Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

W opolskim Smyku (tym na Wrocławskiej, lub jak kto woli w Karolince) są kucyki Cutie Mark Magic (te obsypane znaczkami od góry do dołu) za 34.99 zł. Są tam prawie wszystkie, brak tylko Flower Wishes. Co do tych najbardziej pożądanych, to Sunset Shimmer jest tam spory zapas, a Bon Bon są chyba 3.

BTW Tak sobie myślę, że jakby pomalować im te naszyjniki na złoto, to otrzymalibyśmy coś w rodzaju Elementów Harmonii... :rarity4: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś w trakcie polowania na filmy oraz gry, znalazłem w Stonce małe pluszaki. Były nieco większe od tych z BB. Kosztowały o ile dobrze pamiętam 13zł. Gdyby nie ta fryzura (walnął mnie piorun!) pewnie bym kupił :)

PS. BiP - przez ciebie, chyba po raz kolejny nie kupię Parku Jurajskiego na Blu-ray.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. BiP - przez ciebie, chyba po raz kolejny nie kupię Parku Jurajskiego na Blu-ray.

Ale ta oferta już dawno nieaktualna. 

 

 

 

EDIT: Dzisiaj byłem w innym sklepie i tam były te kucyki :enjoy:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeszowskim ToysRus promocje:
- mini kucyki (Mane6) 2 za 1 - niecałe 17 zł
- lalki podstawowe EqG, trójpaki mini kucyków, kucyki ruszające głową/skrzydłami/nogami - niecałe 35 zł

- lalki Celestia/Twilight z kucykiem - niecałe 40 zł
- dwupaki z księżniczkami, lalka z gitarą AJ/RD - niecałe 50 zł

- śpiewające lalki Twilight/Pinkie - niecałe 75 zł
W innych może ich nie być, bo dostałam info, że w warszawskim są przecenione tylko podstawowe lalki i te ruszające czymś kucyki. Plus niektóre są nieopłacalne (niektóre można taniej z wysyłką dorwać na Allegro chociażby), ale może ktoś z was ma szczęście mieć jakieś dodatkowe zniżki czy karty prezentowe.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek w Biedronce BB z figurkowymi pierścionkami. Na szczęście, sam pierścionek nie jest na stałe przytwierdzony do kucyka. Niestety, nie ma kodów ani możliwości wymacania ulubionej postaci, bo są ukryte w pudełeczkach. 8,99 zł za sztukę.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek w Biedronce BB z figurkowymi pierścionkami. Na szczęście, sam pierścionek nie jest na stałe przytwierdzony do kucyka. Niestety, nie ma kodów ani możliwości wymacania ulubionej postaci, bo są ukryte w pudełeczkach. 8,99 zł za sztukę.

To ja wrzucę zdjęcie powyższych dóbr:

uRSDbJz.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy one są tak brzydkie jak wyglądają na tym zdjęciu?

Nie są brzydkie. Mają tylko lekkie derpy, trochę jak te składane z BB z Mane6, które można dostać w Smyku. AJ np. wg mnie prezentuje się uroczo.
Przykładowa recka:

1:58 - Fluttershy z derpem, 3:32 - AJ.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek w Biedronce BB z figurkowymi pierścionkami. Na szczęście, sam pierścionek nie jest na stałe przytwierdzony do kucyka. Niestety, nie ma kodów ani możliwości wymacania ulubionej postaci, bo są ukryte w pudełeczkach. 8,99 zł za sztukę.

To nie są bb, tylko blistry, wszystko widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem warto. Na pewno AJ, bo jest prześliczna, a jak już ma błędy w malowaniu to takie standardowe dla BB. Twilight ma jedno krzywe oko i uszkodzony róg (niestety, wszystkie takie były), ale jak postawić ją bokiem to też prezentuje się nieźle. Innym nie zdążyłam się przyjrzeć, bo tylko na dwie wystarczyło kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam 4 sztuki, brakuje mi tylko Rarity i Twilight, bo moim zdaniem najgorzej wyszły. Ale pewnie i tak po nie pójdę, bo lubię mieć m6 w komplecie... Co do wykonania figurek, to uważam, ze jak na takie mikruski to sa po prostu śliczne i dużo dokładniej zrobione, niż niektóre większe [np. te do składania, ale nie POP; chociaż POP tez beznadziejne].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Co do kredek w Biedrze - są i Equestria Girlsy i normalne MLP, są też Barbie, Puchatki, Angry Birds, Auta i coś jeszcze. Wzięłam normalne MLP, bo chciałam wypróbować te kredki, a akurat kuce i Kubuś Puchatek to były jak dla mnie najmniej paskudne wersje. Pojemniki i kredki prezentują się całkiem fajnie, w praniu jeszcze nie wypróbowałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w empiku, tylko nie pamiętam, jaka cena - chyba coś koło 5 zł drożej...?  W Elementach Harmonii sa opisane odcinki i listy do Celestii, oprócz tego trochę info od Lauren i o kucykach. Niby fajne, ale trochę mi szkoda kasy na to  ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko Elementy Harmonii. EQG mnie nie interesuje. Same Elementy bardzo ciekawe, zwłaszcza informacje od Lauren. Całość ładnie zrobiona, ozdobiona kadrami z filmu lub grafikami postaci czy nawet szkicami autorów. Odcinki opisane w książce to zbiór jedynie trzech pierwszych sezonów, ale to i tak dużo. Mamy też teksty piosenek z tychże sezonów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...