Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Heh nie mam komu dać :-D Po za tym szkoda mi tych 27zł ponieważ ja miałem na celu kupić tylko 6 kucyków na które i tak mi nie starczy. Nie wiedziałem że te kucyki mają takie choinkowe włosy i nie wiedziałem że układanie im włosów sprawi mi taką radość. :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Rzeszowa. Jak by pojechać o 9;00 rano i przewrócić całe miasto do góry nogami może by coś znalazł ale do tego trzeba mieć auto...

Znajdziesz w Auchan Krasne, koło Rzeszowa. Są tam na 100%, sama kupowałam. Te do czesania oryginalne możesz kupić za ok. 20 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te z normalnymi włosami bez choinek z edycji ślub tam są? Za 20zł???  :rarity4:  Ale super nowina. Szkoda tylko że od dworca pks trzeba 5km piechotką zasuwać do tego Auchana. Ale dla kucyków wszystko  :salut:  :rd11:

Nie jestem pewna, czy z edycji ślub tyle kosztują, ale bardzo drogie nie są. Znajdziesz tam i te choinkowe, i te oryginalne (takie jak Aglet podała na zdjęciach, oczywiście bez płyt).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj jeszcze raz w Tesco w którym już kupowałem kucyki ale te z "choinkowymi" włosami z edycji crystal.

Przeglądam półkę z kucykami aż moim oczom ukazują się piękne klacze z edycji ślub z normalnymi włosami! Akurat były te których jeszcze nie mam czyli rarity, applejack i pinkie. Jak byłem ostatnio to albo nie było tych kucyków albo ja byłem chwilowo ślepy 

Niestety nie było twilight ale nie mam nic do jej choinkowych włosów także chyba nie będzie problemu. Zabrałem ze sobą Rarity. kucyki z edycji ślub są 2zł droższe czyli 29zł od tych "crystal" Także dzień mega udany ponieważ na razie nie będę musiał plątać się po Rzeszowach  :fluttershy4:

j0lx.jpg

 

Już zdążyłem rozpakować zanim zrobiłem zdjęcie więc poukładałem to tak byle jak  :rd11: W poniedziałek kupię jeszcze jednego a może 2 kucyki  :rd6:

Może później wstawię fotę jak wyszło mi zrobienie fryzury ala Rarity  :kUzFl:

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu dostałam od mojego chłopaka dwie koszulki: jedną z Derpy, drugą z RD :fluttershy5: Niestety nadruk z RD mimo prania zgodnie z instrukcją po pierwszym praniu wygląda tak:

mz28.jpg

Nadruk wyblakły (chociaż od początku nie był idealnej jakości), popękany, powoli schodzi. Druga koszulka ma się lepiej, bo prałam ją tylko ręcznie w zimnej wodzie. Nie wiem o co chodzi, bo koszulki mojego brata z tego samego zamówienia (tyle że nadruki zespołów zamiast kucy) trzymają się idealnie mimo częstego normalnego prania w pralce.

Do tego rozmiarówka... Koszulka M sięga mi do polowy uda i jest koszmarnie szeroka, trzy osoby takie jak ja by w nią weszły. Także przestrzegam przed koszulkami z allegro, nigdy nie wiadomo na co się trafi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przedstawić moją aktualną kolekcję. Dzisiaj zakupiłem applejack i pinkie w wersji bez "choinkowych" włosów. Wyglądają świetnie bez tego. Brakuje mi już tylko twilight...
 

3o69.jpg

 

...Choć przydały by się jakieś księżniczki np. Celestia, Wygląda obłędnie :soawesome:  Szkoda tylko że 70zł razem z pinkie. :lkBLv:

 

xlrb.jpg

 

 

Niestety ale w moim tesco tak zaniedbują te kucyki że wave 6 stoi już 2 miechy od kąt zauważyłem to pudło. Sprawdzając smartfonem nie zostały już w nim żadne ciekawe kucyki. :fluttershy6:

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że 70zł razem z pinkie.  :lkBLv:

 

 

Gdzie Ty do cholery szukasz? :lunawrath: U mnie pak Celestia&Pinkacz oraz Luna&Rarcia był za... 40zł. Na allegro da się nawet wyhaczyć poniżej 50zł z przesyłką (sic!).

Ale fajnie, że Ci się półeczka powiększa :fluttershy5: Masz już więcej kuców do czesania niż ja xD' Ale to wynika z faktu, że moje miasto to jeszcze większe zadupie i za niechoinkowe kuce rżną 29zł X.x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz zarówno z tym miastem jak i ceną tych zestawów :rarity4:  No u mnie w tesco są tylko zestawy z celestią i pinkie i to za 70zł.

Nachodzi mnie natomiast na taki zestawik:

 

ZabFig001213_2.jpg

Szkoda że 90zł. Jak jest z ceną takiego zestawu u Ciebie?

Nie wierzę też że mieszkasz w większej dziurze niż ja..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego zestawu u mnie nie ma :wat: Albo jest, ale pewnie za 90zł... :ming:

I tak btw. to ta Kredens jest cipna  :rdwild:

Ale tak jak mówię... jak Cię rajcuje ten dwupak to przez Allegro kup. Bo ta Luna i Celestia to jak narazie najlepsze możliwe do zdobycia, niecustomowe księżniczki.

Polecam

Adam Małysz

11/10

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale jak zwykle zabłysnąłem inteligencją i kupiłem już dawno rarity i pinkie(dzisiaj...) Więc na co mi 2x pinkie i rarity. Ale głupota z mojej strony.. :fluttershy6:

Na dodatek nie wziąłem paragonu tak to może bym oddał tą pinkie lub chociaż wymienił!!! :LZ1bP:  Chciałby ktoś kupić? Pinkie nie rozpakowana nawet a rarity w stanie kolekcjonerskim!(Serio sprzedam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...