Skocz do zawartości

Zakupy!


Arjen

Recommended Posts

Ostatnio była wyprzedaż na XBLA więc wydałem trochę kasy na gry:

-Bioshock - musiałem uzupełnić kolekcję
-Alice Madness Returns - wymieniłem ją na inną, ale żałowałem decyzji. Fajnie, że mogłem pobrać DLC (w tym pełną wersję poprzedniej części)
-Borderlands 2
-Bulletstorm

i kilka innych mniejszych

W ramach akcji "Games for gold" dostałem:

-Fable 3
-AC2

Możliwe, że w sierpniu dadzą Halo 3.

 

Na wyprzedaży Steam jedynie - Bejewlled 3 i Antichamber. 

 

Do tego kilka miesięcy wcześniej konsolę PS Vita. Póki co mam:

-Ridge Racer - polecam, ale to gra której nawet mistrzowie kierownicy będą musieli się nauczyć (inne zasady)
-Sound Shapes - CUDO!
-LBP Vita (dali wraz z konsolą) - przereklamowana. Najlepsza jest dwójka.

Niestety szykuje mi się zakup słuchawek bo mam trzaski na lewym kanale (prawdopodobnie wejście) :(

EDIT - Dwa Blind Bagi: Rarity oraz Trixie (3D)  :squee: 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się asg interesuje też mam  SWD tylko lunetki jeszcze nie mam ;-; .

 

Tjaa... kupno luntetki boli najbardziej. Ten "szmelc" jest droższy od repliki ( mówimy o replice PSO-1 ). Jeżeli chcesz oryginał lub Ukraińskiego POSP to szykuj się na wydatek ponad 1k (SIC !).

 

-Alice Madness Returns - wymieniłem ją na inną, ale żałowałem decyzji. Fajnie, że mogłem pobrać DLC (w tym pełną wersję poprzedniej części)

 

Widzę że ktoś tutaj lubi tą małą "psychopatkę"  :crazy:

Gra sama w sobie jest dość średnia, ale świat przedstawiony oraz postać samej Alicji Liddell są  po prostu słodkie  :lunaderp: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaa... kupno luntetki boli najbardziej. Ten "szmelc" jest droższy od repliki ( mówimy o replice PSO-1 ). Jeżeli chcesz oryginał lub Ukraińskiego POSP to szykuj się na wydatek ponad 1k (SIC !).

 

no tak się składa, że za sam chwyt chcą 2 stówki, a jeszcze kolbe złamałem na strzelance :flutterblush:  więc 400 zł na start już mam lekko, a sama luneta to już nie ma co liczyćw ostatnim czasie :ajsleepy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak się składa, że za sam chwyt chcą 2 stówki, a jeszcze kolbe złamałem na strzelance :flutterblush:  więc 400 zł na start już mam lekko, a sama luneta to już nie ma co liczyćw ostatnim czasie :ajsleepy:

 

Ja w moim SWD wymieniłem kompozytowe okładziny + kolbę na drewienko. Jak chcesz to mogę Ci kolbę + chwyt przedni za grosze sprzedać ( Okładziny są od SWD firmy A&K ). Co do lunety to możesz zamontować byle jaką za pomocą bocznej szyny montażowej do AK / AKM / AK74. Jedynym problemem może być to że luneta będzie osadzona bardzo wysoko przez co możesz raczej zapomnieć o super wygodnym użytkowaniu.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za kolbe chwyt byłbym wdzięczny a SWD od A&K właśnie mam tylko z kasą musze do ojca uderzyć ale raczej bez problemu.

(choć musze przyznać że moja nowa kolba typu full-taśma sprawuje się nieźle. I ta opcja przesuwania w poziomie też bardzo eksluzywna :aj3: )

Edytowano przez koszerny dawid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał kupić kolbę ( kolba nie ma stopki ponieważ przełożyłem ją do drewnianej ) + chwyt to  pisz na pw aby tutaj nie robić offtopu, jakoś się dogadamy :).

 

 

Edit.

 

Nareszcie udało mi się dorwać maskałat KZS w moim rozmiarze, na metce widnieje napis 1982 rok :) !

( Teraz na wypadek wybuchu jądrowego jestem 20% bezpieczniejszy :) )

 

3024.png

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lubię zakupy, ale zazwyczaj mam wyrzuty sumienia kupując rzeczy w drogich, markowych sklepach. Najchętniej buszuję po sklepach z używaną odzieżą, gdzie mogę znaleźć fajne książki, gry, maskotki i inne starocie :fluttershy5:  Ostatnio znalazłam fajny, duży kubek z Harrym Potterem ( dobry do zupek chińskich). Innym razem japońską edycję "UNO" z Doraemonem :pinkie2:  I  to wszystko w przyzwoitych cenach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nienawidzę włóczenia się po sklepach z ubraniami... Oprócz jednego przypadku, którym jest pewien sklep w Rybniku, który specjalizuje się w rockowo-metalowych artykuach i tym podobnych.

Sklep, w którym mogłabym zamieszkać. A oprócz tego to wielbię łazić po antykwariatach, księgarniach i kupować płyty. No.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmm całkiem fajny, ja jakiś czas temu sprawiłem sobie Panasonica 42", też jestem zadowolony z niego; niestety kilka dni po zakupie miałem butthurta bo zrobili na niego przecenę -20%  :ming: .

 

To może i ja pochwalę się co  ostatnio nabyłem.

 

Gogle ( Bo nie chce być piratem po postrzale  :aj: )

 

MFH-Thunder-BL-1.jpg

 

Oraz Laser Pointer do mojego "dziecka", teraz to już nikt się przede mną nie uchroni  :yay: .

 

o5vh.jpg

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Jak się chwalić zakupami to się chwalić. Mój ostatni zakup, oczywiście zdjęcie z internetu ale niczym nie odbiega od posiadanego przedmiotu xD Moje Air Force.

 

Nike-Air-Force-1-Blazer-Pack-Hyper-Blue-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lul.

Tak bardzo brak rzeczy, na które można wydać kasę, której i tak nie mam :rainderp:

czerwony.pngkoperta-babelkowa-d-14-10-sztuk_0_b.jpgSpitfireFIMpv7_L.jpg054_000.jpg2uPUoeE.pngvq9VWVQ.png35154_51766bec077bc.jpg

Czerowny ptaszor z Tesco :x

Koperta żeby wysłać mojej zukori trochę śmieci <3

Spitfrajer

Naklejki

Naklejki

Naklejki x3

Breloczek x3 [jeden dla mnie, 2 na prezent :rainderp: ] który i tak w rzeczywistości jest... brzydki :forgiveme:

Może to nie rzeczy warte tysiaki, ale ja i tak mam radochę :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pochwalę się moim dzisiejszym zakupem ^^.

 

Szczerze mówiąc - trochę się bałem. Koszulka z własnym nadrukiem - loteria. Może źle wydrukują, niewyraźnie, krzywo itp. No nic, raz kozie śmierć, znalazłem stronę, która za (moim zdaniem) niską cenę to wykona. Przelew wysłany, rano dostaję potwierdzenie wpłaty i fakturę - jak narazie wszystko git majonez :) .

 

Następnego dnia jednak doznałem szoku. O 7 rano sms od DHL - paczka dziś powinna dojść :wat: . Byłem święcie przekonany, że 3 dni minimum oczekiwania, a dzień po zrealizowaniu zamówienia dostaję koszulkę D: . Przy okazji załatwiam sobie formalności administracyjne w wydziale komunikacji :ming:, wychodząc z budynku dostaję telefon od kuriera, że za lada moment będzie.

 

Pod blokiem widzę pana w żółto-czerwonym odzieniu (a jakże innym ^^) z przesyłką. Autografik dla pana, odbieram pakunek, który lada chwila w moim domu zostanie odpakowany.

 

Sprawnym ruchem palca sprawiam, że przesyłka zostaje przeze mnie otworzona. Oto, co moim oczom się ukazało (reklama zakazana, więc firmę cenzurujemy ^^) :

 

 

http://i43.tinypic.com/28uo5na.jpg



http://i42.tinypic.com/732dzo.jpg

 

Byłem zachwycony - dokładnie tak, jak chciałem. Materiał wygodny, szczegółowa instrukcja prania, podziękowanie za zakup itp.

 

Niestety zakup nie jest bez skazy. Nie została podana rozmiarówka na stronie, i koszulka może i na długość jest ok, ale jest ciut za tęga (mogłem rozmiar M zamówić ;d) . No nic, ale najważniejsze, że wzór wygląda świetnie :D.

 

Planowane pierwsze wyjście w koszulce - My Little Konwent. Dalej? Chcę ją wyłącznie na meety zostawić. Zbyt wyjątkowa, by była ciuchem codziennego użytku ^^.

 

Także więc jestem bardzo zadowolony z zakupu. Za stosunkowo niewielką cenę mam fajną koszulkę :D . Więcej zdjęć:

 

 

http://i43.tinypic.com/2gsrjfa.jpg



http://i40.tinypic.com/263k2v7.jpg



http://i42.tinypic.com/dpvmh4.jpg

Edytowano przez imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hmm... nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z Samsunga, którego kupiłem. Bardzo żywe kolory, wyraźny obraz '32 i cienki wymiar, w sam raz do sypialni. Ekran czysty, aż się moje łóżko w nim odbija.

Kupiłem podobny z tą różnicą, że mniej cali i podstawa kwadratowa. A ze starszych zakupów 2xBB i FORZA Horizon - zestaw z "kierownicą". Ale żeby nie było zbyt elektronicznie - garnitur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sweetie Belle na tej koszulce wymiata, kojarzy mi się z jakimiś jazzowymi klimatami

 

To jest wektor z Run CMC, więc powinno się kojarzyć z rapem :rariderp: Też chciałem zrobić sobie koszulkę z dokładnie tym wektorem, tyle że nie białą.

 

Ile za nią dałeś, imesh?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Co prawda jakiś czas tu nie pisałem, ale zainteresowanie zakupami nie zmalało. W międzyczasie zakupiłem dwie pary butów. Pierwsze do swobodnego chodzenia z naciskiem na jak największy komfort, polecam firmę Airwalk po raz kolejny. Kolorystyka nie jest lunarna tym razem. Buty nazywają się bodajże Airwalk Outlaw:

 

CQBParQ.jpg

 

Druga para przeznaczona jest z kolei wyłącznie do użytku sportowego, czyli do grania w piłkę. Tzw. "szutrówka" (rodzaj podeszwy) jest bardzo uniwersalna bo w przeciwieństwie do korków (tylko na trawie) czy typowych halówek (sama nazwa wskazuje) gra się w nich bardzo komfortowo na każdej nawierzchnii, no i nie zostawia śladów na płycie. Model to Nike Tiempo Rio TF.

 

SZOeGkT.jpg

 

 

Bardzo wygodne, zanotowały już ze mną trzy trafienia w ostatniej rundce na hali :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham zakupy! Mieszkam na wsi dlatego uwielbiam sobie zrobić mały wypad do najbliższego dużego miasta czyli Rzeszowa. W galeriach mógłbym mieszkać a najbardziej co lubię kupować to kucyki :pinkie2: buty i elektronika. Elektronikę sprawiam sobie najczęściej używaną z allegro w idealnym stanie jak np mój tablet. Ale jakieś pół roku temu miałem przyjemność kupić sobie TV Samsunga 32" Full HD Led w Neonecie na którym właśnie przeglądam to forum :rdblink: Obraz jest przepiękny a kolory żywe a w porównaniu do mojego wysłużonego 5-cio letniego lcd hyundai 19" to jest coś...

 

Uwielbiam też polować na promocję z kucykami, mam od tego stronę która pokazuje aktualne promocje w wielu sklepach głównie hipermarketach. Gdy jest coś godnego uwagi a ja mam pieniądze to planuje wyjazd(32km do Rzeszowa...) zamiast szkoły :rd11:

Dla prawie Was wszystkich zakupy to jedno, dla mnie sam pobyt w większych miastach to super przeżycie (a w Rzeszowie jestem rzadko, głównie za moją kasę)co oczywiście wiąże się z zakupami i mnóstwem hipermarketów które lubię zwiedzać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Airwalki mi się strasznie podobają :D . Sam właśnie szukam czegoś podobnego do chodzenia po uniwerku. Jeśli chodzi o szutrówki - absolutnie nie mój kolor :P .

 

 

To jest wektor z Run CMC, więc powinno się kojarzyć z rapem :rariderp: Też chciałem zrobić sobie koszulkę z dokładnie tym wektorem, tyle że nie białą.

 

Ile za nią dałeś, imesh?

 

Dla porównania :rainderp: .

http://naszaswidnica.pl/wp-content/uploads/2013/02/run-dmc-031011-chaz.jpg

 

Tak, zdecydowanie rap, choć oni mieli właśnie dość oryginalny styl :rdblink: . Ile za nią dałem? 33 zł + przesyłka  :trollface: .

 

Przy okazji - nadeszła jesień, czyli trzeba kupić sobie SWETER :soawesome: . A ostatnio w Galerii Łódzkiej w moim ulubionym sklepie się wyposażyłem w takie oto cudeńka :rariderp: (jakość zdjęcia kiepska, zaraz po jego zrobieniu aparat odmówił mi dalszego posłuszeństwa -.- ) :

 

akwgid.jpg

 

Wygodne i ciepłe :3 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj ubieram się w tak zwanych "lumpkach" czyli zwykłej odzieży używanej. Nie.... nie zwykłej. Zwykła jest znoszona i powyciągana z jakiejś pomocy dla powodzian, a obok mnie otwarto kilka miłych sklepików w których ludzie oddają ubrania bo im coś w nich nie pasuje, brakuje guzika czy coś. Tak wiec odwiedzam te sklepiki jakoś raz na dwa tygodnie i kupuję kilka rzeczy podczas takiego wyskoku. Najważniejsze, że ceny są bardzo niskie (15 zł za kilogram) czyli przeciętnie 4 zł za sukienkę, 10 zł za zimowy sweter. A ubranka są w świetnym stanie, śliczne i modne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...