Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Ja mam tylko te najlepsze (i najdroższe eh) czyi te:

f-hasbro-my-little-pony-mini-kucyk-rainbow-dash-26172-24984.jpg

Za dwie takie figurki zapłaciłem aż 50 zł a kupiłem tylko RD i Pikie.

Brat ma Twi, Applejack, RD, Pinkie i Rarity.

Te figurki są bardzo drogie, ale fajnie wyglądają na honorowej półce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ciekawe, czy będą mieli coś kucykowego w rowerowym :D


Ja mam tylko te najlepsze (i najdroższe eh) czyi te:

f-hasbro-my-little-pony-mini-kucyk-rainbow-dash-26172-24984.jpg

Za dwie takie figurki zapłaciłem aż 50 zł a kupiłem tylko RD i Pikie.

Brat ma Twi, Applejack, RD, Pinkie i Rarity.

Te figurki są bardzo drogie, ale fajnie wyglądają na honorowej półce.

jedna figurka kosztuje 10-13 złotych, albo dałeś złe zdjęcia, albo jak ktoś ci kupował to o****dolił cię z kasy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple Bloom - raczej musisz improwizować... na alledrogo masz kapelusze kowbojskie po 12 do 30 zł potem musisz zadziałać i troszkę powycinać co nieco.

Ewentualnie albo przegrzebujesz internety w poszukiwaniu odpowiedniego kroju, albo nie masz co z pieniędzmi robić, i kupujesz firmowe kapelusze szanujących się marek ;)

W Krakowie w CHT obok King Square w hali położonej dalej od estakady na piętrze są ręczniki z naszymi ulubieńcami, jak i ze wcześniejszą generacją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś w Biedronce zauważyłam "podobrazie" (oryginalna nazwa), tj. białe płótno z namalowanymi konturami, do którego dołączone były farbki do malowania i pędzelki. Jedno z nich przedstawiało Twilight :twilight2: Obrazek nie był za duży, z tego co pamiętam klacz zajmowała niezbyt wiele przestrzeni (więcej zajmowały dwie linie i imię Twi).

To się chyba zalicza do gadżetów?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją koszulkę robiłem z wypożyczalni kaset wideo. nie polecam takich miejsc, bo nadruk jest mały. (na szczęście wziąłem scootaloo i rozmiar nie przeszkadza). następną chce ogarnąć w foto jokerze. ktoś już tam robił koszulkę ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, poluje na brelok MLP FIM, na razie napotykam się jedynie na te paskudy z 3G i na nic więcej... Może ktoś z was wie gdzie kupić, ewentualnie ktoś z was robi/robił coś takiego. Bardzo bym chciał sobie kupić taki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, poluje na brelok MLP FIM, na razie napotykam się jedynie na te paskudy z 3G i na nic więcej... Może ktoś z was wie gdzie kupić, ewentualnie ktoś z was robi/robił coś takiego. Bardzo bym chciał sobie kupić taki.

Brelok RD + ołówek MLP za 11zł (razem z przesyłką). Aukcja kończy się za trzy dni. Jeśli koniecznie chcesz breloczek - kupuj :rd7:

Sprzedający ma też blind bagi po 10zł sztuka :wat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko raibow ... Może widzieliście też jakieś inne postacie ? W sumie 4 zł ale przesyłka 6 zł? i tu kazał bym się puknąć w głowę sprzedającemu, kto wysyła poleconym za 6 zł breloczek który waży tyle co nic ... ? Sam wysyłam nieraz i za podobne wysyłki płaciłem 3,7zł... ba ważyły nawet troszkę więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, poluje na brelok MLP FIM, na razie napotykam się jedynie na te paskudy z 3G i na nic więcej... Może ktoś z was wie gdzie kupić, ewentualnie ktoś z was robi/robił coś takiego. Bardzo bym chciał sobie kupić taki.

Zapytaj na yatta.pl o bryloczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko raibow ... Może widzieliście też jakieś inne postacie ? W sumie 4 zł ale przesyłka 6 zł? i tu kazał bym się puknąć w głowę sprzedającemu, kto wysyła poleconym za 6 zł breloczek który waży tyle co nic ... ? Sam wysyłam nieraz i za podobne wysyłki płaciłem 3,7zł... ba ważyły nawet troszkę więcej...

Koperta "bąbelkowa", polecony priorytet (4.55zł wg cennika)... Nie wiem dlaczego narzekasz. No chyba że chcesz żeby wysłał ci towar ekonomicznym w zwykłej kopercie, a później narzekał, że idzie dwa tygodnie :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"You don't know the dark side of the Poczta" xD A tak na serio. Kiedyś wymieniałem się grami. Miałem dostać nówkę w folii. Otrzymałem grę w zwykłej kopercie. Pudełko było w opłakanym stanie, a płyta połamana na pół! Jak to zrobili? Nie wiem. Na pewno nie zrobił tego wysyłający bo miał dostać aż dwie praktycznie nowe gry, poza tym wysyłał mi zdjęcia przed wymianą. Od tej pory zabezpieczam wszystko tak jak tylko się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och ... rany myślisz że nie wiem co się dzieje na poczcie... sam kiedyś paczki targałem... oć tak sobie są rzucane, deptane, niekiedy plądrowane i całe spektrum innych patologicznych zachować z kradzieżą włącznie. Powiem ci że takie rzeczy jak pudełko z grą to powinno się zabezpieczać, tak samo odznaki, nie wiem np. kremy, sprzęt elektroniczny, ale zwykły breloczek za 4 zł. Dochodzę do wniosku że sprzedawca ma na celu jedynie uchronienie się od "JOJCZENIA" które może nastąpić w przypadku tak jak wyżej, jednak czy nawet nieszanowane przesyłki o tak symbolicznej wadze i gabarytach powinny być wysyłane w kopercie bąbelkowej... wątpię, nieopłacalne z perspektywy czysto ekonomicznej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Uff... temat jeszcze nie sprzątnięty ^ ^

No więc dziś wzbogaciłam się o taką oto AJ: [nie zrobię zdjęcia bom leniwa :I]

ApplejackFIMgem_M.jpg

Mrrr... kocham kuce do czesania ♥ [Ciebie GamerLunko też ♥]

Tylko szkoda, że drogie |< (goddamnit... 30zł za takie maleństwo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...