Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Mam takie pytanie czy nie szkoda Wam pieniędzy na figurki i inne gadżety z MLP? Od razu mówię że mi nie szkoda ani nie jestem temu przeciwny ale moja mama jest innego zdania, że lepiej te pieniądze wydać na coś innego  :twilight8: Co wam mówią na te gadżety rodzice? Bo raczej o tym wiedzą. No chyba że nigdy nie wchodzą Wam do pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy nie szkoda Wam pieniędzy na figurki i inne gadżety z MLP?

 

Nigdy nie liczyłam ile na to wszystko wydałam, ale któregoś dnia mama spytała się mnie ile w gruncie rzeczy wydałam.

Po szybkim przeliczeniu wyszło, że koło 150 zł... teraz to już prawie 300zł... :ming:

Ale wolę wydawać kasę na kucyki niż na szlugi, alkohol czy środki odurzające :grumpytwi:

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, z resztą ja też nigdy na te używki nie wydałem pieniędzy, ale dla mojej mamy jest naturalne że nie palę/pije i jej to nie wystarczy. Myśli że mi się to znudzi i powiem po co sobie kupiłem te figurki-dla mnie jest to śmieszne bo dragon balla oglądam 7 lat i nic mi się nie znudziło. Dzięki za pomoc.

Szkoda że będę zmuszony właśnie przez to kupić kucki z blind bagów takie małe i jak najtańsze.  :fluttercry2: Po ile najtaniej są blind bagi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną figurkę RD i to mi wystarczy choć kusi mnie by dokupić jeszcze pozostałą piątkę. Choć pieniądze lubię wydawać na książki i artykuły plastyczne.

Ceny kucyków do czesania są różne, w Lecrerc kucyki są po 26 zł w carrefour już 29,99zł jest różnica, w realu, czasem mają promocję i można kupić za 21zł. Ceny są różne tylko trzeba taniej szukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak że kupie jedną z mane 6 do czesania-tak to będzie Fluttershy  :fluttershy4: a resztę z blind bagów. 

Może by założyć że będę kupował jedną figurkę na miesiąc? Może by mama nic nie mówiła. Bo ja chciałem to kupić wszystko na raz :rarity4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki już wszystko wiem i jaka świetna recenzja na YT. Aż miło się słuchało tego pana. Nie pozostaje mi nic innego jak zakupienie mojego pierwszego kucykaa!! :soawesome:

Nie wiem jeszcze kiedy i gdzie to zrobię. Może po szkole.

@Anathiela chodziło ci o ten znaczek na pupach kucyków?  :rd11:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wam mówią na te gadżety rodzice?

1. A co im do tego?

2. A co im do tego?

3. A co im do tego?

4. Jeśli z góry przypinają jakąś łatkę i komentują na zasadzie "ile ty masz lat..." to powinni zadać pytanie, ale samemu sobie nawzajem.

U mnie nikt nic nie mówi, a co myśli? Powiewa mi to jak ogon Rainbow Dash w czasie przelatywania przez tornado.

 

Myśli że mi się to znudzi...

Szkoda że będę zmuszony właśnie przez to kupić kucki z blind bagów takie małe i jak najtańsze.  :fluttercry2:

 

Przepraszam za pocięcie postu, ale po pierwsze kup takiego kucyka na jakiego masz ochotę. Nie daj sobie wciskać rodzicom co masz lubić, a co ma ci się znudzić za X czasu. Niech narzekają, biadolą ile wlezie. To twoje życie i bez względu na wiek masz prawo do pomyłek. Na studiach nauczyłem się bardzo ważnego zdania - "rodzic ma być jedynie okrętem, a nie sterem". Jeśli za pół roku dojdziesz do wniosku, że masz dość tych wszystkich kucyków, a rodzice mieli rację... takie życie.

 

Ja mam jedną figurkę RD i to mi wystarczy choć kusi mnie by dokupić jeszcze pozostałą piątkę.

 

Też kiedyś tak napisałem po kupnie Lyry... teraz mam własne Custom6. Ale przy okazji wizyty w galerii wymienię paskudnego kuca na innego.  :yHRvV: 

 

A kucyki do czesania mi się podobają bo są 2x większe od tych z blind bagów. To że są marnej jakości to mógłbym się spodziewać :rd11:

 

Dla mnie kucyki "do czesania" są obrzydliwe, paskudne i jakieś takie nie podobne do oryginału z kreskówki. Wolę BB.

 

Oczywiście są granice rozsądku w każdym hobby, chyba, że ktoś ma górę pieniędzy.

 

Nie. ZAWSZE jest granica  :confused:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobrze gada polać mu" Tylko to mi się nasunęło na myśl. Powiem im a raczej jej to co napisałeś. Oczywiście nie dosłownie bo pomyśli że niedługo 18 urodziny i mi odbija.

Prawdę mówiąc myślę dokładnie jak Ty. Co mi się mają wtrącać co kupuję!  :LZ1bP:

Co do figurek do czesania to muszę im się jeszcze raz przyjrzeć jak wyglądają. Wtedy jak byłem w tesco nie miałem za dużo czasu. Ale pierwsze wrażenie było takie-WOW, takie chcę, Tak!, takie będą stały na półce! :soawesome: ,zobaczyłem cenę: :wut:  ..........    :rainbowcry:....  :aWe6O:

Cóż, może na wakacjach dorwę jakąś robotę.

Wszystkim jeszcze raz dzięki za pomoc, Wasze wypowiedzi posłużą mi jako argumenty :fluttershy4: Jeśli pozwolicie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie powiem jeszcze, że wydawanie na figurki kucyków, albo pluszaków fanowsko zrobionych, uważam za stratę pieniędzy. Czemu? Bo hasbro nie daje rady nawet cutie marka po obu stronach tyłka namalować. Idąc dalej: torebki niespodzianki ~10-15 zł(w sumie jak uda ci się wymacać, albo natrafić na otwarte to chyba najlepszy biznes), ~40zł za średniej jakości zabawkę? i do tego, które przypominają postać tylko z koloru? To nie dla mnie. A pluszak fanowski, idzie od 100 do 1000 zł (haha, nawet więcej), gdzie najczęściej widzę w przedziale 300-700 zł. Sorry ale moim zdaniem ludzie dają z siebie zdzierać. Siedzę w anime na tyle by poznać ceny profesjonalnych statuetek/figurek (ba, sam mam kilka) i jakościowo jak i cenowo, biją na głowę całą stajnie hasbro. Nawet poducha do przytulania (dakimakura/hug pillow) to koszt rzędu 200zł (oczywiście są też lepsze i droższe).

 

Sam osobiście rysuję paperchildy i przypinam potem do tablicy. Proste, tanie, a jak cieszy, gdy ręcznie zrobione wisi gotowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja nie mam zamiaru wydawać więcej niż 100zł więc to chyba nie tak dużo? Zadziwiające jest też że do tego czasu nikt nie napisał że to strata pieniędzy  :fluttershy3:

Najwyżej zwątpię i nic sobie nie kupię.  :rd11:

Inni też tak sądzą jak Zoameldar ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...