Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pochwalę się super stuffem kucowym jaki mam bo dzisiaj się powiększył:

24f790d4bed3d.jpg

Mini figurki dostałem tam na klasowe mikołajki w pierwszej i w drugiej klasie. Czepek w pierwszej klasie liceum też. Chodziłem w nim na wfy na basenie przez całą pierwszą klasę :spike:

Dzisiaj bardzo stylowy ręcznik z Twi Flutterką i Pinkie już niestety uciętą. I dodatek pluszak mini 10cm i trochę ma. Ale moje 2 cudeńka są już w drodze to za około 10 dni powinienem mieć Lunę i Celestię 30cm pluszaki czyli największy hype życia :yay:

Taka czapka byłaby fajna ale jeszcze trzeba mieć jaja żeby w tym się nosić gdzieś :spike:
Tylko ta Dashie jakaś złowroga...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa książeczka...

 

Ukryta zawartość

 

Jeśli ktoś wie, gdzie ją można dostać, to proszę o kontakt ;)

To ta z historią o Cadance, jako pegazicy. Potem jej Alicornizacji, czytałem po ENG :) Ale PL bym dorwał, jak i resztę. "Under the sparkling sea", najchętniej, ale nima :(

 

Masz ją tu: http://www.gandalf.com.pl/b/my-little-pony-twilight-sparkle-a/

 

Czepek w pierwszej klasie liceum też. Chodziłem w nim na wfy na basenie przez całą pierwszą klasę :spike:

Odwazyłeś się w takim czepku, bedąc facetem? Wnioskuje po sposobie wypowiedzi...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwazyłeś się w takim czepku, bedąc facetem? Wnioskuje po sposobie wypowiedzi...

 

No tak w końcu dostałem od ludzi z klasy :D Na normalny basen bym tak nie poszedł (chyba :spike:) ale mieliśmy tylko w obrębie klasy i z nauczycielem wfu to jakoś bez problemu. Teraz dostałem super ręcznik w kuce no ale komu się z tym pokazać :'(

Moja licealna klasa jest na szczęście powalona mocno więc moje kucowe zainteresowania przechodzą bez problemu ^^

Edytowano przez FrozenTear7
top keké
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham Biedre!! cały wawe 12, znalazłem po 7 złotych za sztukę :D Szkoda, że z 24, mogłem narazie 2 figurki kupić :( Mam nadzieję, że nie wykupią za szybko. Ale fandom w Tarnowie zamarł, wiec może?

 

A tutaj macie wszystkie z 12 fali, które dotychczas wykradłem :D Dzisiaj 3 nowe, 5 ogólnie :D

kdmMF.JPGkdmNI.JPGkdmOu.JPG

 

EDIT... No i kolejne 2 Gadżety, właściwie bardzo dobre Książki :)

kf4R0.JPG

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FrozenTear7 Ta Luna taka piękna, ale...ale Celestia...co oni jej zrobili? :fluttercry2: Detale takie piękne, a oczami zechlano całość :C

Ej serio nie jest tak źle! Celestia ma za to świetną grzywę i wspaniałe skrzydełka ^^ Worek na głowę i wszystko będzie dobrze :spike:
Celestia jest 3cm około mniejsza od Luny przez ten pionowy róg i inne położenie głowy i myślę że przez to trochę ją zdeformowali.
Ale biorąc pod uwagę specyficzne oczka Celestii to mi akurat się podoba :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...