Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

No w sumie jeśli ktoś by chciał, to tak.

Ale te jajka nazywają się "Jajko Niespodzianka", co sama nazwa wiele mówi.

Gdyby była możliwość podejrzenia zawartości, to ułatwiłoby zbieranie kolekcji, ale zepsuło zabawę z szukania jej.

 

 

EDIT:

large.jpeg

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie jeśli ktoś by chciał, to tak.

Ale te jajka nazywają się "Jajko Niespodzianka", co sama nazwa wiele mówi.

Gdyby była możliwość podejrzenia zawartości, to ułatwiłoby zbieranie kolekcji, ale zepsuło zabawę z szukania jej.

Z tego co pamiętam z tymi jajkami, to na jednego kucyka w nim będzie przypadać kilka niekucykowych zawartości. Co za tym idzie trzeba by było na kupować dość pokaźną ich ilość, aby uzbierać z nich kucyki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do tematu, rozglądam się za pokrowcem na fona, może być ciekawie...

Zapewne możesz sobie gdzieś taki zamówić z wybranym przez siebie obrazkiem. Poszperaj w internetach. Najczęściej widziałam kubki, poduszki, podkładki i portfele, ale może pokrowiec też się znajdzie :v 

A jeśli masz hajsy to jest jeszcze ebay. Tam na pewno coś będzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do portfela, to w sumie ja mam z MLP, ale jakoś nigdy nie pomyślałam by się pochwalić ^^ Niestety namiaru nie dam wam, bo kupiłam go na jednym z konwentów mangowych.

Ten twój portfel w dalszym ciągu bardzo mi się podoba, ale nadal wolę swój z Kyuubeyem, chociaż już się brudzi i zaczyna przecierać więc pewnie niedługo kupię sobie nowy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś?

Dałam bodajże 30 zł. Trzyma się dalej bardzo mocno. Polecam dla ludzi którzy lubią duże portfele.

Ten twój portfel w dalszym ciągu bardzo mi się podoba, ale nadal wolę swój z Kyuubeyem, chociaż już się brudzi i zaczyna przecierać więc pewnie niedługo kupię sobie nowy xD

Mi też się podoba. Ta grafika na nim jest zajebista ^^ Zresztą wiesz, że on przykuł mi uwagę jak MLP lubiłam tak średnio xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne możesz sobie gdzieś taki zamówić z wybranym przez siebie obrazkiem. Poszperaj w internetach. Najczęściej widziałam kubki, poduszki, podkładki i portfele, ale może pokrowiec też się znajdzie :v 

A jeśli masz hajsy to jest jeszcze ebay. Tam na pewno coś będzie. 

Ja mam swój pokrowiec ze strony funnycase.pl i gdy tylko dostałam go w swoje ręcę, to muszę powiedzieć że mnie olśniło. Jakość tego nadruku jest powalająca. Niektóre elementy obrazka są bardziej śliskie co daje fajny efekt. 

Sam szukałem takiego portfelu, ale niestety nigdzie nie mogę go dorwać...

Ja swój dostałam na Boże Narodzenie z sieci sklepów Cropp (gimby znajo i kupujo). Z tego co widziałam to wciąż nie mogą tego sprzedać. Spróbuj tam poszukać. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziś zrobię nalot na miasto, jakby co się pochwalę. Portfel mi by się przydał, ten co mam obecnie jest starszy od niektórych na forum...

Edit: princess trollestia jest w kioskach. Zapomniałem że niedziela i sklepy zamknięte... W tesco ostatni pluszak tłajlajt sparkyl i parę mutantów.

Hah, jedź kupić kucykowe gadżety

Wró z Najtekiem genesis...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...