Skocz do zawartości

[Zabawa] Kamień-Niespodzianka Sióstr Pie


DiscorsBass

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zajmując różne stanowiska, różne rzeczy można za swą pracę dostać. Wygląda na to, że przypadku działu Pinkameny nagrodami są kamienie, ale co kto lubi, więc... cóż, chyba skała powędruje do Lemuura... :ming:

Patrząc, jak rozkładają się głosy, na ty wygląda... Inkie, co o tym sądzisz? No nie wiem, ktoś, kto opiekował się działem naszej siostry chyba się nadaje... z drugiej strony bazalt nie wymaga tak intensywnej opieki...

E tam, w takim razie tym bardziej poradzi sobie z tą skałą ^^

No, no dobrze... Czyli skałę dostaje nie kto inny jak Lemuur! Opieka nad bazaltem nie powinna być trudna, to raczej wytrzymały kamień, tylko proszę, nie wrzucaj go do lawy .__.

A kolejne skalisko to...

Dołączona grafika

Piaskowiec! Czyli odrobinę... delikatniejszy kamień...

Dobrze więc, dla kogo ta skała? Kto zostanie jej właścicielem, hmm? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dziękuję Wam! :yay:

Mam teraz własną skałę, umm... To urocze ^^. Nie no, to naprawdę było miłe! :3

Piaskowiec jakoś mi się z Flutteryay kojarzy... Nie wiem czemu, ale intuicji swej zwykłem słuchać i właśnie na nią oddaję głos :3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmm... no to mamy trzech kandydatów... a właściwie jednego kandydata i dwie kandydatki do piaskowca... ;]

Rrrainbow Dash xD, Flutteryay i Solaris?

Tak, tymczasem Lemuur wydaje się być zadowolony ze swojego nowego kamienia ^^

Na to wygląda :3 Ale komu przypadnie piaskowiec?

To już zależy od Was ;) Rrrainbow Dash xD zdaje się bardzo chce ten kamień...

Ale ona jest psychopatę! :O To niezbyt dobra referencja, czyż nie? :PZwłaszcza, że piaskowiec jest wyjątkowo delikatny, łatwo się kruszy... :/ Kto jeszcze został?

Flutteryay i Solaris? Ten drugi ma podobno jakieś konszachty z Lyrą...

Tą harfistką? Harfa zdaje się być delikatnym instrumentem, niosącym pokój i wlewającym spokój do serc słuchaczy, gdy tylko jej aksamitne dźwięki wypełniają przestrzeń, a para wdzięczny strun wybrzmiewa wyniośle...

0_0 O_O

Ej, no co? Chciałam przez to powiedzieć, że skoro ktoś umie dogadać się z klaczą, której profesja jest tak delikatna, to chyba też będzie umiał wziąć pod opiekę równie delikatny przedmiot... ;P

Aha, rozumiem, ale ubrałaś to w takie słowa...^^

Bo Inkie to taka poetka trochę... rzadko chwali się swoim talentem, ale czasem jej się zdarzy odrobinę go wyeksponować ;] Nie śmiejcie się ze mnie :/ Ależ, Inkie, nikt się z Ciebie nie śmieje :)

No, oczywiście, że nie... ale wracając do kamieni... została nam jeszcze Flutteryay, bodaj ex-regentka Fluttershy ;)

Fluttershy? Pinkie nam o niej opowiadała! To najbardziej dobroduszny i najdelikatniejszy kucyk w całej Equestrii! Inkie, chyba znalazłyśmy! :DMhm ;) Ale zaraz... ex-regent? Czyli już nim nie jest? Wyrzucili ją za znęcanie się nad zwierzątkami? Plątanie ogonów aligatorom? Karmienie królików zgniłymi marchewkami? Niszczenie tam borsukom? Albo przebieranie się za bukiet kwiatów i podstępne straszenie motyli? :O

Inkie... szczerzą wątpię, aby tak to wyglądało... x) Ale Ty masz wyobraźnie! :D

Chcę mieć pewność po prostu, że skałki wpadną w dobre ręce ;P Czyli dalej nierozstrzygnięte?

Na to wygląda... to jak? Rrrainbow, Flutteryay czy Solaris? A może jszecze kto inny? Decydujcie mądrze ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ponieważ nie widzę sprzeciwu, a było sporo czasu na jego wyrażenie, wygląda na to, że właśnie on, Solaris otrzyma ten jasny kamień z kolekcji Inkie i Blinkie!

Skoro nikt się nie sprzeciwia... Inkie, a skąd ten brak przekonania? ^^ A nie wiem, a co jeśli ten cały Solaris nie będzie chciał piaskowca i mu się on nie spodoba? :/

Haha, Inkie, daj spokój, kto nie chciałby dostać takiego uroczego kamienia? :D

Ktoś, kto nie lubi kamieni? Ktoś, kto nie lubi uroczych rzeczy? Ktoś, kto nie lubi uroczych kamieni? Mam dalej wymieniać...? Ale dobra, niech już będzie :PŚwietnie, a następny będzie...

Hematyt.JPG

Hematyt! Czyli w miarę pospolity, krwawy minerał zaliczany do rud żelaza, w końcu zawiera go całkiem sporo... Dokładnie ok. 70% ^^ jest to w końcu nic innego jak tlenek żelaza (III) :DBlinkie, daruj sobie te naukowe komentarze .__. No co? Takie rzeczy wypada chyba wiedzieć? ;]

Hmm... w każdym razie ten kamień nie wygląda krwawo jakoś szczególnie...

Czerwony, rdzawoczerwony robi się przy sproszkowaniu... chwila! Ale chyba nikt nie będzie próbował go proszkować, aby sprawdzić, czy to prawda, prawda? D: Och, chyba jasne, że nie! :)

No dobrze, to może teraz powiecie jeszcze... do kogo ma on trafić? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Mamy dwóch kandydatów!! Mało trochę .__. Bellaminę, regentke Księżniczki i Jacoba zwanego Śmiercią! Kto wygra ten epicki spór o krwawą skałę? Kto zwycięży tę walkę o przyszłość młodego kamienia i zapewni mu dach nad głową po wsze czasy w chwale i klęsce? Hmm? ^^
 
Discors się za bardzo wkręca w tę zabawę, nie? .__. Yup, ale co poradzić... ktoś musiał xP
 
Inkie, Blinkie, co sądzicie...?
 
Nie wiem, czy hematyt wytrzyma taki bliski kontakt ze Śmiercią... jeszcze skończy jako kosa albo coś! Zaś Bellamina ma już skałkę, wapień, więc chyba się nada do opieki nad jeszcze jednym głazem? Ale czy jest w stanie wykarmić je oba? Hmm...

 

No właśnie... więc może nasi użytkownicy coś zasugerują, aby wyminąć ten impas? Hm? ^^ Proszę, pomóżcie! .__.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Hmm... bardziej jednogłośnie już chyba nie będzie, nie? ;P
 
0_0 Dlaczego akurat pan Zvierz? o.O

A czy to ważne? :dunno: Tak czy inaczej bardziej jednogłośnie nie będzie! Wiem, co mówię... wyjątkowo xd

No dobrze... Hematyt trafia do Jacoba de Zvierza! Gratulujemy! ^^

Jeszcze w międzyczasie pojawiła się nam jedna kandydatka, ale... ciężko się przebić z jednym głosem naprzeciw czterem przeciwnikom x) Życzymy więcej szczęścia następnym razem~ :v a odnośnie samego kamienia...

Opiekuj się nim, aby nie pordzewiał!! Chyba że... chcesz, aby był bardziej, umm... krwawy?

Rdzawy to też dobre słowo, ale twoja propozycja bardziej się mi podoba xD

A następnym kamieniem będzie... uwaga! Chryzotyl!
!!
 

Chrysotile.jpg


Bardzo uroczy kamień, jak na skałę dość... futrzasty x) Tak uroczy, że aż można się rozchorować :v Haha xD Nie, serio, chryzotyl to jeden z azbestów jest... Ach, faktycznie :/

Ekhem! Sądzę jednak, że nazwa chryzotyl lepiej mu pasuje, prawda? To jak Chrysalis + motyl, ładne imię, nie? ^^ Takie jego futerkowe włókna można sobie czesać od czasu do czasu... naprawdę, nie ma sobie co głowy zaprzątać faktem, że przebywanie w jego pobliżu powoduję jakieś groźne pylice, wszak niczego mu nie udowodniono, duh! Poza tym, czy każdy z Was musi oddychać? .__. Nie wydaje mi się... ^^" To chcecie mu znaleźć dom czy nie? .__.

No w sumie... To... ktoś chętny, hehe? xd

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chemik jednogłośnie, zarówno przed, jak i po ożywieniu, więc co Wy na to? :giggle:

 

Nooo... niech będzie... Ktoś o takim nicku chyba będzie wiedział, co zrobić z kamieniem :v

 

Dodam, że jest on obecnie opiekunem Shy! ^^

 

I dostanie chryzotyl? Biedna Fluttershy...

 

Ekhem, kolejny kamyczek? ^^"

 

Kolejny? Piękny czerwony, czy raczej cynoberowy,  cynober !!

 

cinnabar.jpg

 

Dobrze, gdzie ten kamyczek odnajdzie swój dom? ^^ Ostrożnie!! Jest kruchy i rzadki!! .-.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...