Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

3 minuty temu Ever3Tree napisał:

 

Akurat ani w jedno ani w drugie nie gram :P

A na Battlefielda Bad Company 2 wydałem 80zł i grałem po sieci przynajmniej 240 godzin, co było w pełni satysfakcjonujące. Niemniej, rozumiem punkt widzenia, choć dla mnie takie kosmetyczne rzeczy jak skórki nie są tak ważne (ale to pewnie dlatego że jestem facetem i się na modzie nie znam, ot co)

Czasem skin daje lepszą animację - przykładowo kiedyś Q Pulsefire Eza było trochę większe, stun Anki na jednym skinie jest niewidoczny, a autoatak Gravesa był przyjemniejszy w skinie poolparty. Niby nic, ale czasem coś tam zmieniają. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymienilem swoje 3 pierwsze odłamki na trwała i trafił mi się widmowy fiddlesticka i teraz ze skrzyneczki trafił mi sie M.W Cho'Gath Prime. no i jakas skórka na warda. szkoda ze nie gram zadna z tych postaci :(

 

Byw. jesli jedna postacia dostałem juz skrzyneczke to nie dostane juz drugiej na tej samej postaci i musze polowac znowu na nowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Zeus napisał:

Byw. jesli jedna postacia dostałem juz skrzyneczke to nie dostane juz drugiej na tej samej postaci i musze polowac znowu na nowej?

 

Możesz jedną skrzynkę na jedną postać co sezon - w listopadzie to się zresetuje i będziesz mógł ponownie tą samą postacią zdobyć

 

godzinę temu GoForGold napisał:

Czasem skin daje lepszą animację - przykładowo kiedyś Q Pulsefire Eza było trochę większe, stun Anki na jednym skinie jest niewidoczny, a autoatak Gravesa był przyjemniejszy w skinie poolparty. Niby nic, ale czasem coś tam zmieniają. :v


Skin daje mentalną przewagę :kappa: 

Edytowano przez Agleć ^^
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc miałem okazję otworzyć kilka skrzynek...

-Na początku standardowo: shen chirurg (jedyne co ze skrzynek zachowałem), jakiś słaby totem, 800 esencji,

-potężny Jax (nawet nie mam tej postaci, nie warto, bo i tak brzydki)

-Annie z krainy czarów (nawet spoko, ale nie mam annie i jakoś nie lubię nią grać, (co nie znaczy że nie umiem))

-Kolejny shit totem.

- Zgadnijcie co :kappa:

Kiedy tymczasem mojemu koledze wypadły dwie legendarki...

Podsumowanie: wolę poczekać aż skin będzie w przecenie, niż wydawać na kota w worku. Jednak skoro grając można dostać coś za darmo to mi nie przeszkadza.

Powtarzam: hazard boli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu Simplistic napisał:

Powtarzam: hazard boli.

 

Nie w przypadku Hextech Craftingu. Okej, zgadzam się, że nawet jak wydamy realne pieniądze to nadal może nam wypaść:

- skin/champion którego już mamy

- coś brzydkiego

- coś do czego już mamy skina
ALE
W odróżnieniu od Mystery Giftów - które dostajemy i już nic nie można z tym zrobić - w Warsztacie możemy przerobić je na esencje, której później przydają się do stworzenia skórek/bohaterów lub rerollujemy 3 shardy w jeden, permanentny skin/ward/championa. (tutaj chcę przypomnieć wszystkim, że normalnie dropi nam shardy, które wymagają esencji do stworzenia przedmiotu; skiny z rerollowania esencji nie wymagają)
Nawet jeżeli wydasz 1950 RP i ze wszystkich wypadnie coś słabego to nie zostajesz z ręką w nocniku

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłem się o kupno z 3 skrzynek i 5 kluczy, bo pieniądze mi się walały w komórce. Jest o wiele lepiej niż ostatnio, ale i tak bez szału. Skórka SKT T1 Lee Sin oraz Nidalee Walczących Królestw. Te skórki zachowałem, a tak poza tym dropnął mi jeszcze Jax, Szalony Alchemik Singed oraz Shaco z Wariatkowa. Skórkę do Shaco już mam, więc postanowiłem zrolować sobie 3 skórki, co niestety było złym dealem. Poświęcając skórki do Shaco, Singeda oraz Mastera wypadł mi...... Kog'Mow gąsienica. No ok, ale i tak uważam, że jak się rolluje to powinno wydropić skórkę minimum równowartości 780 rp, ale to RIto i chodzi zawsze o kasę. Szkoda tylko że fajne skórki, ale tymi postaciami nie grywam :rd11:.

 

Co do równowartości skrzynek, a kupnem skinów. Zdobywanie się opłaca pod kątem matematyki, lecz tu chodzi oczywiście o nasz gust. Ja sobie to przeliczyłem i tak wydałem koło 600 rp, a otrzymałem itemy o równowartości koło 3000 rp. No ale nie każdy skin czy bohater ma nam się podobać, stąd pewna względna "nieopłacalność" ze strony tego systemu. Opłaca się to akurat dla początkujących czy dla osób nie kupujących rp. Niestety ale największy ból mają ci, którzy mają praktycznie wszystko i nie zawsze podoba im się drop ze skrzynek.        

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wydałem na skrzynki ani jednego RP, a podliczając zysk z wszystkich serwerów (i odblokowanych skórek), to jestem jakieś 6,5k RP do przodu, więc thx Rito, fajny pomysł z tymi skrzynkami.

Co najwyżej irytujące jest to, że wypadają skórki, które już się ma - wczoraj mi wypadł Pulsfire Ezreal, którego mam od dnia premiery :I

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnym prawie przegranym promo odechciewa mi się grać w tę grę. Zastanawiam się, czy matchmaking zbiera największe gówna tej gry i daje je ludziom, kiedy mają promocję, bo boostując znajomego z silvera było dokładnie tak samo.

Chciałbym dostać raz ludzi, którzy wygrają jedną linię prócz bota, na którym zazwyczaj jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten uczuć, mnie coraz częściej w czasie meczu to po prostu fizycznie już boli. Rozwiązanie widzę jedno: Grać 5 premade.

Może się okazać, że po takim czymś MM całkiem zgłupieje ale dla promo warto...

 

Rework Tarica, Reworki magów (wara od lux!!!), reworki itemów AP i nowe rewolwery... Rito całkiem sporo planuje jeszcze na ten sezon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszedłem do Gold po osiemnastym promo, ale jakoś to przeżyłem. Ale rzeczywiście zaraz po promo zrobiło się nagle super łatwo i w tydzień doszedłem do Gold 2 (z Silver próbując wyjść przez niemal cały sezon), co było wręcz śmieszne

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie jest inaczej. Przez ponad miesiąc byłem w goldzie 5, cały czas wchodząc i spadając w tabeli. Kilka dni temu w końcu udało mi się z tego wyjść i jestem w gold 4, ale i tak jestem mocno rozczarowany jak np. ludzie z platyny potrafią płakać już po 1 zgonie lub trollują bo nie mają killi.... Czasem mam wrażenie, że niektórzy gracze bardziej są na poziomie brązu, bo czasem nie potrafią pomyśleć, a zamiast się skupić wolą spamić na czacie i przeklinać.... 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w brązie jest tak że wszyscy ludzie tam to gówna. Umiesz grać czymkolwiek co ma potencjał do carrowania gierek (najczęściej to jakaś cancerowa postać na topa/mida/jungle) i wyjdziesz.
Platyna to najbardziej zboostowana liga w tej grze. Mecze wygrywa ta drużyna która ma mniej zboostowanego shitu. :v
Kiedy byłam w silverze wszystko było łatwiejsze D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o trybie gry jakim jest Ultra Rapid fire?

Zacznę od siebie:

Bardzo fajny i jajcarski tryb, w sam raz na odprężenie... (choć nie zawsze)

jednocześnie mocno irytują mnie: trolle z rodzimego kraju i to że czasami w nim głupieje mi internet (przez pierwsze 10 min meczu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minuty temu Simplistic napisał:

Co sądzicie o trybie gry jakim jest Ultra Rapid fire?

Zacznę od siebie:

Bardzo fajny i jajcarski tryb, w sam raz na odprężenie... (choć nie zawsze)

jednocześnie mocno irytują mnie: trolle z rodzimego kraju i to że czasami w nim głupieje mi internet (przez pierwsze 10 min meczu)

 

Powiem jedno: ten tryb jest tak dobry że jestem w stanie zapłacić realne pieniądze by mieć do niego dostęp :v
A mnie mocno irytują: Evelynn, Zed, Rengar, Alistar, Blitzcrank, Lux, Ez i Jayce :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...