Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Byłem wczoraj w mieście które mam najbliżej, obchodziłem wszystkie sklepy w jakich mogły by się znaleźć kucyki i nic, tylko jakieś podróby.

Dzisiaj zacząłem z drugim miastem w którym chodzę do szkoły, że nie miałem za dużo czasu zobaczyłem tylko w jednym sklepie i też nic.

No to udałem się do Tesco bo chyba nie ma szans że coś jeszcze gdzieś znajdę. Miałem stracić nie dużo pieniędzy ale jak zobaczyłem te wszystkie słodkie kucyki to zabrałem ze sobą dwa :fluttershy4:

 

cam00442.jpg

 

 

 

Tak ładnie wyglądają w tym opakowaniu że żal mi ich rozpoczynać, i jak się rzucają w oczy! Nareszcie jestem szczęśliwy  :twilight2:

Już nie kupowałem blind bagów bo chciałem zostawić choć trochę pieniędzy  :rd11: Po za tym nie było dużo tych saszetek, na dodatek z mane6 była tylko rainbow dash i fluttershy ;/ (sprawdzałem telefonem) Muszą przywieźć nowy wave bo teraz jest piąty i stoi tam już pewnie nie wiem ile.

Jeżeli chodzi o ceny to blind bagi były po 12zł a te co ja kupiłem po 27zł jeden kucyk. Jak jest u Was z cenami? Przepłaciłem czy nie?  :rd11:

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ceny to blind bagi były po 12zł a te co ja kupiłem po 27zł jeden kucyk. Jak jest u Was z cenami? Przepłaciłem czy nie?   :rd11:

U mnie bind bagi są po 10.76zł, a te do czesania po 22 złote. Raczej nie przepłaciłeś, średnia cena jest raczej taka, jaką podałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Arktez, podzielam Twą radość  :squee:

Mam w posiadaniu taką samą RD i własnie taką FS zamierzam kupić~

Co do cen to u mnie są w Tesco takie same, w innych sklepach widziałam te do czesania jakieś 5zł taniej.

 

Edit: 300 post :pinkie2:

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w mieście które mam najbliżej, obchodziłem wszystkie sklepy w jakich mogły by się znaleźć kucyki i nic, tylko jakieś podróby

Dzięki za duże zdjęcie. Może to dziwne, ale lubię przyglądać się nie tyle temu co jest na pierwszym planie (wolę BB od tych), ale otoczeniu. Sporo płyt do nagrywania. Ciekawi mnie co tam nagrałaś. Odcinki... :twilight3:

EDIT

 

1000 POST!

 

Idealny utwór na celebrację!

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na wasze posty Aglecia i Triste  :fluttershy4:  Zawsze jestem ciekawy co powiecie.  :rd11:

Też lubię się przyglądać nie tylko kucykom ale też otoczeniu w jakim są postawione  :1xkfz:

Co do płyt to jest na nich pełno gier na ps2 i xbox 360 (ale ze mnie pirat  :x ) Z resztą kto by wydawał na gry jak trzeba kupić tyle kucyków  :derp2:

Moim celem jest zastawić całą półkę tymi kucykami do czesania(wolę te od bb) Ale nie te półkę która jest na zdjęciu tylko wyżej mam książki na niej

 

Gratuluje Wam tylu postów  :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy u kucyków z włosami zdejmujecie z nich gumki czy nie ? Bo ja nie wiem co robić a nie chcę czegoś zepsuć. Aglecia powiedz jak Ty zrobiłaś?

 

Zdjęłam.

One miały za zadanie tylko je utrzymać sztywno póki kucyk nie znajdzie nowego właściciela  :giggle:

Poza tym są przydatne do małych robótek ręcznych lub mogą się przydać przy odpowiednim uczesaniu kucyka:

http://kawaiimo.deviantart.com/art/Kawaiimo-s-Pony-Hair-Styling-Guide-1-2-286805121

http://kawaiimo.deviantart.com/art/Kawaiimo-s-Pony-Hair-Styling-Guide-2-2-286805777

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym są przydatne do małych robótek ręcznych lub mogą się przydać przy odpowiednim uczesaniu kucyka:

http://kawaiimo.devi...e-1-2-286805121

http://kawaiimo.devi...e-2-2-286805777

 

Niektóre z tych metod czesania kucyków przypominają średniowieczne metody tortur xD

 

Smażenie na wrzątku, oplatanie głowy gumkami jak to robili arystokraci w imperium Majów i Inków, metalowe szpikulce, odważniki i nie wiadomo co jeszcze...

 

To ja poproszę fryzurę na "tak jak jest - jest idealnie" :D

Edytowano przez Xinef
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ze mnie fryzjer, że całość wyglądała by jak Rainbow Dash po kontakcie z kilkoma piorunami, Ewentualnie jak Richard B, Riddick 

 

2103887_std.jpg

A co do kolekcji to najnowsza aktualizacja: tutaj

 

PS. Zdjęcie mogło by być lepsze, ale mam nowy aparat i wszystkie te ISO, czasy naświetleń, otwarcia migawki... czarna magia. :screwball:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolekcja kucyków(i nie tylko) Też muszę zapolować na Celestię z BB.

 

 

EDIT. Pytanie czy kucyki do czesania tzw. podstawowe, wszystkie bez względu na wygląd pudełka i tego co się w nim znajduje wyglądają tak samo i mają takie same włosy ? Bo na allegro spotkałem się już z przynajmniej dwoma pudełkami a włosów nie da się tak zobaczyć. Przy niektórych sprzedawcy piszą NOWOŚĆ 2013 i nie wiem czy te co ja kupiłem nie są stare.

Pytam ponieważ w tym poradniku o robieniu fryzur który mi dała Aglecia, mają kucyki z innymi bardziej jaskrawymi włosami w których nie ma takich dodatkowych pojedynczych włosków które przypominają łańcuchy na choinkę. Nie wiem właśnie czy z takich da się coś zrobić.

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przedstawić Wam koszulkę którą zamówiłem z allegro od sprzedawcy zwanego Nandruk. Jestem nawet więcej niż zadowolony. Spoko materiał, kolor, druk też chociaż mógłby być troszkę bardziej jaskrawy ale wtedy to już musiałaby być naklejka  :rd11:

Ogólnie jest super, ja mam koszulkę w rozmiarze M. Nie jest on jakoś zawyżony czy coś także ja z całego serca polecam, sam na wakacjach kupię drugą :rdblink:

dsc00023pz.jpg

 

 

 

Wziąłem się także za fryzury, na pierwszy ogień poszła Fluttershy. Nie jest to trudne ale z Rainbow Dash już nie dam chyba rady, po za tym nie mam frotek ani wsuwek, no dosłownie nic. Oceńcie sami jak to wyszło. Na pewno ta fryzura nie jest taka sama jak u Fluttershy ponieważ włosy powinny być do ziemi ale tak jak mówię nie miałem nawet czym ich obciążyć.

 

dsc00017oj.jpg

 

 

Przepraszam za post pod postem ale chciałem wznowić zainteresowanie tym tematem czy coś  :rd11: ...Wybaczcie  :fluttershy3:

P.s Jak by się komuś chciało to proszę o odpowiedź na mój poprzedni post bo ja już się pogubiłem co do tych pudełek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ,że próbowaleś pozbyć sie tych "choinkowych" włosów ..Jak ja się ciesze ...że całe mane sześć wykupiłam za jednym zamachem ....jeszcze pierwsze wersje

 

 

Bo wersja kryształowych kucyków jest dla mnie okropna .."łancuchowe" włosy + brzydki motyw sześciau zamiast tradycyjnego błysku na oczkach 

..Pewnie powrócą do tradycyjnych figurek za jakiś czas...ale to jest HASBRO i tutaj wszystkiego można sie spodziewać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s Jak by się komuś chciało to proszę o odpowiedź na mój poprzedni post bo ja już się pogubiłem co do tych pudełek.

 

Mówisz i masz, Aglecia zawsze do usług  :giggle:  Miałam odpowiedzieć wcześniej, ale jakoś mi to z głowy wyleciało...

 

Pytanie czy kucyki do czesania tzw. podstawowe, wszystkie bez względu na wygląd pudełka i tego co się w nim znajduje wyglądają tak samo i mają takie same włosy ? Bo na allegro spotkałem się już z przynajmniej dwoma pudełkami a włosów nie da się tak zobaczyć. Przy niektórych sprzedawcy piszą NOWOŚĆ 2013 i nie wiem czy te co ja kupiłem nie są stare.

Pytam ponieważ w tym poradniku o robieniu fryzur który mi dała Aglecia, mają kucyki z innymi bardziej jaskrawymi włosami w których nie ma takich dodatkowych pojedynczych włosków które przypominają łańcuchy na choinkę. Nie wiem właśnie czy z takich da się coś zrobić.

 

 Akurat tutki, które dałam są z 2012, a wtedy Hasbro sprzedawało kucyki "Zaproszone na ślub kucyków!", czyli inaczej mówiąc rżnęło kasę na zakończeniu 2 sezonu. Te z tymi błyszczącymi włosami, które mamy odnoszą się do kryształowych kucyków z początku 3 sezonu  - błyszczące i te sprawy - czyli pod koniec 2012 co już na potrzeby marketingu oznaczają jako "NOWOŚĆ 2013".

Koniec końców materiały, których użyto mogły się zmienić.

Mam nadzieję, że rozumiesz coś z tego mojego bełkotu :ming:

 

Chciałem przedstawić Wam koszulkę którą zamówiłem z allegro od sprzedawcy zwanego Nandruk. Jestem nawet więcej niż zadowolony. Spoko materiał, kolor, druk też chociaż mógłby być troszkę bardziej jaskrawy ale wtedy to już musiałaby być naklejka

 

Om nom nom :pinkie2:

Koszulka naprawdę spoko, ale nadruk mógłby być większy.

Sama na dniach kupuję Lunarne koszulki (ach, tak to jest gdy dajesz swojemu lubemu możliwość wyboru ciuchów :ming:) więc chętnie zapodam zdjęcie :lunaderp:

 

Wziąłem się także za fryzury, na pierwszy ogień poszła Fluttershy. Nie jest to trudne ale z Rainbow Dash już nie dam chyba rady, po za tym nie mam frotek ani wsuwek, no dosłownie nic. Oceńcie sami jak to wyszło. Na pewno ta fryzura nie jest taka sama jak u Fluttershy ponieważ włosy powinny być do ziemi ale tak jak mówię nie miałem nawet czym ich obciążyć.

 

Moim zdaniem udało Ci się z niej zrobić bóstwo, a doliczając fakt, że zwykle faceci i fryzjerstwo się gryzą...  :rdblink:

Jeżeli by Ci zależało na wsuwkach to idź do kiosku (albo poproś mamę czy kogoś tam, jeżeli to byłby dla Ciebie wstyd XD) i poproś kilka, jedna zwykle kosztuje jakieś 40gr, a frotka pierwsza lepsza ze sklepu chińskiego czy wszystko po 2zł. Albo w ogóle poszukaj ozdób do włosów z kucami, bo tych jest na pęczki - i czesanie stanie się 20% fajniejsze! :rariderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te wstążkowe włosy przyprawiały mnie o ból głowy, i weź tu człowieku ułóż z tym fryzurę. Teraz moja Fluttershy wygląda jak by miała irokeza...

Czyli teraz nie da się dostać w normalnym sklepie prócz allegro kucyków bez tych choinkowych włosów? Jak możesz zapodaj zdjęcia swoich koszulek  :fluttershy4:

P.s Ja już się pytałem Pań w różnych sklepach czy mają coś z My Little Pony więc nie wiem czy może być coś gorszego  :aj3:

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij też o koszulkach :fluttershy5:

 

Najpierw muszę je kupić :octcry:

 

Pudełka?

Prosze bardzo: :giggle:

[wersje europejskie nie zawierają płyt]

Lyra_MIB.jpg

Mip-trixie.jpg

Sunny_Rays_MIB.jpg

Cherry_Berry_MIB.jpg

Mib-wedding-twilight-sparkle.jpg

Mib-wedding-rainbow-dash.jpg

Mip-wedding-rarity.jpg

Mip-wedding-pinkie-pie.jpg

Mip-wedding-applejack.jpg

Mip-wedding-fluttershy.jpg

 

Dzięki za zdjęcie. Teraz wiem, że na 120% nigdy nie kupię kuca "do czesania". Dla mnie w wersji fabrycznej są paskudne, a doprowadzenie ich do porządku wymaga sporo umiejętności.

 

Nie skreślaj tak od razu wszystkich kucyków do czesania, bo Hasbro zrobiło z kucyków choinki. Te, które wyżej dałam są już przyzwoitszej jakości i szczerze je polecam, jeżeli ktoś chce mieć małe cudeńko do czesania :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są super nawet te choinki, może dlatego że kucyki z BB są dla mnie za małe.

Dzięki Aglecia za zdjęcia. Widać że włosy tych kucyków wyglądają o niebo lepiej. Szkoda że za późno się skapłem bo już kupiłem dwa moje ulubione kucyki w wersji "choinkowej"

:fluttershy6:  Wciąż mam do kupienia jeszcze cztery i nie wiem gdzie szukać takich opakowań. Gdzie Ty takie widziałaś ?

P.s Widzę że będę musiał z tym poczekać aż będzie okazja pojechać do Rzeszowa który jest aż 30km ode mnie.

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty takie widziałaś ?

Bełchatowskie Tesco Extra :giggle:

Ale niestety, nie jestem sama na tym świecie i dzieciarnia mi wykupiła :octcry:

Na dłuższą metę najlepsza opcją jest inwestycja na Allegro/sklepach online z zabawkami, bo z tego co pisałeś wynika, że już chyba obszedłeś wszystkie sklepy zabawkowe w mieście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Rzeszowa. Jak by pojechać o 9;00 rano i przewrócić całe miasto do góry nogami może by coś znalazł ale do tego trzeba mieć auto...

Na Allegro teraz popatrzyłem i są ale w normalnej cenie da się znaleźć najczęściej tylko Pinkie i Twilight.  Mówiąc normalna cena to nie wiem czy to dobre określenie ponieważ z wysyłką za kucyka wychodzi średnio 35zł+

Ale nie wiem czy się nie skusze na 2 kucyki stąd http://allegro.pl/my-little-pony-kucyk-pony-z-akcesoriami-slub-i3314246304.html#tabsAnchor

Jeżeli liczyć priorytet to 61zł za 2 kucyki by wyszło to i tak 7zł za dużo ale przynajmniej będzie się dało pobawić włosami  :giggle:

Ogólnie to jestem zły bo już musiałem kupić 2 ulubione kucyki. Nie wiem czy rainbow dash nie kupie jeszcze raz tylko z tej edycji "ślub"  :fluttershy6:

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...