Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Ja myśle, że w 4 sezone będzie wątek z ludźmi, w końcu po_co robiliby Equestria Girls?

Może Twilight będzie chciała tam wrócić?

 

Ile razy trzeba tłumaczyć, że Equestria Girls jest Spin - Offem i owy Spin - Off jest niekanoniczny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle że zobaczymy odcinek z alternatywnymi mane 6 (dr.hooves,derpy,lyra and some other assholes).

Poznamy patologiczną rodzine scootolo(pomyslcie nigdy ich nie widzielismy i wiemy ze puszczają ją w las z ludzmi których nie znaja)

Eqiestria pogrąży sie w totalnym chaosie i rozpaczy przez co kucyki nie bedą miały innego wyjścia niż uciec do zupełnie nowej krainy na wschódzie gdzie znajda nową rase ktora w następnym sezonie pomoże im odzyskac dom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście jestem przeciwko dawaniu rodziców Scootaloo. Z prostej przyczyny - serial jest tworzony z myślą o dzieciach przede wszystkim. Czy ludzie zapominają o tym, że serial mogą oglądać również dzieci będące sierotami? Siłą MLP:FiM jest to, że każdy widz może się z kimś zidentyfikować. Dokładając rodziców Scootaloo, młodsze sieroty tracą swoją postać. Starsze nie - mają chociażby Fluttershy, bo o jej rodzinie również absolutnie nic nie wiemy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, lubili nas trollować - to trzeba przyznać,ale czemu,w imię Celestii i Luny teraz mieli by zniszczyć wszystko co wisiało na włosku ? Nie wydaje mi się.  :sweetie2:

 

 

Chociaż...właśnie zdziwił mnie wątek z tym całym Flash Sentry'm. Przecież widać dobrze że akcja dopiero się zaczyna a wątek nawet nie doszedł do tak zwanego "kościoła",według mnie wszystko się może zdarzyć,choć mam nadzieję że nie.  :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, by loffcianie się Flasha i Twily zostało pominięte. Było w spin-offie, więc niech zostanie w tym spin-offie. Coś takiego wpłynęłoby na kreskówkę bardziej niż jej koronacja i skrzydła.

 

A potem twórcy na Comiconie zdradzają, że postacie z EQG się pojawią z S4 :ming:

Może dodadzą skucykowane backgroundy z EG, których w MLP nie zobaczyliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz,po co ? Backgroundów jest już jak stąd do Equestrii,poza tym jak wprowadzili kryształowe kuce to mają 2 razy tyle i też wpychają je do Ponyville.  :forgiveme:

Mnie najbardziej zdziwiło to że bg w Equestria Girls były zupełnie inne niż w MLP,nie chodzi mi tutaj o Derpy czy Twist które pojawiły się w EQG tylko o te bardziej trzecioplanowe, a szczególnie mówiąc już w drodze wyjątku - czwartoplanowe. Dobrze że sobie nie zrobili kryształowych ludzi. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja WIEM że Celestia wiedziała to już wtedy,patrzcie na jej spojrzenie 2:36 -> 

Mi się wydaje że już od pierwszego dnia wszystko było planowane,nawet mówiła "Już jesteś na to gotowa" więc planowała.

Celestia jest przepotężną istotą,jednym dotknięciem czyni czary...

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałam twojego posta :/ możesz napisać to jakoś inaczej ? Powiedziała to już po koronacji więc się nie dziw,bo nią była  :oops:

 

 

EDIT : Ok,ok już rozumiem! Pod zmianie w alicorna Fluttershy powiedziała że wygląda zupełnie jak księżniczka! A Celestia - bo jest księżniczką - a było to przed koronacją. Można odebrać to na kilka sposobów...

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło Celestii o pewniaka? Skoro ma skrzydła i róg to oczywiste, że jest księżniczką.

Może też Twilight urodziła się ze skrzydłami, a Celestia je jedynie schowała, by mogła żyć jak normalny kucyk lub coś i czekała na odpowiedni moment. Stąd też ogromny talent do magii etc.

Gdy Twilight zdobyła przyjaciół, kilkakrotnie uratowała Equestrie i tak dalej, Celestia uznała ją za odpowiednią do bycia księżniczką i przywróciła jej skrzydła. To by wyjaśniało poniekąd, dlaczego mieszkała w Canterlot, a jej opiekunką był nie kto inny, jak księżniczka Kredens. Ma się znajomości :3

 

@Down. Nie widzieliśmy Twilight w wieku dzieci państwa Cake, więc można wysunąć pewne podejrzenia.

Co do Celestii i skrzydeł Twily. Rodzi się nowy Alicorn i nie wiadomo na co wyrośnie (równie dobrze mogła być zła), a księżniczka musi być miła, blablablablabla.

Co do powodów, które kierowały Celestią: :shrug:  Równie dobrze można by było spytać "Dlaczego wysłała Twilight tylko dwa zaproszenia na Galę, skoro dobrze wie, że ma sześć przyjaciółek?"

Edytowano przez Morviles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też Twilight urodziła się ze skrzydłami, a Celestia je jedynie schowała, by mogła żyć jak normalny kucyk lub coś i czekała na odpowiedni moment. Stąd też ogromny talent do magii etc.

Gdy Twilight zdobyła przyjaciół, kilkakrotnie uratowała Equestrie i tak dalej, Celestiauznała ją za odpowiednią do bycia księżniczką i przywróciła jej skrzydła. To by wyjaśniało poniekąd, dlaczego mieszkała w Canterlot, a jej opiekunką był nie kto inny, jak księżniczka Kredens. Ma się znajomości :3

 

Wo,wo wooo !!! Stop,zaraz...co ? Schowała ? :ming: Srsly ? Po co miałaby to robić,poza tym Twili swego czasu była zwykłym jednorożcem jak inne,cóż...teoria mogłaby spleść wiele takich właśnie dziur ale jak dla mnie jest zbyt...bezsensowna ? 

 

I smell off-topic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morviles ,zgadzam się w 100% z Tamara ale powiedz mi jak on mogła schować jej skrzydła skoro ona poznała twilight dopiero wtedy na testach(nie pamiętam dokładnie jak to się nazywało) do szkoły magii,a jeśli nawet to raczej wątpię żeby to była prawda,bo jednak Cadance też urodziła się jako alicorn i wtedy,  nie wiedziano że będzie dobra i kolejny punkt jest taki że ma rodziców ,którzy oboje są jednorożcami,no ale wiesz oczywiście można sądzić różne historyjki np: że  twilight jest adoptowana ,lecz to już wychodzi poza kontekst.ale to tylko moje zdanie i nawet nie wiem czy zgadza się z tematem :twiblush2: .jednak że wracając do wcześniejszych postów kiedy Celestia zobaczyła na tym teście(nadal nie wiem jak to nazwać)tak więc jak ją zobaczyła to wiedziała że ona ma wielką moc i już wtedy wiedziała że jest stworzona do czegoś wielkiego,a pamiętam w jednym odcinku chyba z 3 sezonu po koniec Celestia stoi z Luną i pojawia się ta książka z zaklęciami którą twilight miała w ostatnim odcinku 3 sezonu.(Przepraszam z góry za wszelkie błędy w pisowni)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie offtop tylko dzielenie się poglądami i teoriami na temat sezonu 4 i tego, co może tam być.

Co do wyższej wypowiedzi: Wszystko jest możliwe i od tego są teorie spiskowe :P Może Celestia znała Twilight już wcześniej, ale dopiero na sprawdzianie odkryła, że ma wielką moc lub coś. Łatewer.

Kredens natomiast jest bardziej z rodziny królewskiej, chociaż to dziwne, że poznaliśmy ją dopiero w sezonie drugim. Jakby cały ten czas od przemiany Luny była czymś zajęta. Jakby starała się odkryć Kryształowe Imperium i wpadła tylko na chwile, by się hajtnąć. :D

To są teorie spiskowe, a w teoriach spiskowych wszystko jest możliwe i dozwolone :D Równie dobrze, może się okazać, że Celestia jest matką Twilight albo cokolwiek innego.

 

@Down

Chyba źle zrozumiałeś o co mi chodziło. Mówię tu o teoriach spiskowych, a nie o tym jak jest naprawdę.

Edytowano przez Morviles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się okazać, że Celestia jest matką Twilight albo cokolwiek innego.

 

Wait....WHAT ? 

 

twilight_velvet_by_ninjamissendk-d4qzl2o

Cóż...myślę że tutaj już trochę przesadziłeś,zaraz ktoś napisze że siostrą...

Zbytnie podobieństwo do swojej matki i do tego...no wszystko wskazuje że definitywnie - NIE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiele dyskutować skąd się wzięły alicorny,ja osobiście uważam że to tacy - bogowie na ziemi - znaczy to tyczy się szczególnie Celestii i Luny,coś al'a faraonowie. Wcielenie boga na ziemi,można to kwestionować na różne sposoby - że takim się trzeba urodzić,odkąd Lauren odeszła wszystko zaczęło się horrendalnie zmieniać...obalać jej teorie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...