Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Zed nie ultuje w 1v1 przeciw meele, którego może po jednosekundowym silence pojechać jak szmatę nawet na samych aa...

 

A co do nerfu Zeda: finally, teraz wracam do czekania na nerf Fizza :rainderp:

Właśnie. Albo ginie Żydek, kiedy Cię pierwszy zultuje, albo (nie)ginie Talon, który wykorzysta Silence'a. Talon zawsze może na ulcie uciec, Żyd nie ma z kolei jak. Zostaje mu jeszcze W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sekunda to jest nic, zwłaszcza przy tak tanky assassinie z toną sustainu.

 

 

 

które jest second flashem -_-

Tak, W jest drugim flashem z możliwością użycia skilli i zadania dodatkowych obrażeń. Skąd ta emotka na końcu, hę?

 

"tanky assassinie z toną sustainu"

"tanky assassinie z toną sustainu"

"tanky assassinie z toną sustainu"

"tanky assassinie z toną sustainu"

Żyd?

38acd31fd436c4fb3bba6a6bae91c1ee.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyd nie Żyd, jest Harrowing! Może ktoś chętny na wymianę Mystery Giftów? :derp2:

 

W ogóle jak się patrzy na to, co niektórym uda się wylosować, to zazdrość zżera. Gdyby tak trafił się Pulsefire Ezreal... :rarityawesome: Chociaż Resistance Caitlyn, którą wylosowałem, jest fajną skórką i nie narzekam. Mogło być o wieeeeeeele gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę się zabić. Skiny do postaci, którymi najmniej gram.

Infernal Alistar - nieznoszę grać tą postacią

Prestigious Leblanc - jest spoko, ale i tak kiepsko

   No ja byłbym mega zadowolony, gdyby nie to, że Infernal Alistara kupiłem, gdy jeszcze ta postać była grywalna. Co do LB, to skin moim zdaniem bardzo ładny.

  Swoją drogą odkryłem  :pinkie4:, że jest Sale -50% na Steel Legion Garen'a. Nie gram nim za wiele, ale nie dało się pogardzić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak - moim zdaniem obecny, stary wygląd Nasusa ma w sobie cała magię. Owszem, podoba mi się fakt że spele będą teraz lepiej wyglądać, ale już sam wygląd bohatera średnio mi leży. Gram Nasusem już czas jakiś, przyzwyczajony jestem. No i boję się o jego głos, wszak jego oryginalny właściciel wyzionął ducha o ile mi wiadomo. A Głos Kuratora Piasków jest poniekąd najlepszym głosem Ligi, pomijając Thresha i Orianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecnie wciąż jest, ale na supporcie. Ma heala, odpieprza od farmy swoim headbuttem, kontruje sporo innych supportów (głównie Lulu) aż miło. No i przez moment potrafi zrobić naprawdę miło obezwładnić, a jego ult to porządne survival ability.

   Nie jestem przekonany. Za dużo mana-cost'ów, cooldown'ów i w early jest zbyt squashy. Jest dużo lepszych support'ów.


Ten skin był coś wart przed visual reworkiem, obecnie nie zasługuje na status legendary. 

   Kwestia gustu.  :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacje do Bronze I, eh, jestem żałosny. Najgorsza niesprawiedliwość LoL'a - 7 na 10 gier klasyfikacyjnych i dostać się do Bronze II. Znajomy wygrał 6 i dostał się do Silver IV (zupełnie niezasłużenie, potrafi grać jedynie Katariną).

Kwestia MMR... Nowe konta mają z miejsca najniższe standardowe MMR, dlatego jeśli nie grasz duo z kimś plat+, to MOŻE dostaniesz Gold 5 jeśli wygrasz wszystkie gry. Poza tym mogłeś wygrać te 7 gier z leszczami a przegrać te 3, w których system dobrał ci lepszych graczy, żeby sprawdzić, czy podołasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Klasyfikacje do Bronze I, eh, jestem żałosny. Najgorsza niesprawiedliwość LoL'a - 7 na 10 gier klasyfikacyjnych i dostać się do Bronze II. Znajomy wygrał 6 i dostał się do Silver IV (zupełnie niezasłużenie, potrafi grać jedynie Katariną).

Whoa!

Sam przegrałem 5 rankedów, wygrałem 5 i wyrzuciło mnie do Silvera IV.

Zależy też, z kim grasz(jakie elo/dywizje mają przeciwnicy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mid pozostanie praktycznie bez zmian, top w zasadzie też, jedyna różnica to ten nowy mob którego i tak w early nie będzie się dało zabić bez ryzyka. Za to top będzie jeszcze bardziej snowballować dzięki kontroli tego buffa, co jest idiotycznym pomysłem, bo top i tak snowballuje najbardziej ze wszystkich linii.

Najbardziej zmieni się oczywiście jungla. Na pewno AoE junglerzy wrócą bardziej do łask, skoro małe miniony w campach mają mieć zwiększone hp. Zmiana itemów ogromny plus, w końcu nie będzie się budować, na każdym co do jednego junglerze, tylko i wyłącznie Golema, albo jak kogoś bardzo poniesie fantazja, to Lizarda. Będzie duży wybór.

Ale Trondomer to już na pewno będzie perma ban przez Wriggle, bo będzie OP i na topie, i w lesie.

I fajne zmiany w spellach, też będzie duży wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, te zmiany są naprawdę głupie. Robią wszystko, żeby zmniejszać snowballowanie, zapominając, że połowa championów w grze jest championami nastawionymi na early/mid game, które w late posysają. S4 = sezon dla Trondomerów, Nasusów itd. Nikt nie będzie grał asasynami, bo nie będzie sensu. Na wszystkich liniach będą siedzieć hyper-carry, a team z większą ich ilością będzie wygrywać gry. Oczywiście, snowballowanie jest złe, jeśli np. taki Trondomer dostanie wcześnie killa to można wyjść z gry, bo już na pewno nie odpuści przewagi, więc tylko traci się czas, tyle że z tymi zmianami nawet udupienie takiego Trondomera w early nie będzie miało żadnego znaczenia, bo będzie za to o wiele mniej golda, więc łatwo mu będzie dojść do late.

Jedyne, co dobre, to zmiana systemu asyst. Nie wiem, co oni chcą zrobić z tą grą, ale na pewno S4 nie będzie lepszy od S3...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...