Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź komuś drugą połówkę! - Część 2


Arjen

Recommended Posts

Walentynki!

715sspm.jpg

Z tej okazji parę dni może poświęcić na shippowanie użytkowników!

Witajcie w drugiej części "Znajdź komuś drugą połówkę!". Księżniczka Luna oceni tu kandydatów nadesłanych przez Znaczkową Ligę jako pary. Waszym zadaniem będzie wypowiedzieć się czy Władczyni Nocy nie docenia siły więzi między podaną dwójką userów, lub też przesadnie wierzy, że taki związek miałby szansę. Najpierw Księżniczka oceni typ...

Xyz OGBSHNl.png Sabina

Werdykt Luny:

82%

Księżniczka Luna czeka na waszą opinię!

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kolejna śmiała prowokacja Syren :rainderp:

No i szczerze mówiąc - Dat głosował na Data, a ja ufam jego osądowi, bo się zna. W sumie tylko Dat tak naprawdę wie co za kosmate myśli ma Dat. Więc śmiem twierdzić, że ktoś, kto nie ogarnia koncepcji prysznica nie powinien mieszać w takich sprawach :rainderp:

200 post! Fajerwerki!

Link do komentarza

Osobiście uważam że werdykt Luny jest niezbyt sprawiedliwy.

Stosując dowód nie wprost udowodniłem matematycznie że 34%=/= Dat + Psotka

DOWÓD NIE WPROST

Gdyż kosmici latają na aliziemniakach w przestrzeni czasowej posługując się przy tym beczkami jabłek zgniłymi od odwrotnej modyfikacji transgenicznej powodująca zaburzenia czasoprzestrzeni w kwadracie beta promieniowania gamma tworzące Tomo-Hulki - Gadające Zielone Kamienie potrafiące zniszczyć każde wiązanie chlorowodorowe będąca podstawą atmosfery planety klingonów skutkując globalną zatratą psychologiczną ludności mieszczańskiej wynikająca z rozkładu izotopu nitrogliceryny przez ujemne kationy cząstek elementarnych mniejszych od atomów tlenu lecz większych od lodówek. Wpływa to także na anomalie w postaci gradu kinder bueno nad równowymiarowymi swiatami z innych światów spopularyzowana przez osobniku typu niemęskoosobowego nazywanych Greavy Boat. W odwecie Boat'y wskoczyły na dach policzyły magiczne fioletowe pietruszki w kropeczki pozbierały ananasy z palm, podliczyły używając do tego kodu Da Vinci składający się z krzyżyków i kwadratów. Koniec końców poszli samochodem przez morze aż dotarli na górę głupoty spytawszy gigakomputera himalajskiego co jest tego wynikiem. On odpowiedział im majteczki w paseczki. Wyciągneli swój tablet i wpisawszy na klawiaturze metafizycznej Psotka i Dat i wyszły im <34, a dokładniej 64,5

Jest to sprzeczne i coś takiego nie istnieje, więc nie może to być prawdą...

Nic do ciebie Luna stety nie mam, lecz z Logiką dowodów niewprost nie da się kłócić, tak mówili starożytni matematycy i moja nauczycielka matmy

Ach matematyka, tak zawsze piękna :rainderp:

Lecz "34" *:megusta:* też nie jest złą liczbą :rd6:

Link do komentarza

Więcej! 34% to okropnie mało! Taka para jak Psotka i Dacik zasługuje na sporo więcej.

Luno droga, chyba nie chcesz wywołać smutku w ich kochających się serduszkach tak surowym werdyktem? :fluttershy3:

Link do komentarza

Kxsu wyjechał z matematyką, to ja wyjadę z tym, czego uczyli mnie na polskim, a mianowicie w szukaniu sensu tam, gdzie niekoniecznie jest.

Otóż dlaczego akurat 34? Przypadek? Moim zdaniem 34% oznaczaj właśnie to, jakiekolwiek słowo wypowiedziane w dialogu między nimi dla drugiej strony będzie miało specjalny charakter, przeładowany miłością i innymi takimi różnymi rzeczami. Internetowym symbolizm, jak już o tym Kxsu napomknął tam wyżej:P

Chciałem zabrzmieć mądrze, wyszło jak wyszło, dziękuję, dobranoc.

Link do komentarza

Księżniczka chyba znów nie doceniła magii ich uczucia.

eXeMWc6.png

Władczyni Nocy jest skłonna dać im 79%.

Hedzio OGBSHNl.png Avanidius

Werdykt Luny:

0.6%

[Luna miała problem z brakiem pierwiastka kobiecości w obliczeniach]

Księżniczka czeka na waszą opinię!

Link do komentarza

Księżniczka jest skłonna dać Lisicy i Siperowi aż 70%, jednak znając prawdziwy obiekt miłości tego drugiego będzie to trudne zadanie dla obu.

Losse OGBSHNl.png Lordek

Werdykt Luny:

126%

Księżniczko, nie powinno być więcej niż 100%, to niemożliwe, to...

GZNCl6Q.png

Księżniczka Luna czeka na waszą opinię o szansach tego związku!

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...