Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Czyli jak? Bo jednak nie wszyscy to wiedzą :drurrp:

Przepraszam. Chodzi o to, że wszyscy będą jej się kłaniać i mówić "wasza wysokość", a ona będzie próbować im wyjaśnić, że w ich przyjaźni nic się nie zmieniło i nie muszą jej służyć. Tylko, że w tamtej generacji wszyscy uważali Lilijkę za księżniczkę tylko, dlatego bo Spike tak powiedział...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie' date=' pojawia się masa postaci wymyślonych tylko i wyłącznie na potrzeby figurek. Dobrym przykładem może być sławna Księżniczka Skyla.[/quote']

Ona na 99% wejdzie do serialu, nie bez powodu Rainbow Dash, Rarity i Pinkie Pie mają maski takie jak ona (ze swoimi znaczkami). Szykuje się karnawał ;).

Bardzo możliwe jest, że to jakaś kuzynka Twilight, tak jak było z jej bratem, przez 2 sezony cisza a tu nagle okazuje się, że go ma ;D. Chociaż patrząc na znaczek... Może to być i jakaś siostrzenica Celestii... Ale bez skrzydeł? Pożyjemy, zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to uwielbiam fandom - już snujemy niesamowite historie na temat Sunset Shimmer... a Hasbro nas strolluje i będzie to tylko figurka' date=' a nie nowa postać :rainderp:[/quote']

No właśnie, nic na razie nie wiadomo. :rainderp:

Zgadzam się z wszystkimi przedmówcami, co do CMC. Muszą w końcu poznać swoje przeznaczenie. A co do nowego Mane 6 - nie sądzę by zastąpiono je nowymi, chociaż że przeskoczyliby kilka lat do przodu, dawne M6 nadal by żyło, Twilicorn nadal by władała, a nowe M6 miałoby własne, inne przygody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno to Screwball jest nieślubną córką Discorda xD.

Z tego co wiem, SS to była uczennica Celesti. Może księżniczka przestała ją uczyć bo była zła/miała niecne plany/spiskowała przeciwko nauczycielce/ lub sama zrezygnowała. Być może zmieni się ze złej, na dobrą pod wpływem magii przyjaźni tak jak Discord.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nas nabierali, że niby finałowy odcinek będzie dłuższy niż 20 minut. Hasbro po prostu nas wprowadza (celowo) w błąd. Skoro jakiś kucyk-zabawka pojawił się w sprzedaży to na 100 % pojawi się w serialu. Tak samo było z Twilicornem i żółwiem Tankiem. Najpierw zabawka, a później efekty. I sądzę iż księżniczka Skyla również się pojawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Sunset...

Widzieliście? http://media.tumblr.com/4e8ef7c81d8b47b154becb47ee31150a/tumblr_inline_mk11bm10q51qz4rgp.jpg

Pewnie zastąpi naszą Twilight, jeżeli pisze, że była uczennicą Celestii...

Chyba, że to jej zaginiona córka. :D

Nie zastąpi Twilight, bo Twilight nie da się zastąpić. No i tak na marginesie, będzie mieszkała w Ponyville i nic ją nie rozłączy z przyjaciółmi ;D.

A SS ponoć nie wejdzie do serialu, dowód jest kilka postów wyżej (choć w to wątpię, czemu niby ona, Rarity, Rainbow Dash są sprzedawane również z maskami? Trzymam się wersji, że wejdzie do serialu, jakoś ten 4 sezon trzeba rozpocząć, czymś co zrobi na bronies i pegasis wrażenie, np. balem maskowym :] ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bal maskowy i wrażenie? Mmmm... wszystkie 3 sezony zaczynały się dwóodcinkową bombą z całkiem "przyjaznymi" antagonistami... Czemu 4 miałby się czymś wyróżniać w tej kategorii? Znowu musi to być jakaś bomba, która zachęci do oglądania dalej :)

Najbardziej mnie ciekawi jak zamierzją rozwiązać problem Twilight... Z jednej strony zrobili już z niej tą całą księżniczkę, ale z drugiej - połowa ,,starszej" części widowni bardzo nie lubi skrzydlatej Twi... Ja osobiście nie mam nic do Twilicorna, ale do Princess Twilight już tak :P

Sunset Shimmer też bardzo mnie ciekawi, jednak nie będę snuł żadnych domysłów, mam tylko nadzieję że się pojawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obecną Twilight (powtarzam się) nie jest dla mnie zbyt dobrym posunięciem Hasbro. Jednakże powoli się do tego przyzwyczajam i coraz bardziej wątpię aby producenci odeszli od tego "projektu". Raczej widzowie będą musieli zacisnąć zęby i jakoś się pogodzić z przemianą głównej bohaterki. Ale wiadomo zawsze pozostaje nadzieja bo nic nie wiadomo co się wydarzy w IV sezonie.:twilight2:

Tak z innej beczki... Kiedyś trafiłem na taką informację w necie odnośnie osoby podkładającej głos ww. bohaterki

http://www.equestriadaily.com/2013/01/super-secret-awesome-leak-morgan.html

Czy to możliwe, że Tara Strong nas opuści i nie usłyszymy jej już jako Twi ?:twiblush2: A może to czyste FAKE ? Jak sądzicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tak nie mówcie, bo uduszę :< . Tara tam pewnie kokosy zarabia na graniu Twi, nie może zrezygnować, nie mogą jej wywalić. A co z tą piosenką "I belong"(czy jakoś tak)? Jeżeli to piosenka z 4 sezonu, to jest tam głos Tary na początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet tak nie mówcie, bo uduszę :< . Tara tam pewnie kokosy zarabia na graniu Twi, nie może zrezygnować, nie mogą jej wywalić. A co z tą piosenką "I belong"(czy jakoś tak)? Jeżeli to piosenka z 4 sezonu, to jest tam głos Tary na początku.

Nik tylko ironizował. Oczywiście, że Tara zostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...