Skocz do zawartości

Teorie spiskowe o sezonie IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Znając życie' date=' to w IV sezonie pojawi się Nicolas Cage, gość jest wszędzie, to i do kucyków go wepchną.[/quote']

A to by było ciekawe. :lol:

Nie wiem czym, ale czymś nas zaskoczą, to na pewno. Tylko czy to będzie dobre zaskoczenie, czy złe...? Ja tak bardzo chcę, aby CMC odkryły swoje Cutie Marki, oraz żeby było coś więcej o miłości Spika do Rarity! <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypluj te słowa! To pewnie kolejny popis naszego TwilyTrolla!. Ludzie! Apeluję do was! Nie dajcie się oszukać!

Na początku się trochę zląkłem czytając tą wiadomość o zmianie dubbingu dla Twi, ale jak wiadomo Tara lubi se czasem pożartować i nie ma szans żeby ktoś inny podkładał głos bohaterce (no i tym bardziej facet).

Btw. na stronie ED znalazłem kilka nowych spoilerów na temat IV sezonu. Nie wiem czy brać je na poważnie (w końcu zostały wstawione 1 kwietnia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także Meghan McCarthy, M.A Larsonem oraz Steffan Andrews podali kilka ciekawych informacji na temat IV sezonu.

Meghan podała nazwy odcinków (niesamowite heh)

4x01,02 Wingin It

4x03 Now You Sea Them...

4x04 Meet Princess Skyla itd.

Trochę tego jest ale z nazw wynika, że: będziemy mieć do czynienia z księżniczką Skylą, Sunset Shimmer. Jeden odcinek ma nazywać się Luna-tic:TWcU3:. Coś ma być związane z Daring-Doo. Wiele jest tych informacji, z których jak tak je czytam na spokojnie to widać, że to niezły kawał aprilisowy.

Zresztą jak ktoś chce może sobie to wszystko zobaczyć:

http://www.equestriadaily.com/2013/04/meghan-and-steffama-larsondrews-season.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie może być tak, że Twilight bedzie sobie spokojnie rządzić Equestrią itd i nagle jakis Czarny charakter nowy czarny charakter wstąpi na świat i Twi bedzie musiała z nim walczyć, następnie Twilight polegnie w tej walce i na ogół wiadomo chaos spustoszenie itd. Druga opcja może być taka, że do Mane 6 dołączy Shimmer Shine czy cos takiego btw ona była w nowej lini zabawek od Hasbro. ic swoje przyjacółki zostawiając "nową" z RD AJ Rarity Pinkie i Fluttershy. Potem ta "nowa" odkryje jakis dodatkowy 7 element Harmonii i bedzie miala ten 7 Element i zaczną się podobne przygody co do tej pory były w trzech sezonach. Fajnie bybyło gdyby CMC i Babs Seed odkryly swoje talenty :)


"Just Forget It" The CMCs try literally everything they can think of to get their Cutie Marks. They don't. The end. Czy to znaczy ze CMC przestaną próbowac zdobyć CM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Twi będzie musiała wybrać uczennicę Trixie i Sunset Shimmer' date=' i Trixie będzie się podlizywać .[/quote']

Hahahahah, jakoś sobie tego nie wyobrażam xD.

I myślę, że ten screen nie jest wcale z 4 sezonu, twórcy specjalnie go zrobili żeby nas nabrać :D (moje zdanie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie tak:

W sezonie 4 wszyscy wrogowie, jakich kucyki napotkały na swojej drodze mogliby powrócić wszyscy na raz. Wtedy Twi będzie musiała decydować o tym, czy chce nadal być alicornem, czy pomóc przyjaciółkom pokonując ich swoją magiczną mocą. Oczywiście musiałaby jej tyle użyć, żeby na skrzydła nie starczyło (?) i zniknęłyby. Pokonałaby wrogów, a na sezon piąty pewnie coś wymyślą żeby zabawki sprzedawać :/

Może będą kucykowe syreny jak w starszej generacji? Oczywiście byłoby to dno i produkcja MLP zniżyłaby się tylko do promowania zabawek w odcinkach, a nie na odwrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakie macie przemyślenia, na tę chwilę możemy spokojnie o nich pogadać. Tu można będzie również podawać swoje przemyślenia na temat konkretnych odcinków, gdy już poznamy ich tytuły...

Pozwolę sobie zacząć. W czwartym sezonie nie widzę wielkiego potencjału dla Twilight, może zostać zepchnięta do roli odbiorcy listów od nowego mane 6. Jeżeli jednak hasbro zdecyduje się zostawić aktualne mane 6, widzę tylko ewolucję reszty...

Szkoda by było jakby wywalili Twilight z mane 6. Jest przecież glówną bohaterką. Fajnie by bylo jak Twilight nauczyla by sie czaru "wiecznego zycia" i rzuciła by je na przyjaciółki (mane 6)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight mogla by sie nauczyc zaklęcia "wiecznego zycia" i rzucić je na przyjaciółki (ale tak zeby nie staly sie alicornami)

Dość ciekawa wizja. Ale jak dla mnie wątpliwe jest poruszenie w tym serialu wogóle tematu śmierci. Filomina zaliczyła chyba jedyny zgon jaki dany nam tam było zobaczyć :P

Edytowano przez Tiger beetle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawa wizja.Ale jak dla mnie wątpliwe jest poruszenie w tym serialu wogóle tematu śmierci.Filomina zaliczyła chyba jedyny zgon jaki dany nam tam było zobaczyć :P

 

Aj tam taki zgon. Also nie wiadomo czy Twigliht będzie długowieczna.

 

Ale tak czy siak jak musi się czuć Trollestia oraz Luna, po tych wszystkich latach, setkach poznanych kucyków, które 'na ich oczach' umierały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...