną różniastymi, śmiesznymi przedmiotami

Ojej... Już tak późno? Muszę lecieć odpalić fajerwerki na cześć mojego zgłoszenia się do klasy! Życzę powodzenia innym kandydatom, narazie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na tych zajęciach, bo kocham imprezki tak jak Pani! :pinkie: Ale także dlatego, że Pani jest najlepszą nauczycielką w Equestrii! Naprawdę, bardzo mi na tym zależy. Ale śliska ta podłoga, trzeba uważać, żeby się nie poś... *bęc*

________________________________________________________________

Czy można to zaliczyć? :OTE2F: Ja nie jestem zbyt rozgarnięta... :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczność!! Attention!! Achtung!! Atención!! Внимание!! Pozor!! 注意!Προσοχή!!

~ ogłoszenia od prof. Pinkie Pie ~

Już pora niedługo zaczynać, tak? Och, cóż, więc należałoby wszystko już podsumować, ale w dalszym ciągu mamy nowych kandydatów, ojej... No nic, ponieważ zajęcia zaczną się dopiero pierwszego lutego, to chyba możemy jeszcze dać szansę tym, co z jakichś powodów z podaniem się spóźnili, nieważne czy chodzi tu o datę rejestracji, czy po prostu brak rozgarnięcia... Tak więc... macie jeszcze czas do końca stycznia, ale to jest termin ostateczny! Oczywiście chodzi tu o termin egzaminów, bo już nie ma czasu na rozpatrywanie nowych podań! W ogóle go nie ma!!! Czasu w sensie... och, no dobra, pora wziąć się za kulę...

[align=center]320px-Pinkie_looking_at_the_crystal_ball_S2E20.png

~Baffling Glum~

Śmieszne rzeczy? Uwielbiam śmieszne rzeczy! Zaprezentuj je może... :pinkie4:

~ChOmIk~

Och, jaki wspaniały... :pinkie2: A tam po środku to co? :pinkie2: Zostajesz niezwłocznie przyjęty! :D

~Julia~

Ha! Widzisz, jak chcesz to potrafisz! :pinkie4: Gratuluję, dostajesz się do klasy! ^^

~Legolas~

Możliwość zmiany w hipokampa? O.o To brzmi ciekawie, czy możesz to zaprezentować?

~lola2001~

Ty interesujesz się śmiechem i pieczeniem, prawda? To cudownie! A co powiesz na połączenie twych zainteresowań? W ramach egzaminu wstępnego upiecz mi... śmiech! :D

~Nightmare~

Nah... takie mało kreatywne to, ale chyba da się nad tym popracować, zostajesz przyjęta! ^^

~RainbowDash123456789~

Aha. Dość... interesująca interpretacja, tak... chociaż zabrakło analizy szarej kurtki, rozkładu wektorów grawitacji i siły jej przeciwnej, a głównie chodzi tu siłę nośną sznura od balonika, no i mało było na temat architektury drzewa i wron na nim siedzących. Niemniej sądzę, iż da się Cię nakierować na odpowiedni mentalny poziom i coś z tego będzie... dostajesz się! ^^

~RedSky~

Twój talent jest dosyć interesujący, ale wiesz, że nie tylko Ty tak potrafisz?

fortele.jpg

Znajdź mi tu ogiera, który też się podszył pod krzesło! :D

~Sara~

Och, już nie smutaj, ale napisz o sobie coś więcej, dobrze? :)

~

Wszyscy? ^^ Hah, teraz już na pewno! xD

320px-Pinkie_with_crystal_ball_8_S2E20.png

Zaś wyniki? Ojej, trochę się to zamieszało...[/align]

Astoria: Brak zaliczenia D:

Baffling Glum: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!

Bellamina: Przyjęta!

ChOmIk: Przyjęty!

Diceman321: Przyjęty!

Dizi: Przyjęta!

Flash_Storm: Przyjęta!

ijulkisa: Brak zaliczenia D:

Julia: Przyjęta!

kapi: Przyjęty!

KitsunePL: Przyjęty!

lola2001: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!

Legolas: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!

Melly: Przyjęta!

Nightmare: Przyjęta!

Poniaczek01: Brak zaliczenia D:

RainbowDash123456789: Przyjęta!

RedSky: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!

Różowa: Przyjęta!

Sara: oczekiwanie na zaliczenie egzaminu!!!

Uff... to teraz nie pozostało nic jak zająć się egzaminami... Można odpowiedzi umieszczać tu, albo przez PW, ten drugi sposób przyda się zwłaszcza wtedy, gdy ten temat zostanie zamknięty

;)~Discors

~ koniec ogłoszenia ~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kochana prof. Pinkie Pie,to zdarzyło się tylko raz i nie umiem tego powtórzyć,lecz może zamiast tego zaprezentuję swoje możliwości w pływaniu.Po czym wskakuje do pobliskiego stawu i pływa w kółko 200 razy stylem syreny przez całe 24 godziny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasto śmiech...Ok! A więc to jest link do mojego ciasta

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTrZhJidFXSJ3LlsWh39mJX32I-fZ-jfN1fzPyu5JAyPQi4FfAa-_z2ia4

A to składniki

Ciasto:

8 jajek

3/4 szklanki cukru

1.5 szklanki mąki

6 łyżeczek kakao

2 łyżeczki proszku do pieczenia

Masa śmietankowa:

600 ml śmietany 30%

1/2 szklanki cukru pudru

3 łyżeczki żelatyny

3/4 szklanki ajerkoniaku

Masa cukrowa:

6 dkg margaryny

12 dag mąki

20 dag cukru pudru

2 łyżeczki żelatyny

barwnik spożywczy żółty i brązowy

Dodatkowo:

brzoskwinie w syropie

dżem brzoskwiniowy

Wykonanie:

Ciasto:

Białka jajek ubić na sztywno z 1 szczyptą soli do ubitych białek dodać cukier i nadal ubijać, aż masa będzie biała i szklista. Do ubitych białek dodać żółtka i delikatnie wymieszać, następnie ostrożnie połączyć z przesianą mąką wymieszaną z proszkiem do pieczenia i kakao. Ciasto wylać do dużej tortownicy najmniej 25 cm średnicy i piec około 45 min w temp 180st.

Masa śmietankowa:

Zimną śmietanę ubić z cukrem pudrem i żelatyną rozpuszczoną w małej ilości wody do ubitej śmietany ostrożnie dodać ajerkoniak.

Masa cukrowa do dekoracji:

Margarynę rozpuścić i zagotować z 1/2 szklanki wody, dodać do gotującej się wody mąkę i szybko wymieszać, następnie chwilkę uprażyć cały czas mieszając do gorącej masy dodać żelatynę i cały czas mieszać, aż się rozpuści jak masa jest jeszcze ciepła dodać porcjami cukier puder i zagnieść gładką i plastyczną masę którą podzielić i odpowiednio zabarwić.

Upieczone ciasto przeciąć na trzy krążki i nasączyć syropem z brzoskwiń, krążki ciasta smarować kremem śmietankowym i posypać brzoskwiniami pokrojonymi w dużą kostkę. Wierzch ciasta posmarować dżemem brzoskwiniowym, przykryć cienko rozwałkowaną żółtą masą plastyczną i ozdobić masą brązową z brązowej robimy obwódkę ciasta, oczy i uśmiech z resztek żółtej masy ulepić łapki. Ciasto odstawić do lodówki do zastygnięcia.

Mówię pani profesor że będzie smakować pani to ciasto.PYCHA!!! I jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasto śmiech...Ok! A więc to jest link do mojego ciasta

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTrZhJidFXSJ3LlsWh39mJX32I-fZ-jfN1fzPyu5JAyPQi4FfAa-_z2ia4

A to składniki

Ciasto:

8 jajek

3/4 szklanki cukru

1.5 szklanki mąki

6 łyżeczek kakao

2 łyżeczki proszku do pieczenia

Masa śmietankowa:

600 ml śmietany 30%

1/2 szklanki cukru pudru

3 łyżeczki żelatyny

3/4 szklanki ajerkoniaku

Masa cukrowa:

6 dkg margaryny

12 dag mąki

20 dag cukru pudru

2 łyżeczki żelatyny

barwnik spożywczy żółty i brązowy

Dodatkowo:

brzoskwinie w syropie

dżem brzoskwiniowy

Wykonanie:

Ciasto:

Białka jajek ubić na sztywno z 1 szczyptą soli do ubitych białek dodać cukier i nadal ubijać, aż masa będzie biała i szklista. Do ubitych białek dodać żółtka i delikatnie wymieszać, następnie ostrożnie połączyć z przesianą mąką wymieszaną z proszkiem do pieczenia i kakao. Ciasto wylać do dużej tortownicy najmniej 25 cm średnicy i piec około 45 min w temp 180st.

Masa śmietankowa:

Zimną śmietanę ubić z cukrem pudrem i żelatyną rozpuszczoną w małej ilości wody do ubitej śmietany ostrożnie dodać ajerkoniak.

Masa cukrowa do dekoracji:

Margarynę rozpuścić i zagotować z 1/2 szklanki wody, dodać do gotującej się wody mąkę i szybko wymieszać, następnie chwilkę uprażyć cały czas mieszając do gorącej masy dodać żelatynę i cały czas mieszać, aż się rozpuści jak masa jest jeszcze ciepła dodać porcjami cukier puder i zagnieść gładką i plastyczną masę którą podzielić i odpowiednio zabarwić.

Upieczone ciasto przeciąć na trzy krążki i nasączyć syropem z brzoskwiń, krążki ciasta smarować kremem śmietankowym i posypać brzoskwiniami pokrojonymi w dużą kostkę. Wierzch ciasta posmarować dżemem brzoskwiniowym, przykryć cienko rozwałkowaną żółtą masą plastyczną i ozdobić masą brązową z brązowej robimy obwódkę ciasta, oczy i uśmiech z resztek żółtej masy ulepić łapki. Ciasto odstawić do lodówki do zastygnięcia.

Mówię pani profesor że będzie smakować pani to ciasto.PYCHA!!! I jak?

Ja też takie chcę! O_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, niech no rzucę okiem do mojej fajniastej torby...

Co my tu mamy...

- Zestaw małego pirotechnika? A, tak to do tworzenia fajerwerków!

- Tarta? Nie mam pojęcia skąd się to tu wzięło...

- Młotek? Mama powiedziała, że mam sobie wbić wiedzę do głowy.

- Pluszowy kotek? Jest taaaki słodki!

- Przenośne urządzenie do wytwarzania portali? Chyba mam na to patent...

- Chmurka? Jest taka mięciuśka!

- Książka zatytułowana " Żwirowe babeczki- czyli jak ugotować danie dla monstrualnego kamieniozaura"? Eee tam, wcale mu nie smakowało.

- Przewodnik po krainie nadmiernie interpretowanego impresjonizmu? Byłbym imbecylem gdybym nie potrafił zrozumieć prostych zasad kierujących mym zachowaniem w skrajnych przypadkach... a do tego dodawali babeczki gratis do każdego egzemplarza!

- Wyrzutnia majonezu o smaku malinowej pomarańczy? Robi furorę na imprezkach, i do tego świetnie smakuje

- Mój zapasowy klon? Trzymam go na wypadek gdyby coś stało się z tym, który jest zahibernowany w moim domu...

Może na tym zakończę ponieważ nie sięgam już głębiej kopytkiem, naszła mnie też ochota na zagranie kilku skocznych rytmów na centymetrze krawieckim przy akompaniamencie fioletowo- żółtych delfinków błotnych.

Pa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Pisano, że otwiera się zapisy do uniwersytetu? Bardzo chciałabym się zapisać do Pinkie Pie, a że było już zapóźno, nie mogłam, dlatego bardzo się cieszę, że ponowiono zapisy. Może i Twilight jest moją ulubienicą, jakoś ta klasa bardziej mnnie zainteresowała.

Imię: Akwarela

Nazwisko: Chase

Wiek: 15

Płeć: Klacz

Gatunek: Ziemski Kucyk

Miejsce Zamieszkania: Canterlot

Talent: Malowanie abstrakcji, w bardzo ciekawy sposób( np. Kopnięcie farby z puszką, która ląduje na płótnie lub granie w tenisa z kartką, a jako piłka służy jej pudełko farb akwarelowych)

Cutie Mark: Rozlana puszka z wylewającą się czerwoną farbą.

Wygląd: Jest to żółta klacz z granatową grzywą upiętą najczęściej w luźną kitkę. Oczy ma barwy morskiej z przebłyskami zielonego. Kiedy była mała dla zrobienia sobie dodatkowego efektu, przejechała czerwoną farbą po włosach, a gdy ona się skruszyła zostawiła małą pamiątkę - czerwoną pasemkę!

Cechy szczególne: Za uchem nosi pędzel, a także przypieła sobie kolczyki. Jeden jest z farbą, drugi z pędzelkiem.

Zainteresowania: Malowanie abstrakcyjne.

Dodatkowe informacje: Oprócz malowania, dość dobrze gotuje, ale tym się aż tak często nie zajmuje ze względu na to, że nie można kopać ani robić innych szalonych rzeczy z jedzeniem. A także śpiew. Tym już można się bawić. Wymyślanie zworotek i wersów, rymów oraz słów nasącza ją pozytywną energią, którą wykorzystuje do malowania.

Informacje o rodzinie: Ma młodszą o 5 lat siostrę Gold Feather ,jej talent to robienie różnych rzeczy z piór.

Jak każdy kucyk posiada mamę - Cooking Mare, to od niej nauczyła się gotować

Oraz

Tatusia - Dancing Horse - ma po niemu dziwne wykopy i pomysły.

* Wchodzi do pokoju z napisem " Klasa prof. Pinkie Pie" zostawiając zabawne ślady kopyt, zamoczonych w farbie. W pyszczku starannie trzymała wyprostowane podanie, które za chwilę miała dać do kontroli. Bardzo uważnie wypełniała wypowiedzi koślawym pismem, tak by wyglądało bardziej oryginalnie. Denerwowała się, nawet jeżeli wiedziała, że nauczycielka jest zabawna, beztroska, a także sympatyczna. Może to z takiego powodu wybrała tę klasę? Uśmiech zagościł na jej twarzy i już odważniej niż przedtem powiedziała:

- Proszę, o to moje podanie.

Następnie wymamrotała jakieś przeprosiny za bałagan i wyszła delikatnie zamykając za sobą drzwi.

Edytowano przez Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wchodzi do Uniwersytetu i następnie rozgląda się gdzie jest klasa prof. Pinkie Pie. Po chwili widzi drzwi z napisem że klasa prof. Pinkie Pie i na dole informacja że zapisy, wchodzi więc nieśmiało ze swoim podaniem do tej sali. Po wejściu do klasy dostrzega prof. Pinkie Pie.

- Dzień dobry- mówi. Słyszałam, że można zapisać się do pani klasy więc chciałabym zostawić swoje podanie

"zostawia podanie po czym nieśmiało wychodzi z sali"

Imię: Night

Nazwisko: Star

Miejsce pochodzenia: Canterlot

Płeć: klacz

Gatunek: jednorożec

Cutie Mark: aparat fotograficzny

Zainteresowania: Fotografia

Cechy szczególne: na szyi nosi aparat fotograficzny

Dodatkowe informacje: Lubi taniec, zabawę i dobrą muzykę. Ma nadzieję, że po nauce w tej klasie będzie bardziej radosna i wiedziała jak zorganizować imprezę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Rain
Nazwisko: Sky
Miejsce pochodzenia: Los Pegasus
Płeć: Klacz

Wiek: 15 lat
Gatunek: Pegaz
Talent: Leczenie zwierząt, oraz spora wiedza na ich temat
Zainteresowania: Zwierzęta, lotnictwo

Znaczek: http://th04.deviantart.net/fs71/150/f/2011/344/b/8/animal_aid_cutie_mark_by_kinnichi-d4iojqf.png

Wygląd: http://i1306.photobucket.com/albums/s571/RaindropsLove/myPony_zpsacb68f13.png
Cechy szczególne: Bransoleta na przednim, lewym kopycie
Dodatkowe informacje: Lubi czytać książki, jak i imprezować, słuchać muzyki i gotować (nie zawsze jej to wychodzi)
Rodzina: Starszy brat Black Sound

 

*Wchodzi do pomieszczenia* Dzień dobry. Oto moje podanie. *Kładzie podanie na biurku i odchodzi*

Edytowano przez Raindrops
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Candy

Nazwisko: Sweets

Wiek: 13

Płeć: Klacz

Miejsce zamieszkania: Ponyville

Gatunek: Ziemski Kucyk

CM: Babeczki polewane różowym lukrem.

Talent: Pieczenie babeczek i innych słodkości.

Zainteresowania: Gotowanie,a takze wymyślanie przepisów.

Wygląd: Kremowa sierść z różową grzywą upiętą w sporą kitkę na samym środku głowy. Niebieskie oczy i piegi.

Cechy szczególne: Chusta w szkocką kratkę zawieszona przez szyję i nigdy nie rozstaje się ze swoją szczęśliwą torebką, w której trzyma przydatne rzeczy.

Dodatkowe Informacje: Pisanie książki kucharskiej oraz tańczenie. Lubi też podróżować, by poznawać nowe smaki, które mogłaby wykorzystać w swoich łakociach. Często zaprasza swoich przyjaciół, na wspólne imprezowanie, oczywiście wtedy, kiedy nie jest w innym mieście.

Rodzina: Jest jedynaczką, lecz posiada króliczka imieniem Bunny Cream.

*Candy w podskokach weszła do sekretariatu,żuła jeszcze niedokończonego cukierka,więc to co mówiła nie było do końca zrozumiałe.Jednak widać było ,że nie przejeła się tym ani troche.

-Cy to wsysto?-powiedziała podając kartkę

I nie czekając na odpowiedź pospiesznie wyszła z pomieszczenie by móc skończyć roskoszowanie się słodkim smakiem landrynki.

Musieła jednak zawrócić,bo uświadomiła sobie ,że kartka nadal jest w jej pyszczku.

Po raz kolejny więc weszła i podała papier.

- He..he.. Soorki-wydukała

Nie chcąc znowu zawracać prędko wyszła z budynku i upewniając się,że wszystko zrobiła poszła w kierunku domu.

Edytowano przez Karmelek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Blue
Nazwisko: Plate
Wiek: 15
Płeć: Ogier
Miejsce zamieszkania: Ponyville
Gatunek: Ziemniaczek ^^
Nie, nie taki ----->

ziemniak.jpeg 


CM:

white_smile__s_cutie_mark_by_exkira-d4b2 


Talent: Praca charytatywna przy kucykach w szpitalu, którym nie zostało już wiele czasu.
Zainteresowania: Muzyka, zaradność w stadzie ( :rainderp: )
Wygląd: Niebieski kuc ziemski o uderzająco zielonej grzywie przypominającej owoce morza, brązowe oczy.
Cechy szczególne: Lubi chodzić w berecie 
Dodatkowe informacje: Udziela się charytatywnie, więc chce zostać pielęgniarzem w szpitalu. Potajemnie marzy o przejęciu władzy nad światem, ale nikomu o tym nie mówi.
Rodzina: Hal oraz Lily Plate. Jedynak.
Zwierzątko: Szop pracz o imieniu Jimmy.

*Wpada do sekretariatu otwierając drzwi silnym kopnięciem*
- SĄ JESZCZE ZAPISY? Mama by mnie wypatroszyła gdybym się spóźnił... - rzekł Blue, odłożył swoje podanie na biurko.
- Mam nadzieję że to wszystko...
*Drzwi wypadły z zawiasów, zrobił niewinny uśmieszek i czmychnął z sekretariatu*

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...