Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

A kuce w maskach? Te co wyszły przy okazji pierwszego EqG?

 

Masek rzeczywiście nie było w serialu, ale nie jestem pewna czy maski pasują do tej zasady. Jakby nie patrzeć były kartonowym dodatkiem podczas, gdy nawał cutie marków, tęczowe włosy i motyle skrzydła są na stałe (poniekąd) wczepione w kucyka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikorka, omyłkowo wkleiłam Rarity, żeby zaraz potem poprawić na Rainbow Dash. Tak więc nie wszystko, co zabawkowe, było w serialu.
A jeśli przykład masek cię nie przekonuje, weź pod uwagę te dwa przykłady:
1) http://merlin.pl/My-Little-Pony-Kucyk-Applejack-ruszajacy-nozkam_Hasbro,images_zdjecia,20,ZH-37367_A1461_1.jpg - świecące znaczki na przednich kopytach (w przypadku RD i Fluttershy - skrzydła)
2) http://strawberryreef.com/images/Ponies/FIM/PinkiePieFIMpm_L.jpg - podobnie prezentuje się Chrysalis w "skarpetkach"
Poza tym, te nowe księżniczki, które teoretycznie mają szansę pojawić się w 5 sezonie, a praktycznie nie ma na to szans, bo ich pojawienie się byłoby dosłownie z du*y.
No i nie można zapominać o licznych strojach lalek EqG, z których garstka pojawiła się w filmach.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skrzydła i maski dalej uważam za nieprzekonywujące (maski są według mnie nic nie znaczącą atrakcją bo pod nią skrywał się zwyczajny kucyk, a skrzydła zostały zgapione od Rarity i tyle) tak przekonała mnie Pinkie Punk. Zapomniałam zupełnie o tej dziwnej serii zabawek. Także macie rację. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, wersja zabawki (świecący róg czy skrzydla, gadająca Celestia, dodatki typu grzebień czy maska, fashems, blind bag czy brushable itp.) to nie ro samo, co seria majaca specjalną, zastrzeżoną nazwę np. Rainbow Power czy Crystal Empire. Jak na razie kazda z tych nazwanych serii miala swoje miejsce w serialu i podejrzewam, ze tak samo moze byc z innymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, wersja zabawki (świecący róg czy skrzydla, gadająca Celestia, dodatki typu grzebień czy maska, fashems, blind bag czy brushable itp.) to nie ro samo, co seria majaca specjalną, zastrzeżoną nazwę np. Rainbow Power czy Crystal Empire. Jak na razie kazda z tych nazwanych serii miala swoje miejsce w serialu i podejrzewam, ze tak samo moze byc z innymi.

 

Toć ja uważam tak jak ty, tyle, że te punkowe o ile się nie mylę miały swoją nazwę. Chociaż...w sumie nie widziałam ich nawet w sklepie. Umknęły mi całkowicie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywając dyskusję.

Wczoraj byłam w Biedronce i widziałam że jest nowa dostawa rzeczy z kucykami. Głównie artykuły papiernicze ale skusiłam się na dwa urocze koło zeszyty. Są jeszcze zwykełe zeszyty ale pakowane w dwupak z innymi zesztami na których jest Dzwoneczek czy księżniczki Disneya.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na razie kazda z tych nazwanych serii miala swoje miejsce w serialu i podejrzewam, ze tak samo moze byc z innymi.

Wybrane zabawki z tych serii - owszem. Ale nie wszystkie.

A co do tych zeszytów w Biedrze - warto, bo 1 kosztuje tylko 1,79 zł, a są całkiem ładne. Widziałam ogólnie 3 wzory, jednak w mojej biedrze były tylko 2 (z EqG i zwykłymi kucami).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybrane zabawki z tych serii - owszem. Ale nie wszystkie.

Jasne, że nie wszystkie. Ale mówimy tu o seriach.

 


te punkowe o ile się nie mylę miały swoją nazwę. Chociaż...w sumie nie widziałam ich nawet w sklepie. Umknęły mi całkowicie.

Ponymania w ogóle nie była dostępna w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz, nie sprecyzowałam: nie było tego wielopaku z Celestią.

To fakt, chyba że w sklepach internetowych. Ciekawe, na jakiej zasadzie są dystrybuowane tego typu zabawki w tych samych sklepach tylko innych krajach, ktoś się orientuje?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O kurde,dzisiaj był nowy magazyn?!

Nie. Jest zaznaczona data wydania w tamtym poście.

 

Scootaloo nie wygląda źle, ale jestem ciekawa, ile w takim razie jeszcze będzie tych figurek. Czy skończą na CMC, czy też dadzą jeszcze inne, poboczne postaci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...