Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Dzisiaj wyszedł nowy numer gazetki MLP, w którym zgarnąć można Twillight w wersji alicorn. Zabawka całkiem urocza, ma ładne skrzydła i - co ciekawe - znaczek po obu stronach. Jest wyższa niż poprzednie figurki w tej kolekcji.

 

Zdjęcia nie daję, bo mi się nie chce robić :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odcinki na 1 płycie to norma jest obecnie, widziałem inne bajki jak np "Geronimo Stilton" (suuper serial) i tam też tylko 3 odcinki na płycie :/ Choć widziałem też płyty z "MLP", gdzie na 1 płycie był 1 odcinek!?!? Ja bym mógł dać nawet i 50/100 zł za cały sezon, ale nie 16 zł za 3 odcinki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mam na myśli. Wdziałam nie raz bajki na płytach, czasami sobie patrzyłam u kuzynki, albo właśnie w sklepie. Tabuluga chociażby też ma tylko 3 odcinki. Toż to jest zaledwie nieco ponad godzina oglądania, a może i mniej obcinając czołówkę i napisy. Gdyby dali chociaż te 6 odcinków to już by było warto zakupić. Nawet 5 odcinków tworzy razem 1,5h oglądania więc nie jest źle, bo tyle średnio mają filmy typu...Droga do El Dorado chociażby, albo Zakochany Kundel. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam małe pytanko. Czy ktoś mógłby polecić mi, gdzie mogę kupić jakieś kucykowe koszulki w dobrej jakości? Wiem, że stron gdzie mogę takowe kupić jest mnóstwo, ale zdarzyło mi się już koszulki kupować i srodze przejechałem się na ich jakości. Dlatego chciałbym by ktoś polecił mi miejsce, gdzie z doświadczenia wie, że można dostać porządny produkt. Z góry wielkie dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Czy ktoś mógłby polecić mi, gdzie mogę kupić jakieś kucykowe koszulki w dobrej jakości? Wiem, że stron gdzie mogę takowe kupić jest mnóstwo, ale zdarzyło mi się już koszulki kupować i srodze przejechałem się na ich jakości. Dlatego chciałbym by ktoś polecił mi miejsce, gdzie z doświadczenia wie, że można dostać porządny produkt. Z góry wielkie dzięki.

Osobiście polecam Welovefine. Mam dwie sztuki i jestem bardzo zadowolony zarówno z materiału koszulek jak i z nadruku. No i wybór wzorów jest ogromny, mnóstwo wysokiej jakości licencjonowanych artów. Jedyny minus to dość zaporowa cena koszulek i przesyłki... Chociaż z drugiej strony gdzieś trzeba utylizować nadmiar szmalu, kucyki to dobry wybór :crazytwi:

Poza tym to uczucie, gdy odbierasz paczkę z Kaliforni jest naprawdę przyjemne ;)

PS Gdybyś się decydował daj znać, podzielimy koszty przesyłki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zdarzyło mi się już koszulki kupować i srodze przejechałem się na ich jakości.

Najczęściej cena idzie w parze z jakością, moje doświadczenie podpowiada, by nie oszczędzać, gdy chce się kupić coś porządnego i nie szukać najtańszego produktu. W opisie przedmiotu teżpowinno byc napisane, jakiego rodzaju nadruk to jest - czy sitodruk czy raczej coś na kształt naprasowanki.

 

 


Kto zgadnie co to jest ?

Chyba nikt nie musi zgadywać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co znalazłem w internecie. Nawet znam koszt. ok.150zł ;3

Kto zgadnie co to jest ? PS. Tak to jest rozmiar dla dorosłych.

ANttl9J.jpg

3r4FeHm.jpg

O K$#%$!! Pielucha MLP?! No bez jaj!! :D Jednorazówka, najpewniej, za 150 :D

W następnym numerze gazetki będzie figurka Celestii. Dziwne,że nie kontynuują CMC ale cóż.  :shrug2:

 

<nie wiem czemu zdjęcie wgrało się odwrócone>30863349942857473219.jpg

A, co było w tym numerze?

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O K$#%$!! Pielucha MLP?! No bez jaj!! :D Jednorazówka, najpewniej, za 150 :D

Nope. Wielorazowa. I tak droga jest dla tego że jest to dość nietypowy rozmiar + robiona ręcznie.

bBpcfe3.jpg

Kupię sobie taką. ;3

Edytowano przez TheCoReS#akaRdzeniuch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O K$#%$!! Pielucha MLP?! No bez jaj!! :D Jednorazówka, najpewniej, za 150 :D

A, co było w tym numerze?

 

"Sekretny notesik" zamykany na wstążkę. Lipny prezent ale moja siostra nie przepuści gazetki. W środku komiks ,,Rarity podbija Manehattan". Dziwne ale na Coco Pommel mówią w nim "Miss Pomel". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W jej pokoju wszystko jest z kucami. Ale jest plus: mogę legalnie oglądać kuce i nie muszę wydawać swoich pieniędzy na gadżety! ;)

Ja dopiero buduje swój kuczy pokoik tak naprawdę :) Ale się wciągnąłem i nawet figurki starszych generacji już zbieram... W kucykowej kolekcji, zobaczysz mój kuczy pokój, chyba nawet film nagram kiedyś z  "prezentacji". :D Nie trza być targetem, nawet dziewczyną, by to kochać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...