Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

A jak oceniacie komiks?

Komiksy w "gazetkach" są słabe. BARDZO dziecinne i krótkie. Jeśli chcesz ją kupić, to tylko dla dodatku :)

PS. Wkładanie ogona między nogi sprawia wrażenie, jakby NM była niczym wystraszony pies też podkulają ogon) xD Ja na brak stabilności miałem skuteczne lekarstwo - dwustronną taśmę klejącą. Mają ją w sklepach z narzędziami. Przyklejasz fragmenty wielkości kopyta... na kopyta które dotykają ziemi, ewentualnie fragment ogona i gotowe. Dopiero oderwanie na siłę ją przewróci. Wada - ciężko wycierać kurz z szafki, ale zawsze można zrobić nowe "podkładki" (przyda się nożyk introligatorski i odrobina uwagi). Teraz mam kilka, a nie naście figurek. Co więcej, charakterystycznych.Miałem nadzieję, że w ogon będzie półprzeźroczysty z brokatem, ale taki wygląda paskudnie. Dla mnie - szkoda kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiksy w "gazetkach" są słabe. BARDZO dziecinne i krótkie. Jeśli chcesz ją kupić, to tylko dla dodatku :)

PS. Wkładanie ogona między nogi sprawia wrażenie, jakby NM była niczym wystraszony pies też podkulają ogon) xD Ja na brak stabilności miałem skuteczne lekarstwo - dwustronną taśmę klejącą.

Już wyjąłem jej ten ogon, nogi się rozstawiły chyba na stałe, przez całą noc :) Co do komiksów, to nie takie dziecinne. Ale zamiast bać się, Luna powinna powiedzieć, że boi się złego wrażenia na kucykach. Bo wygląd straszny nie jest, ale może złe wrażenie robić. Przypominać kucom, kim była... Lecz, po wyglądzie się nie powinno oceniać bo to ZUO najgorsze. Nawet po ZACHOWANIU W SIECI można źle ocenić człowieka.

Bo w sieci najgorszy skurwysyn może być, a IRL dobry gość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jej!! Aktualizacja! Dorwałem dzisiaj cos Nostalgicznego :)...

 

kTIlg.JPG

 

 A z Allegro idzie mi jeszcze Lyra i Chrysalis :)]

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/57/44/10/36/5744103685.jpg

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/57/43/41/19/5743411926.jpg

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwaga! W następnym numerze gazetki, będzie figurka!

l7Ygq.JPG

Tylko, czemu Bloom nie ma znaczka. Mogliby iść zgodnie z serialem.

Dodatkowo, złapałem kojeny gadżet... Jednakże nie znam imienia kucyka, stojącego obok RD. A raczej, pomumo kolorów w grzywie, nie jest to RD poprzedniej generacji :(

l9YO3.JPG

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.11.2015, 18:06:46 Accurate Accu Memory napisał:

Uwaga! W następnym numerze gazetki, będzie figurka!

l7Ygq.JPG

Tylko, czemu Bloom nie ma znaczka. Mogliby iść zgodnie z serialem.

Dodatkowo, złapałem kojeny gadżet... Jednakże nie znam imienia kucyka, stojącego obok RD. A raczej, pomumo kolorów w grzywie, nie jest to RD poprzedniej generacji :(

l9YO3.JPG

 

Bez znaczka=mniej kosztów produkcji.

Apple była więcej razy na ekranie bez znaczka. Mamy już Scootaloo bez znaczka więc cała CMC też taka będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu StarostaXD napisał:

Bez znaczka=mniej kosztów produkcji.

Apple była więcej razy na ekranie bez znaczka. Mamy już Scootaloo bez znaczka więc cała CMC też taka będzie.

Dokładnie. Tną koszty jak popadnie. Nic dziwnego, że internauci nabijają się ze znaczków "drukowanych" z jednej strony ("choroba Hasbro" xD)

http://images6.fanpop.com/image/photos/35400000/Hasbro-disease-my-little-pony-friendship-is-magic-35420934-1010-792.jpg

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
23.11.2015, 16:06:32 Phoenix13 napisał:

 

Mi też, tylko nie wiem czy jest sens kupować, skoro i tak wszystkie czekoladki zjem pierwszego dnia.

Można to tak otworzyć, by nie ruszać "okienek" z czekoladkami :D A przód zostanie cały :D

 

Edit! Kolejny Gadżet :D

 

Spoiler

lADU6.JPG

 

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Dodano nowy gadżet w kolekcji :d
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...