Skocz do zawartości

Klasa prof. Fluttershy


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

Złożyli podanie/werdykt

-Storm ShadowPodanie przyjęto pozytywnie

-Future Pony - Podanie przyjęto pozytywnie

-Lonley Vegasu - Podanie przyjęto pozytywnie

-Rukia Kuchiki - Podanie przyjęto pozytywnie

-Lonlay Vegasu - Podanie przyjęto pozytywnie

-Kitsune Yuki - Podanie przyjęto pozytywnie

-Shylitude - Podanie przyjęto pozytywnie

-Storm Shadow - Podanie przyjęto pozytywnie

-DiceMuz - Podanie przyjęto pozytywnie

-Willow Twig - Podanie przyjęto pozytywnie

-Green - Podanie przyjęto pozytywnie

-Shine - Podanie przyjęto pozytywnie

-Darkamena Heart - Podanie przyjęto pozytywnie

-Willow - Oczekuje

-Moonlight Star - Oczekuje

-Wiktor - Oczekuje

Nowi uczniowie zostaną wpisani na listę a informacja wyświetlona w kolejnym poście.

O rozpoczęciu zajęć decyduje Avatar postaci

Zatwierdzono i podpisano

Dyrektor Administracyjny Uniwersytetu Canterlockiego

~Celestor

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

*idzie do klasy i wybiera miejsce* -hmmm miło tu i za oknem śnieg hmmm..........mam natchnienie :D Włącza IPonya i szuka aplikacji ,,Nute Games,, znajduje i zaczyna klikać i coś mówić po około 20 min puszcza na całą sale piosenkę: https://soundcloud.com/deviiin/cadence-cool-in-the-cold-feat (jakby co wszystkie moje piosenki nie są zrobione prze zemnie ja je tylko znajduje będzie ich trochę dużo już mój kucyk ,,zrobił'' ich 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Green weszła spokojnie do klasy usiadła w ostatnim rzędzie ławek, po lewej stronie. Rozejrzała się uważnie. - Um... cześć. - Przywitała się krótko z obecnymi. Nie spodziewała się, że ktoś mógłby do niej zagadać. Obserwowała drzwi, przez które w każdej chwili mógł ktoś wejść. Przecież to na pewno nie mogła być cała klasa - jeszcze zbyt mało osób się tu znalazło. (przepraszam za styl pisania, do takiego jestem przyzwyczajona)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shylitude używając magii bardzo delikatnie otworzył drzwi. Przecież wyważenie ich z kopytka niczym w filmie "300 kucyków" mogło by przerazić panią profesor. Nie było jej jednak w sali. "Uff... zdążyłem" - pomyślał. Odetchnął z ulgą, rozejrzał się po klasie po czym przywitał z obecnymi kucykami i uśmiechnął do znanej mu MoonSun. Pamiętając radę swojego opiekuna, djsounda (który studiował na Ziemi) usiadł w pierwszym rzędzie, tuż obok okna. Wiedział bowiem, że profesor Fluttershy jest dość nieśmiała i początkowo może mieć problemy publicznymi występami oraz dotarciem do wszystkich zgromadzonych. Szczególnie kucyków zajmujących miejsca w ostatnich rzędach. Tak... to było idealne miejsce. Blisko wykładowcy, z widokiem na cały dziedziniec uniwersytetu oraz tuż obok wielu karmników znajdujących się za oknem. Tak. Po prostu idealne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Shine powoli weszła do klasy* Umm... Cz-cz-cześć... *na jej twarzy pojawił się delikatny, wymuszony uśmiech, zajęła miejsce tuż za Shylitude, nie zauważyła, że obok siedzi już Willow* Och, przepraszam! Lepiej się przesiądę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green rozejrzała się znów po klasie. Prawie wszyscy wymienili swoje imiona... przysiadła się trochę bliżej grupy, zaledwie o dwa rzędy. - Green. - Powiedziała, słysząc pytanie MoonSun. Uśmiechnęła się lekko i jeszcze raz rzuciła okiem na drzwi, które się na razie nie otwierały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal powoli weszła do sali, słyszała, że została przyjęta do klasy. Zobaczyła kucyki siedzące w klasie i trochę się skuliła. Zaczęła wypatrywać miejsca z tyłu i zobaczyła wolną ławkę. Woli siedzieć z tyłu niż z przodu w pierwszych ławkach, byłaby na widoku czego ona bardzo nie lubi. Usiadła na miejscu i rozejrzała się po sali, prof. Fluttershy nie było. Spojrzała na swoją ławkę i cicho pisnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Um... wybaczcie jeszcze się nie p-przedstawiłam, j-jestem Animal Heart, ale w-wystarczy Animal - powiedziała cichutko klacz. Spojrzała na kucyka, który wcześniej zadał pytanie. - Um... jeśli t-to nie będzie problem, to czy j-ja mogę prosić o ciasteczko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Darkamena niepewnym krokiem wchodzi do klasy*

- Jestem Darkamena ale wszyscy mówią mi Darkie. Miło was poznać.

*MoonSun wskazuje Darkie koszyk z ciasteczkami chcąc zachęcić ją do poczęstowania się*

- Dziękuję. Jadłam cukier w domu. Żeby się nie stresować

*Darkie uśmiecha się do kucyków stojących obok i idzie w ich stronę.*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrok Green przeniósł się na MoonSun. - Ty jesteś alicornem? Super. - Klaczka uśmiechnęła się lekko. Spojrzała na jej Uroczy Znaczek. Słońce i księżyc, o ile się nie myliła. Trafiła na naprawdę ciekawą klasę. Spojrzała na klacz, która przed chwilą przybyła. - Miło mi. Green. - Powitała Darkie ciepłym uśmiechem. Kucyk ziemny wbił wzrok w ławkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...