Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

U mnie dopiero dziś i minimalnie drożej (chyba 8 cebulionów )

Ale nie w tej sprawie:

4f2ea4e267b6bfb7808d52deadf3ba9a.jpg

Fajne to....

28 dolców + wysylka cholera wie skąd.

 

 

rvKtykX.jpg

DVXFD9Z.jpg

6A2xjoN.jpg

cW5Lv7b.jpg

UUAKhp3.jpg

SH9iPFU.jpg

20$ za czapkę + 15$ za przesyłkę ze Stanów Zjednoczonych. Wyprodukowana w Chinach ( kto by pomyślał ).

Edytowano przez Phoenix13
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale czapeczka fajna tylko ciekawe czy jakościowo odpowiednia na taką cenę :D 

Porównywałem z innymi czapkami typu snapback, jakość wykonania jest taka sama. Cena po przeliczeniu wynosi 130,90zł, więc też nie odbiega od normy. Cena bez przesyłki to 75,37zł, czyli dosyć tanio.

 Życzę dobrego noszenia się po mieście z tym ^^ Świetny gadżet!

Dzięki.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucowe Kinder Niespodzianki zostały przeze mnie sprawdzone. Na przykładzie Twillight w wersji EqG wiem, że jajka są okodowane! Da się sprawdzić co jest w środku :D Twillight ma kod C71, a ludzka Fluttershy F68. 

Niestety w przypływie bezmyślności zniszczyłam opakowania reszty jajek z kucami, a mam jeszcze kucową Fluttershy i ludzką RD. 

Miejcie jednak na uwadze, że ta teoria została sprawdzona tylko na przykładzie jednej figurki. Nadal istnieje mała szansa, że się mylę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucowe Kinder Niespodzianki zostały przeze mnie sprawdzone. Na przykładzie Twillight w wersji EqG wiem, że jajka są okodowane! Da się sprawdzić co jest w środku :D Twillight ma kod C71, a ludzka Fluttershy F68. 

Niestety w przypływie bezmyślności zniszczyłam opakowania reszty jajek z kucami, a mam jeszcze kucową Fluttershy i ludzką RD. 

Miejcie jednak na uwadze, że ta teoria została sprawdzona tylko na przykładzie jednej figurki. Nadal istnieje mała szansa, że się mylę. 

A gdzie taki kod się dokładnie znajduje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie taki kod się dokładnie znajduje?

Jest z tyłu jajka. Obok daty, tak na biało. Poniżej jest drugi kod, ale zapamiętałam tylko ten krótszy. 

Jednak teraz mam wątpliwości. Jestem na 100%, że to był dwa razy ten sam kod, ale ktoś inny stwierdził, że te kody nie mają znaczenia. Przyznam, że czuję się bardzo skołowana w tym momencie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest z tyłu jajka. Obok daty, tak na biało. Poniżej jest drugi kod, ale zapamiętałam tylko ten krótszy. 

Jednak teraz mam wątpliwości. Jestem na 100%, że to był dwa razy ten sam kod, ale ktoś inny stwierdził, że te kody nie mają znaczenia. Przyznam, że czuję się bardzo skołowana w tym momencie. 

Wczoraj wziąłem randomowe jajko i była w nim kucykowakucykowa Rainbow, na tyle jajka jest napis: A08 L211KW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem randomowe jajko i była w nim kucykowakucykowa Rainbow, na tyle jajka jest napis: A08 L211KW

No to lipa, bo ja też mam RD i taki kod: F04 L227KW-J197.

PS. Część znaków się zgadza, więc może da się wyszukać po kodzie.

Edytowano przez Phoenix13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dwie te same Twillight pod jednym kodem były przypadkiem :C 

Szkoda. Już się cieszyłam, że będzie szansa na zebranie całej kolekcji bez wydania majątku.

Podejrzewam że kod oznacza grupę kilku zabawek i dokładnie nie wiadomo która z tych kilku się trafi. Nie mam na tyle dużo kodów żeby stwierdzić na 100%. Wiem tyle, że pod tym samym co kucyki można znaleźć inną zabawkę, mi się trafiła w czwartym jajku. Niestety te inne zabawki nie mają dla mnie żadnej wartości, to po prostu są śmieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty masz już swoją Księżycową Czarownicę?

Bo ja tak. Szału szczerze mówiąc nie ma. Ogólnie wygląda fajnie, przyłożono się do niej. Mnie jednak drażni niedokładne malowanie. Bardzo niedokładne. Jest zaznaczone miejsce na oko, jednak wykonane zostało ono za duże i skrzywione i niestety to miejsce się odcina. Niedociągnięcia na butach i jedna długa, fioletowa linia na tylnej nodze, niby zasłonięta przez ogon, a jednak wkurza niemiłosiernie. No i figurka ma nogi wygięte do środka, przez co nie chce stać. Trzeba jej rozgiąć jakoś kopyta. Na zdjęciu porównanie z blindbagową Twi. A tak, CM tylko z jednej strony, standardowo.

Mimo wszystko nie żałuję wydanych 9.99, to nie majątek, a figurka jest lepszej jakości niż BB rekolory.

SAM_3541.JPG

SAM_3543.JPG

Edytowano przez Silma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Ciężko mi, osobie 25-letniej, oceniać komiks w założeniu dla dzieciaków. Jak dla mnie to obrazki są po prostu brzydkie. Nie wiem kto je rysuje, ale niech da sobie siana. Skoro Hasbro pozwala na wydawanie gazetki to mogłoby też użyczyć wektorów, bo te są tragiczne. Historia ok, Luna boi się, że wszyscy przez kostium NMM będą się jej znów bali. Kilkulatki mogą to kupić. Moja gazetka wyląduje u mojej 3-letniej chrześnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...