Skocz do zawartości

Klasa prof. Fluttershy


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Darkamena rozejrzała się po klasie. Po chwili powiedziała:

-Zaraz wracam.

Po tych słowach Darkie otworzyła okno i wyleciała. Po pięciu minutach wróciła trzymając w kopytku małą chmurkę. Podeszła do kwiatów stojących na parapecie, ustawiła chmurę nad doniczką i zaczęła ją potrząsać. Z chmury padała teraz mała mżawka. Darkie podlała tak wszystkie kwiaty, a następnie wypuściła chmurkę na niebo, a sama usiadła w ławce.

Spostrzegła że kucyki patrzą się na nią z lekkim zdziwieniem na twarzy.

-No co? Ktoś musi dbać o rośliny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal uśmiechnęła się do Darkie.

- Naturalnie, trzeba podlewać kwiaty - klacz zrobiła się już pewniejsza i przestała się jąkać.

Rozejrzała się po klasie i zatrzymała wzrok na Twigu. Powoli do niego podeszła i się odezwała.

- Przepraszam, jeśli będę nie uprzejma ale jak to jest być Entem? Bo widzi pan chociaż mieszkałam w lesie przez więcej nić połowę swojego dotychczasowego życia, nigdy jeszcze nie spotkałam się z taką istotą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm to ja DiceMuz ale mam bana a nie chcę zaniedbywać swojego konta więc będę nią grać (nie wierzysz wyślij e-mail do DiceMan321 a ja na pw napisze jego treść)

-O dużo się zebrało...piosenka...nie nie wiem zobaczę-mówiła pod nosem znaczy to co maja kucyki emm....paszczą ???-

- A więc tak

| [Will] [shin]===[Dice] [Anim]

| [Melo] [---]===[---] [---]

| [Twi] [Gree]===[---] [---]

| [---] [---]===[---] [---]

| [---] [---] ===[---] [---]

| [---] [Dark]===[---] [---]

| [shyl] [Moon]==[---] [---]

Okno

[stachul]

-Ciastka nie dziękuje- uśmiechnęła się

-Ooooo na Celestie mamy tutaj konkurenta z muzyki- Mówi pod nosem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Um... to dosyć dziwne doświadczenie, ale kiedy już następuje przemiana to jest miłe uczucie - Animal przez chwilę zastanawiała się co powiedzieć. - Hmm... tylko trudno jest jak przemienię się po raz pierwszy w jakieś zwierze. Bo wiesz kiedy jestem powiedzmy wilkiem, wszystkie moje zmysły się wyostrzają, a jak jestem rybą trudno mi wytrzymać bez kopyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green spojrzała na Twig'a, który siedział obok niej, mimowolnie przysłuchując się rozmowie.

- Przepraszam, że zapytam... - szepnęła - Mało jest Entów? Zdaje mi się, że ta nazwa jakoś obiła mi się o uszy w dzieciństwie, lecz mogło mi się tylko wydawać.

Nagle klacz stuliła uszy i wbiła wzrok w ławkę.

- T-to znaczy... - zająknęła się - Przepraszam za wtrącenie się do rozmowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Uważnie słuchałam rozmowy, nucąc piosenkę "Lost On The Moon"(https://www.youtube.com/watch?)v=h3kSPHcjN34 ), wciąż patrząc w okno. Nagle obróciłam głowę, by ponownie spojrzeć na klasę. Dopiero teraz zauważyłam, że niektóre oczy spoglądały na mnie z zaciekawieniem. "Aż tak głośno śpiewałam?"- pomyślałam. Przerwałam cichy śpiew i odezwałam się:*

- Czy Twoje myśli są takie same jak przed przemianą? Może nic nie pamiętasz, kiedy przemienisz się w jakieś zwierzę? W jakiej zwierzęcej skórze czujesz się najlepiej? Jeśli to forma wilka, podasz inny przykład?- *pytania leciały jak szalone, więc w końcu ugryzłam się w język i zamilkłam. Na mojej twarzy pojawił się lekki rumieniec. Znów zaczęłam się jąkać:*- N-nie ma-mam więcej py-pytań.

Cała klasa przyglądała mi się uważnie. By uniknąć ich wzroku na moich barkach, odwróciłam głowę w stronę okna i zaczęłam nucić piosenkę "Discord"(https://www.youtube.com/watch?v=xPfMb50dsOk ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um... postaram się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Tak jako zwierzę mam takie same myśli, ale czasami budzi się instynkt danego zwierzęcia więc muszę uważać na zmianę w mięsożerce. Pamiętam doskonale wszystko, dlatego często zastanawiam się, które zwierze było najlepsze. Poza wilkiem lubię zmieniać się również w feniksa, kolibra, wydrę, gronostaja. Wiele tego jest, aż trudno wymieniać - powiedziała Animal. - Nie przejmuj się, jeśli ktoś ma do mnie pytania to proszę bardzo, chętnie odpowiem - dodała z lekkim uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Um...dziękuję za odpowiedź...- *nieśmiało odpowiedziałam i rozejrzałam się po klasie*-Chyba nikt nie chce pytać. W takim razie może jeszcze o coś....- *połknęłam ślinę*-...zapytam...W jakie zwierzę się jeszcze nie przeobraziłaś? Czy kiedy się przemieniasz masz wybór wybrania dla siebie koloru sierści zwierzęcia, czy to przychodzi automatycznie? Czy umiesz komunikować się z innymi zwierzętami, kiedy nim jesteś i nawet wtedy gdy jesteś kucykiem? Czy przemieniasz się kiedy masz ochotę, czy to od czegoś zależy?- *następna seria pytań przechodziła z sekundy na sekundę. Byłam tego wszystkiego bardzo ciekawa, w końcu pierwszy raz spotykam takiego kucyka, jak Animal. Łapiąc głęboki oddech znów zaczęłam po cichu śpiewać czekając na odpowiedź.*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hmmm... cóż nie zmieniałam się jeszcze w smoka, hydre, mantykore, parasprite i drzewnego wilka. Mogę sama wybrać kolor sierści, dajmy przykład, że jeśli chce się w coś zmienić muszę zobaczyć to zwierze oczami wyobraźni. Taki jaki ma kolor w mojej głowie taki będę miała ja. Mogę komunikować się ze zwierzętami w zwierzęcej jak i kucykowej formie. Mogę się zmienić kiedy tylko chce, ale bywają momenty kiedy jestem strasznie wściekła. A pod wpływem agresji zmieniam się w coś niebezpiecznego, ale potrafię nad sobą zapanować. - Animal ochoczo odpowiedziała na kolejne pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A czy potrafisz czytać ich myśli? Czy znasz inne takie kucyki?- *spytałam.Powoli kończyły mi się pomysły na pytania.*- Czy jako zwierzę potrafisz mówić "kucykowym" głosem? Potrafisz innym kucykom przekazywać informację za pomocą swoich myśli?- *gdy zadałam kolejne pytania, znów zaczęłam śpiewać tyle, że trochę głośniej i odważniej, oczywiście czekając na odpowiedź Animal.*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy potrafię? Hmmm nie, potrafię tylko rozmawiać z nimi za pomocą myśli. Nie, nie znam innych takich kucyków. Myślałam, że zmiana w zwierze to zaklęcie, ale okazało się, że to szczególny dar. Tak, mogę mówić jako zwierzę kucykowym głosem. To trudne, ale się jak mocno skupię to mogę przekazywać informacje innym kucykom za pomocą myśli. - Animal trochę się zastanawiała ale bez problemu odpowiedziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bardzo interesujące...- * zastanowiłam się przez chwilę*- Jakim sposobem odkryłaś swój dar? Jak i kiedy dowiedziałaś się, że jest to dar, a nie zaklęcie? Czy swój Cutie Mark zdobyłaś dzięki przemianie w wilka, czy może innym sposobem, lub zwierzęciem? Czy kiedy jesteś w idealnie wspaniałym nastroju również przemieniasz się, lub skupiasz, kiedy jesteś w skórze zwierzęcia?- * odpowiedź Animal dała mi pomysł do zadania tych pytań, jeśli odpowiedź Animal będzie dalej przynosić wenę do pytań, to chyba wyśpiewam następne pytania. Myśląc tak, uśmiechnęłam się w stronę Animal.*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To trochę długa historia ale opowiem. Kiedy byłam małą klaczką i wraz ze swoją wilczą rodziną wędrowaliśmy po lesie to przypadkiem się zgubiłam. Szukałam ich, nawoływałam ale nic się nie działo. W pewnej chwili z krzaków wyskoczyła Mantykora, bałam się... myślałam intensywnie o swojej Wilczej Mamie, błagałam by mnie uratowała. Kiedy tylko Mantykora na mnie skoczyła odepchnęłam ją w postaci wilka o tym samym wyglądzie co Wilcza Mama. Po tym jak wróciłam do "świata" kucyków szukałam po książkach informacji na temat przemiany w zwierzęta. Było tam napisane, że ta umiejętność jest bardzo rzadka, kucyki z dym darem rodzą się raz na 10000 lat. Cute Marka zdobyłam kiedy wilki oficjalnie stały się moją rodziną, wcześniej przed tym mój Wilczy Ojciec mnie znalazł porzuconą pod drzewem. Kiedy jestem w idealnym nastroju nie zmieniam się w nic, to działa tylko pod wpływem agresji. - Animal odetchnęła po dosyć długiej odpowiedzi, spojrzała na Melody i odwzajemniła uśmiech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Ta historia była dla mnie trochę smutna. Gdybym nie pomyślała, o tym gdzie są prawdziwi rodzice Animal, rzeczywiście bym zaśpiewała. Próbowałam powstrzymać płacz, który w każdej chwili mógł zacząć swoje działanie. Tylko jedna, mała, lśniąca łezka spływała powoli po moim beżowym policzku. Przypomina mi się mój los, ale to była inna sytuacja. Rodzice mnie kochali, nie chcieli mnie porzucić. To kopyto innego kucyka nas rozdzieliło. Przestałam myśleć o sobie, ponieważ uznałam siebie w tej chwili za egoistkę. Z lekkim wahaniem zapytałam*:

- Cz-czy rodzice cię porzu...-*przez chwilkę nie mogłam dokończyć słowa*-...cili? Czy oni cię kochali? Czy oni to zrobili z własnej woli? Czy spotkałaś kiedyś swoich biologicznych rodziców? Czy oni ci wytłumaczyli powód, dlaczego cie zostawili? Czy w ogóle chcieli z tobą rozmawiać? Czy oni wiedzieli CO ROBIĄ?!-* już nie mogłam dłużej wytrzymać. Rozpłakałam się. Ale...żeby zrobić taką rzecz? Ona była dzieckiem! Małą klaczką! Odwróciłam głowę w stronę okna, by nikt nie widział moich łez. Już nawet nie myślałam o tym, czy Animal mi odpowie.*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Smok wysłuchał wszystkich opowieści i siedział w milczeniu. Chciał poznać lepiej klasę dając im czas na rozmowy, jednak... Zaczęło to powoli przeradzać się w zbyt wielki hałas.*

-Dość! - *Ryknął i uderzył łapą w stół. Ten lekko się wgiął do środka, ale na szczęście się nie połamał.* -Pragnę poruszyć pewne kwestie i wyjaśnić kilka spraw. To może od początku... - *Wstał z krzesła, by zacząć chodzić po klasie.* -Po pierwsze: nie jest dla mnie ważne kim jesteście, co robiliście, ani nawet czy lubicie Smoki, czy się ich boicie. Ne obchodzi mnie, czy jesteście Podmieńcami, czy Alicornami... ziemny, pegaz, jednorożec? To wszystko nie ma znaczenia. Dlaczego? Bo tutaj wszyscy jesteście traktowani równo. Każdy z Was jest tutaj, bo wykazał się czymś niezwykłym i w pewien sposób zaintrygował mnie i Panią profesor... jednak jest sprawa druga: prosiłbym Was o to, byście starali się unikać zbyt wielkiego hałasu. Wliczam w to także rozmowy w ławkach. Nie zabraniam się Wam odzywać, ale... kiedy zaczynacie sobie plotkować, to naprawdę przeszkadza. No i sprawa trzecia: Wszyscy od tego momentu uzyskujecie status Ucznia. Słuchacie się więc nauczycieli i asystentów, dyrektora i całego grona. Za większe przewinienia zostaniecie wydaleni ze szkoły. Proste? Proste.

*Skończył i siadł na krześle. Została jeszcze chwila do przybycia Fluttershy, więc...*

-Ma ktoś jakieś pytania?

Sprawa czysto techniczna. Prosiłbym każdego z Was o jeden do dwóch postów MAKSYMALNIE w trakcie trwania Rundy. Rundę zaczyna mój post. Kiedy uznam za stosowne i kiedy wszyscy odpiszą, to zaczynam kolejną rundę. Mam nadzieję, że pomoże nam to trochę ogarnąć ten temat, bo spam się powoli robi ^^.

Sprawa mniej techniczna... Diece ma bana, więc jego postać zostaje automatycznie uznana za nieobecną. Zakładamy więc, że zwyczajnie ktoś po jego postać przyszedł i zabrał ze względów osobistych... To co? Zabawę czas zacząć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Um...tak..ja mam..takie..małe pytanko- *kiedy przestałam płakać i w myślach obrażać samą siebie zapytałam*:- Czy można się przesiadać do innego kucyka jeśli druga osoba się zgodzi? I...bardzo przepraszam...za narobienie hałasu...nie lubię gdy innym dzieje się lub działa się krzywda...naprawdę bardzo...ale to bardzo..przepraszam...to się już nie powtórzy...- *bałam się, że Smok Stachul nie wybaczy mi tego...ale...przecież Smok Stachul jest wyjątkowym smokiem...przede wszystkim sympatycznym i wesołym...kiedy nie jest denerwowany...ach jaka ja jestem głupia! Zawsze muszę robić taki jazgot...Może to przez śpiew? Zawsze śpiewałam cicho...cóż...nieważne...teraz wystarczy wysłuchać odpowiedzi Stachula...*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shylitude zapukal do drzwi, po cichu wszedl do sali po czym podszed do Smoka Stachula niosac przed soba niewielka kartke. Polozyl ja na biurku. Widnial na niej napis "calkowity zakaz uzywania komutera - osobistego portalu do Equestrii". Oznaczalo to ostatnia wizyte jako pelnoprawny student.

Czy moglbym uczestniczyc jako wolny sluchacz, wykonujac wszystkie zadania mozliwe do wykonania oraz ponisic wszystkie tego konsekwencje? (nizsze oceny etc?) Zalezy mi na tych zajeciach :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkie nienawidziła gdy ktoś podnosił na nią głos. Smok jednak miał po prostu taki sposób wysławiania się, więc Darkamena postanowiła wytrzymać surowy ton Smoka ale nie mogła patrzeć na Shine drżącą ze strachu.

Podeszła do niej i szepnęła jej do ucha:

-Hej, nie bój się. Pan Smok nie chciał być nie miły. On tylko chciał by wszyscy go słyszeli. Już nie będzie krzyczał. Nie musisz się bać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...