Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Nie mogę się doczekać odcinka o superbohaterach, ubolewam, że takiej postaci nie ma w mane6 i mam nadzieję, że chociaż zrobią dobry odcinek tego typu.

Swoją drogą nie wiem, czy to przypadek, ale Lauren też jakiś czas temu wrzucała bohaterki na swoim profilu na DA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać odcinka o superbohaterach, ubolewam, że takiej postaci nie ma w mane6 i mam nadzieję, że chociaż zrobią dobry odcinek tego typu.

Swoją drogą nie wiem, czy to przypadek, ale Lauren też jakiś czas temu wrzucała bohaterki na swoim profilu na DA.

Raczej przypadek. Gdyby były to rysunki kucy superbohaterów to można byłoby spekulować, a tak... Raczej nie ma o czym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli... Każdy klejnot harmonii ma jakąś tam swoją moc oddzielnie, typu: prawda - super siła, lojalność - super prędkość itd. ? A tylko razem tworzą wielką moc zmieniającą zło w dobro i Discorda (  :discord: ) w kamień ( :tom: ) ? Może te moce ujawnią się w pierwszych dwóch odcinkach 4 sezonu by nie powtarzać tego co było w sezonie 1?  Bo inaczej sobie tej wyprawy wyobrazić nie mogę, jak nie nawiązanie do początków (co by było nudne). No i wyszłoby w odcinku z powerponys skąd mają moce (bo pewnie będą miały, jak to w filmach z super bohaterami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli... Każdy klejnot harmonii ma jakąś tam swoją moc oddzielnie, typu: prawda - super siła, lojalność - super prędkość itd. ? A tylko razem tworzą wielką moc zmieniającą zło w dobro i Discorda (  :discord: ) w kamień ( :tom: ) ? Może te moce ujawnią się w pierwszych dwóch odcinkach 4 sezonu by nie powtarzać tego co było w sezonie 1?  Bo inaczej sobie tej wyprawy wyobrazić nie mogę, jak nie nawiązanie do początków (co by było nudne). No i wyszłoby w odcinku z powerponys skąd mają moce (bo pewnie będą miały, jak to w filmach z super bohaterami).

Też dobra teoria i jako tako trzymałaby się całości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli... Każdy klejnot harmonii ma jakąś tam swoją moc oddzielnie, typu: prawda - super siła, lojalność - super prędkość itd. ? A tylko razem tworzą wielką moc zmieniającą zło w dobro i Discorda (  :discord: ) w kamień ( :tom: ) ? Może te moce ujawnią się w pierwszych dwóch odcinkach 4 sezonu by nie powtarzać tego co było w sezonie 1?  Bo inaczej sobie tej wyprawy wyobrazić nie mogę, jak nie nawiązanie do początków (co by było nudne). No i wyszłoby w odcinku z powerponys skąd mają moce (bo pewnie będą miały, jak to w filmach z super bohaterami).

Mi się i tak wydaje, że odcinek będzie się kończyć kwestią w stylu "Ale miałem zakręcony sen" powiedziane przez Spike'a, ew. "miałam" i przez kogoś innego, ale ten krótki fragment był jakby lekko z perspektywy smoczka, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy już tytuł piątego odcinka IV sezonu - Flight to the Finish. Wiadomo tylko, że występują w nim CMC. Premiera 14 grudnia.

http://tvlistings.zap2it.com/tv/Why-Cant-I-Hold-All-These-Ponies/EP013304160074

 

Czyżby Scootaloo zdobędzie swój cutie mark? Lub to tylko chytra zmyłka.. 

 

A i zapomniałem, że to ten odcinek, z którego był Animatic spoiler: (1sza scena: http://www.youtube.com/watch?v=hnlquKcFM58) Będzie pewnie coś z wygraniem igrzysk, ale co ze Scootaloo? ;D

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Scootaloo zdobędzie swój cutie mark? Lub to tylko chytra zmyłka.. 

 

A i zapomniałem, że to ten odcinek, z którego był Animatic spoiler: (1sza scena: http://www.youtube.com/watch?v=hnlquKcFM58) Będzie pewnie coś z wygraniem igrzysk, ale co ze Scootaloo? ;D

Gdzieś były jakieś przecieki, że Scootaloo ma w tym sezonie zdobyć znaczek. Moim zdaniem, to jest najlepsza okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja stawiam na jakąś boską moc, która dokona alikornizacji Mane6, albo twórcy miło mnie zaskoczą :twilight7:

To byłoby nie fair wobec Twi, która uczciwie zdobyła skrzydła, wypełniając swoje przeznaczenie, a one co znajdą jakieś klucze i tyle? Nie fajnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca uczciwie nie zdobyła. Urodziła się jednorożcem. Gdyby była ziemniakiem, albo pegazem, to nie studiowałaby magii ---> nie zdobyłaby skrzydeł. Zresztą Mane6 przez większość czasu, razem z Twi, narażało życie dla Equestrii.

A znając Hasbro- będą musiały odkryć w sobie prastarą magię [tu wpisać jakąś głupią nazwę] i wspólnie aktywować skrzyneczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca uczciwie nie zdobyła. Urodziła się jednorożcem. Gdyby była ziemniakiem, albo pegazem, to nie studiowałaby magii ---> nie zdobyłaby skrzydeł.

Może zdobyła by róg, lub obydwa, oczywiście spełniając swoje przeznaczenie. Bo o to chodzi, a nie o zasługi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, by nastąpiło to tak nagle. Raczej stopniowo, w sposób niemal niezauważalny. Chyba, że zmierzy się z jakimś nowym wielkim złym, wchłonie jego moc, etc.

Hm... To zawsze jest jakieś rozwiązanie z tym wchłanianiem mocy. Jeżeli spoilery dotyczące ostatnich odcinków są prawdziwe to tamten moment byłby najlepszy aby "dać" jej kształt ciała jak u pozostałych księżniczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoilery dotyczące 2 ostatnich odc, daj link, albo przepisz, bo nie znam.

Linka już teraz nie znajdę niestety :/ ale ogólnie chodziło o

powrót Starswirla i jego chęci pokonania księżniczek. Zaczyna on swoimi zaklęciami zmieniać rzeczywistoś, a może raczej modyfikować czasoprzestrzeń przez co wydarzenia, które były są modyfikowane itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WhiteWarrior to wytwór fanowski (przynajmniej tak mi się wydaje) i na YouTube widziałam zwiastun z napisami pl i faktycznie piszę 4 sezon, ale i tak nie wierzę. Co do przemiany mogłaby stoczyć z kimś pojedynek magiczny i wdedy by się zmieniła.

Czy tylko mi się wydaje że w zwiastunie była scena z czwartego sezonu? Ta z przemianą Luny w NMM.

y

Edytowano przez Hole Hooves
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...